.woocommerce form .form-row .required{visibility:visible}
دپارتمان پژوهشی سفیر

دانلود مقالات ترجمه شده- دانلود تحقیق

دانلود جدیدترین مقالات ترجمه شده- دانلود تحقیق

دانلود مقالات ترجمه شده به تفکیک رشته

۳۷۳۹۰۵۸۶۲

آموزش سمینار 

ویژگی اصلی سمینار ل

 • اعتبار و دقت علمی- فنی
 • وجود ارتباط معنایی و انسجام آنها بین نوشتپار های پی در پی
 • منطق مندی و صحت استدلالها
 • انتخاب مناسب عنوان اصلی و عناوین داخلی
 • رعایت ویژگیهای سبک و زبان متن علمی- فنی
 • انتخاب درست و به جای کلمات
 • وجود مقدمه مناسب
 • رعایت آیین نگارش
 • استفاده درست و به جا از علایم سجاوندی
 • درج درست پانوشت ها و شماره های ارجاع دهنده
 • انتخاب معادل اصطلاحات بیگانه و نوشتن صحیح املای آنها
 • درج صحیح نوشتپار در صفحه (رعایت فاصله ها از دو کران کاغذ).
 • درج صحیح نوشتار نقل قول شده
 • وضوح شکلها و جدولها .
 • انتخاب محل مناسب برای درج شکلها و جدولها
 • استفاده از نوع و اندازه مناسب برای قلم (فونت).
 • نوشتن درست فرمولها، واحدها، مقیاسها، کوته نوشتها
 • رعایت حاشیه گذاری دانلود سمینار آماده

  چطور یک سمینار خوب بنویسیم

۱ – یک سرفصل کاری برای سمینار خود پیدا کنید

به حوزه بخصوص تحقیقاتی خود بنگرید. بیاندیشید که چه چیزی برای شما اهمیت دارد و چه زمینه مطالعاتی برای شما مفید خواهد بود. با استاد خود صحبت کنید، همفکری کنید، و متن سخنرانی‌ها و مطالب اخیر نشریات در این زمینه را بخوانید. دانلود سمینار آماده

۲ – مقالات جدید را برای سمینار خود مرور کنید

– یک پایگاه نمایه مقالات را با استفاده از کلمات کلیدی خود جستجو کنید. بهتر است که حداقل از دو پایگاه مربوط به رشته خود استفاده کنید.

– به یاد داشته باشید که فهرست مراجع مقالات و پیشینه‌های اخیر می‌تواند به مقالات با ارزشی منجر شود.

– اطمینان حاصل کنید که شما هر گونه مطالعاتی که بر خلاف دیدگاه شما می‌باشد را نیز در نظر گرفته‌اید.

۳ – موضوع خود را با دقت تعیین کرده و مقالات را متناسب با آن انتخاب کنید.

سعی کنید موارد زیر را در نظر بگیرید:

– چه چیزی نظر شما را جلب می‌کند؟

– چه چیزی نظر دیگران را جلب می‌کند؟

– چه مدت زمان تحقیقاتی را برای کار فعلیتان در نظر می‌گیرید؟

یک حوزه تحقیقاتی را انتخاب کنید که نیاز به بررسی داشته باشد.

۴ – مقالات انتخاب شده را به طور کامل بخوانید و آنها را ارزیابی کنید.

✓ چه فرضیه‌هایی است که بنظر می‌رسد بیشتر محققان انجام می‌دهند؟

✓ محققان از چه روش‌هایی استفاده می‌کنند؟

✓ یافته‌های تحقیقاتی و نتیجه گیری‌های انجام شده را ارزیابی و تلفیق کنید.

✓ نظریه‌ها، نتایج و روش‌های متضاد را مد نظر داشته باشید. دانلود سمینار آماده

✓ محبوبیت نظریه‌ها و چگونگی تغییر/عدم تغییر آنها را در طول زمان بررسی کنید.

۵ – مقالات انتخاب شده را با دنبال کردن الگوها و توسعه زیر مجموعه‌ها سازماندهی کنید

موارد زیر را مد نظر داشته باشید:

✓ یافته‌های رایج و یا بحث برانگیز

✓ دو یا سه روش مهم در تحقیق

✓ تاثیرگذار ترین نظریه‌ها

۶ – یک رساله در حال کار را توسعه دهید.

یک یا دو جمله بنویسید که خلاصه‌ای از نتیجه گیری شما در رابطه با روندهای اصلی و سیر تکامل آنها باشد که شما در تحقیقات انجام گرفته در زمینه موضوعی خود مشاهده کرده‌اید.

۷ – سمینار خود را بر اساس یافته‌های مراحل ۴ و ۵ سازماندهی کنید.

سرفصل‌های سمینار را بنویسید. اگر موضوع پیشینه پژوهشی شما گسترده است، یک میز بزرگ تهیه کنید و از استیکرها یا کارت‌های دسته‌بندی برای سازماندهی یافته‌های خود در دسته‌های کوچک استفاده کنید. اگر فکر می‌کنید که آن‌ها تناسب بهتری با سرفصل‌های دیگر دارند یا شما نیاز به ایجاد عنوان‌های جدیدی دارید، آن‌ها را ایجاد و یا جابجا کنید. دانلود سمینار آماده

۸ – متن اصلی سمینار را بنویسید

طرحی که در بالا ایجاد کرده‌اید را دنبال کنید، و اطمینان حاصل کنید که هر بخش، با یک بخش قبل و یک بخش بعد از خودش همبستگی منطقی داشته باشد، و اینکه بخش‌های متنتان را با موضوعات یا زیربخش ها تقسیم بندی کرده باشید، نه با گزارش کار نظریه پردازان و محققان.

۹ – نگاهی به آنچه که نوشته‌اید داشته باشید؛ بر روی تجزیه و تحلیل تمرکز کنید، نه تشریح

به جملات اصلی هر پاراگراف نگاه کنید. اگر شما تنها کسی باشید که قرار است این جملات را بخوانید، آیا می‌توانید بگویید که سمنیار شما، از ابتدا تا انتها، یک موضع روشن و منطقی درباره موضوع ارائه کرده است؟ اگر، برای مثال، می‌بینید که هر پاراگراف با نام یک پژوهشگر آغاز می‌شود، ممکن است نشان دهنده این باشد که به جای ارزیابی و مقایسه مقالات پژوهشی از منظر تحلیلی، به سادگی تحقیقات انجام شده را شرح داده‌اید.

این موضوع یکی از رایج‌ترین مشکلات در پیشینه‌های پژوهشی دانشجویان است. بنابراین اگر سمینار شما هنوز توسط یک مفهوم مرکزی و متحد تعریف نشده یا اگر متن شما یک تحلیل انتقادی را درباره موضوع انتخاب شده ارائه نمی‌دهد، باید بر اساس آنچه در هر بخش و پاراگراف مقاله گفته‌اید، یک زیر فصل جدید ایجاد کنید، و تصمیم بگیرید که آیا نیاز به اضافه کردن اطلاعات، حذف اطلاعات غیر مرتبط به موضوع یا به طور کلی بازنویسی سمینار دارید. دانلود سمینار آماده

فرمت استاندارد سمینار

چکیده

فصل ۱
الف: مقدمه فصل ۱
ب: معرفی موضوع (شرح و بیان مسئله)
ج: اهداف و کاربرد موضوع
د: مسائل و مشکلات مربوط به موضوع

فصل ۲
الف: مقدمه فصل ۲
ب: راه حلهای ارائه شده همراه با ارجاعات صورت گرفته (مرور ادبیات)

فصل ۳
الف: مقدمه فصل ۳
ب: بررسی، مقایسه روشها و نتیجه گیری

 دانلود سمینار آماده

 

 • روش تحقیق

روش تحقیق براساس هدف پژوهش‌ها به پژوهش‌های بنیادی و کاربردی تقسیم می‌شوند. لذا پژوهشگران معتقد هستند، پژوهش‌ها براساس هدف به سه دسته تقسیم می‌شوند: تحقیق بنیادی، تحقیق کاربردی و تحقیق و توسعه. با عنایت به توضیحات زیر می‌توان گفت تحقیق و توسعه خود یک نوع تحقیق کاربردی است.

– تحقیق بنیادی: پژوهشی است که به کشف ماهیت اشیاء پدیده‌ها و روابط بین متغیرها، اصول، قوانین و ساخت یا آزمایش تئوری‌ها و نظریه‌ها می‌پردازد و به توسعه مرزهای دانش رشته علمی کمک می‌نماید. هدف اساسی این نوع پژوهش تبیین روابط بین پدیده‌ها، آزمون نظریه‌ها و افزودن به دانش موجود در یک زمینه خاص است. تحقیق بنیادی می‌تواند نظری یا تجربی باشد. تحقیق بنیادی نظری از روش‌های استدلال عقلانی و قیاسی استفاده می‌کند و بر پایه مطالعات کتابخانه‌ای انجام می‌شود. تحقیق بنیادی تجربی از روش‌های استدلال استقرائی استفاده می‌کند و بر پایه روشهای میدانی انجام می‌شود.

– تحقیق کاربردی: پژوهشی است که با استفاده از نتایج تحقیقات بنیادی به منظور بهبود و به کمال رساندن رفتارها، روش‌ها، ابزارها، وسایل، تولیدات، ساختارها و الگوهای مورد استفاده جوامع انسانی انجام می‌شود. هدف تحقیق کاربردی توسعه دانش کاربردی در یک زمینه خاص است. در اینجا نیز سطح گفتمان انتزاعی و کلی اما در یک زمینه خاص است.

 • دسته بندی روش‌های تحقیق بر اساس نحوه گردآوری داده‌ها

پژوهش‌ها براساس نحوه گردآوری داده‌ها به دو دسته تقسیم می‌شوند: تحقیق توصیفی و تحقیق آزمایشی

۱- تحقیق توصیفی یا غیر آزمایشی

تحقیق توصیفی یا غیر آزمایشی شامل ۵ دسته است: پیمایشی، همبستگی، پس رویدادی، اقدام پژوهی، بررسی موردی

۱-۱ تحقیق پیمایشی[۱]

در این نوع تحقیق هدف بررسی توزیع ویژگیهای یک جامعه است و بیشتر تحقیق‌های مدیریت از این نوع می‌باشد. در پژوهش پیمایشی پارامترهای جامعه بررسی می‌شوند. در اینجا پژوهشگر با انتخاب نمونه ای که معرف جامعه است به بررسی متغیرهای پژوهش می‌پردازد. پژوهش پیمایشی به سه دسته تقسیم می‌شود:

۱-۱-۱ روش مقطعی[۲] : گرد‌آوری داده‌ها درباره یک یا چند صفت در یک مقطع زمانی خاص. برای مثال بررسی میزان علاقه دانشجویان سال اول دبیرستان به ادامه تحصیل در یک رشته خاص

۱-۱-۲ روش طولی[۳] : در بررسی پیمایش طولی، داده‌ها در طول زمان گردآوری شده تا رابطه بین متغیرها در طول زمان سنجیده شود. برای مثال «سیر تحول ثبت نام دانشجویان دختر در دوره‌های تحصیلات تکمیلی» یا «بررسی تحول مهارت‌های زبان فارسی پایه اول تا پنجم ابتدائی». تحقیقات تحولی که به بررسی روندها و تحول پدیده‌ها در طول زمان می‌پردازند از این دسته هستند.

۱-۱-۳ روش دلفی[۴] : جهت بررسی دیدگاه‌های یک جمع صاحب نظر در مورد یک موضوع ویژه
می‌توان از این تکنیک استفاده کرد. مانند «بررسی دیدگاه اساتید دانشگاه در باره یک طرح جدید آموزشی»

۱-۲ تحقیق همبستگی[۵]

در این نوع تحقیقات رابطه میان متغیرها بر اساس هدف پژوهش تحلیل می‌گردد. در تحقیقات همبستگی اگر هدف پیش بینی متغیرهای وابسته بر اساس متغیرهای مستقل باشد به متغیر وابسته متغیر ملاک و به متغیر مستقل متغیر پیش بین گویند. همچنین وجه تمایز تحقیق همبستگی با تحقیق آزمایشی در این است که در اینجا متغیرهای مستقل دستکاری نمی‌شوند. براساس هدف به سه دسته تقسیم می‌شود:

۱-۲-۱ همبستگی دو متغیری: هدف بررسی رابطه همزمانی متغیرها است به عبارت دیگر میزان هماهنگی تغییرات دو متغیر است. در بیشتر تحقیقات همبستگی دو متغیری از مقیاس فاصله ای با پیش فرض توزیع نرمال و محاسبه ضریب همبستگی پیرسون استفاده می‌شود. مثال: رابطه اسناد ثبات و مرکز علیت با موفقیت در عملکرد

۱-۲-۲ تحلیل رگرسیون: در تحلیل رگرسیون هدف پیش بینی یک یا چند متغیر ملاک براساس یک یا چند متغیر پیش بین است. اگر هدف بررسی یک متغیر ملاک از یک متغیر پیش بین باشد از رگرسیون ساده استفاده می‌شود. اگر بررسی یک متغیر ملاک براساس چند متغیر پیش بین باشد از رگرسیون چندگانه[۶] استفاده می‌شود. اگر همزمان چند متغیر ملاک براساس چند متغیر پیش بین بررسی شود از رگرسیون چند متغیری[۷] استفاده می‌شود.

۱-۲-۳ تحلیل کوواریانس: در برخی بررسی‌ها هدف بررسی مجموعه ای از همبستگی‌های دو متغیر، متغیرها در جدولی به نام ماتریس همبستگی یا کوواریانس است که با پیشرفت در زمینه نرم افزارهای آماری میسر شده است. تحلیل عاملی و حل معادلات ساختاری از این دسته هستند.

۱-۳ تحقیق پس رویدادی[۸]

به تحقیق پس‌رویدادی تحقیق علی-مقایسه‌ای نیز گویند. تحقیق پس‌رویدادی به تحقیقی گفته می‌شود که پژوهشگر علت احتمالی متغیر وابسته را مورد بررسی قرار می‌دهد. چون متغیر مستقل و وابسته در گذشته رخ داده اند لذا این نوع تحقیق غیر آزمایشی را تحقیق پس رویدادی می‌گویند.

۲- تحقیق آزمایشی

تحقیق آزمایشی به دو دسته تقسیم می‌شود: تحقیق تمام آزمایشی و تحقیق نیمه آزمایشی

در بیشتر پژوهش‌های علوم انسانی نظر به اینکه هدف اصلی از انجام پژوهش بررسی یک موضوع به روش میدانی است می‌توان گفت پژوهش مذکور از نظر هدف در حیطه پژوهش‌های کاربردی می‌باشد. از سوی دیگر با توجه به اینکه در این پژوهش از روش‌های مطالعه کتابخانه ای و نیز روش‌های میدانی نظیر پرسشنامه استفاده شده است، می‌توان بیان کرد که پژوهش حاضر بر اساس ماهیت و روش گردآوری داده‌ها، یک پژوهش توصیفی-پیمایشی است.

روش تحقیق مجموعه‌ای از قواعد، ابزارها و راه‌های معتبر و نظام‌یافته برای بررسی واقعیت‌ها، کشف مجهولات و دستیابی به راه‌حل مشکلات است. (بشیری نسب، ۱۳۸۷)

بر اساس هدف تحقیقات علمی ‌را می‌توان به دو گروه بنیادی و کاربردی تقسیم کرد:

در این تحقیق با توجه به اینکه هم جنبه کاربردی دارد و هم جنبه مبنایی، از لحاظ نوع هدف، کاربردی و از لحاظ نوع روش توصیفی- پیمایشی است. ابزارهای این تحقیق در بخش جمع‏آوری اطلاعات بصورت مطالعات میدانی است. برای تحلیل اطلاعات از روش مصاحبه ای و جهت تست مدل از مطالعه موردی استفاده شده است.

بر اساس هدف تحقیقات علمی را می توان به دو گروه بنیادی و کاربردی تقسیم کرد:

نظریه

جایگاه نظریه در تحقیق : هدف از تحقیق علمی جبری جز ایجاد وانشای نظریه و اصولی آن نیست.

مفهوم نظریه : مجموعه ای از تعریف ها یا پیشنهادات درباره تعدادی متغیر به هم پیوسته که بعد منظم و موونی از وقایع و پدیده هایی که در اثر این همبستگی به وجود می آیند ارائه می دهد

۱- موضوع آن پیشنهاد درباره تعدادی متغیر به هم پیوسته است¬ اگر حسن درس
بخواند در کنکور قبول می شود.

ارکان تعریف              ۲- بعدی منظم از به هم پیوستگی متغیرها نشان می دهد.

۳- نحوه وقوع پدیده ها و وقایع را توضیح می دهد¬ آب در ۱۰۰۰  جوش بگیرید.

دانلود سمینار مدیریت

دانلود سمینار مدیریت (تمامی گرایش ها) – دانلود تحقیق مدیریت (تمامی گرایش ها)
دانلود سمینار آماده دانشجویی دانلود سمینار مدیریت مالی دانلود سمینار مدیریت بازرگانی دانلود سمینار مدیرت MBA سمینار MBA

موضوع سمینار مدیریت صنعتی
دانلود رایگان سمینار مدیریت منابع انسانی
موضوع سمینار ارشد مدی

موضوع سمینار ارشد مدیریت دولتی سمینار مدیریت
موضوع سمینار مدیریت صنعتی
دانلود رایگان سمینار مدیریت منابع انسانی
موضوع سمینار ارشد مدیریت آموزشی
موضوع پیشنهادی سمینار مدیریت منابع انسانی
دانلود رایگان سمینار مدیریت دولتی
انتخاب موضوع سمینار مدیریت
موضوع سمینار مدیریت دولتی گرایش تحول سمینار مدیریت

موضوع سمینار کارشناسی ارشد و دکتری مدیریت

موضوع سمینار کارشناسی ارشد و دکتری مدیریت سمینار مدیریت

ریت آموزشی
موضوع پیشنهادی سمینار مدیریت منابع انسانی
دانلود رایگان سمینار مدیریت دولتی
انتخاب موضوع سمینار مدیریت
موضوع سمینار مدیریت دولتی گرایش تحول سمینار مدیریت

موضوع سمینار کارشناسی ارشد و دکتری مدیریت

موضوع سمینار کارشناسی ارشد و دکتری مدیریت سمینار مدیریت

 1. بررسی اثر تعدیل انتقادات متناقض و تفاوتهای جنسیتی آن در تصمیم گیری خرید آنلاین مصرف کنندگان
 2.  اندازه گیری رضایت مشتری برای زنجیر F & B با مدل ASCI
 3.  مسیرهایی به سمت تغییر کل جامعه : مطالعه موردی راجع به نقش تعهد مدرسه و تحصیلات محیطی
 4. مدیریت ریسک، کارآمدی هیئت مدیره و ارزش شرکت
 5.  مدل ارزیابی آمادگی یادگیری الکترونیکی در مؤسسات آموزش عالی
 6. رابطه بین ابعاد مدیریت کیفیت جامع TQM‏ و عملکرد سازمانی
 7. معرفی چارچوبی برای انتخاب پیمان کار مناسب با استفاده از تحلیل سلسله مراتبی AHP
 8.  تئوری حسابداری مدیریت و عملکرد آن : اندازه گیری شکاف در کسب و کار
 9. ابهام زدایی از مدیریت دانش در بنگاههای ک دانلود سمینار آمادهوچک و متوسط
 10. ملاحظات و اثرات تأمین‌کننده و مشتری در تصمیمات مالی شرکت
 11.  موضوع سمینار کارشناسی ارشد و دکتری مدیریت سمینار مدیریت
 12. دانلود سیمنارهای آماده مدیریت

  1. دانلود سمینار آماده: بررسی نقش سیستم های توصیه گیر در تجارت الکترونیک و رفتار خریدار
  2. دانلود سمینار آماده کاربرد مدل سازی اطلاعات ساختمان در مدیریت ایمنی پروژه‌های ساخت
  3. دانلود  سمینار مسئولیت ضرر اقتصادی خالص در قرارداد
  4. دانلود سمینار آماده بررسی سیستم های مدیریت شبکه های مخابراتی در جهان و ایران
  5. دانلود سمینار بررسی انگیزه ها کسب و کار و مدیریت ریسک کارآفرینی در بین دانشجویان
  6. دانلود سمینار بررسی ارائه ی خدمات سیستم نوین بانکداری و بازاریابی در بانک های ایران
  7. دانلود سمینار آماده: کنترل عملی آلودگی صدا در صنعت نساجی
  8. دانلود سمینار بررسی  راه حل‌های هوش تجارت در بهبود  عملکرد سازمان ‌ها و استارت آپها

 13. دانلود سمینار های آماده مهندسی صنایع

  1. دانلود سمینار تصمیمات استراتژیک در طراحی شبکه زنجیره تامین
  2. دانلود سمینار بررسی تاثیر عدم قطعیت و بهینه سازی استوار در زنجیره تأمین موضوع سمینار ارشد مدیریت دولتی سمینار مدیریت
  3. دانلود سمینار آماده: کنترل عملی آلودگی صدا در صنعت نساجی
  4. دانلود سمینار بررسی انگیزه ها کسب و کار و مدیریت ریسک کارآفرینی در بین دانشجویان
  5. دانلود سمینارهای آماده مهندسی عمران
  6. دانلود سمینار بررسی تاثیر خودروهای هوشمند و سیستم های کنترلی هوشمند بر روی ترافیک
  7. دانلود سمینار  شبیه سازی الگوی جریان آشفته و تغییرات مورفولوژیکی رودخانه کارون با استفاده از یک مدل عددی دو بعدی
  8. دانلود سمینار آماده کاربرد مدل سازی اطلاعات ساختمان در مدیریت ایمنی پروژه‌های ساخت
  9. دانلود سمینار طراحی سیستم تهویه و تبرید برای یک ساختمان و بهینه سازی مصرف انرژی در ساختمان
  10. دانلود سمینار  مدیریت ریسک  بر اساس مدل‌سازی اطلاعات ساختمانی و با استفاده از امواج رادیویی
 • دانلود رایگان نمونه پروپوزال مدیریت منابع انسانی
 • دانلود رایگان نمونه پروپوزال مدیریت بازرگانی گرایش بازاریابی
 • دانلود رایگان پروپوزال مدیریت دولتی
 • دانلود رایگان پروپوزال مدیریت بازرگانی گرایش بازاریابی
 • نمونه پروپوزال مدیریت استراتژیک
 • نمونه پروپوزال مدیریت تکنولوژی
 • دانلود نمونه پروپوزال مدیریت دانش موضوع سمینار ارشد مدیریت دولتی سمینار مدیریت
 • جدیدترین موضوعات مدیریت بر اساس مقالات ۲۰۲۰

  • نوآوری گردشگری از طریق دانلود سمینار آماده بازاریابی رابطه ای و خلق ارزش مشترک: مطالعه ای بر روی بسترهای آنلاین نظیر به نظیر در اقامتگاه اشتراکی
  • منحصر به فرد بودن کارآفرینی در بخش اقامتگاه اشتراکی : توسعه یک بعد از سرمایه کارآفرینانه
  • عوامل موثر بر رضایت مشتری از خدمات الکترونیک و قصد استفاده مجدد
  • نقش سرمایه گذاری پر ریسک در وام های شرکت های کوچک و متوسط SME
  • عدم قطعیت سیاست اقتصادی و ریسک سقوط قیمت سهام
  •  ریسک سقوط قیمت سهام و قدرت مدیر عامل اجرایی
 • موضوع سمینار ارشد مدیریت دولتی سمینار مدیریت

۲۰ موضوع جذاب  مدیریت 

موضوعات مدیریت در دنیای علم یکی از حوزه های کوچک ولی بسیار مهم می باشد. اگر شما به دنبال یافتن موضوع جدید  هستید و قصد دارید پروپوزال کارشناسی ارشد و یا دکتری خود را تهیه کنید شما باید به لیست موضوعات جدیدی که در ادامه آورده شده است نگاهی بیاندازید شاید موضوع خود را در میان موضوعات زیر یافتید.

۱- رابطه مابین فرهنگ و تعهد سازمانی و تعهد کارکنان

۲- ادراکات کارکنان مرد نسبت به کارکنان زن : چگونگی اعمال کارکردهای تفکرهای مردانه در نقش رهبری

۳- استراتژی شرکت ها مبتنی بر منافع : چگونه شرکت ها منابع را در خود جذب می کنند.

۴- رویکردهای مدیریت جامع : چگونگی تشویق تفکر استراتژیک

۵- استراتژیهای مدیریت و شبکه های اجتماعی

۶- عملکرد کارکنان : تاثیر اهداف شرکت با اهداف شخصی

۷- چگونگی بهبود روابط شخصی در دستیابی به اهداف بهتر در محیط کار

۸- موثرترین اقدامات مدیریت عملکرد: چگونه مدیران می توانند کارکنان را ارزیابی کنند.

۹- عواملی که باعث می شود کارکنان به طور اگاهانه اقدامات غیر اخلاقی را تحمل کنند.

۱۰- مزایای مدیریت افراد با خصوصیات و ویژگیهای یکسان

۱۱-  ارتباط میان مسولیت های اجتماعی با عملکرد مالی شرکت

۱۲- چگونه انتظارات مصرف کنندگان از رفاه شرکتها حاصل می گردد

۱۳- چگونه سیاست های شرکت می تواند شرایط اجتماعی را بهبود بخشیده و رقابت را افزایش دهد.

۱۴- موثرترین شیوه مدیریت برای محل کار مددانلود سمینار آمادهرن

دانلو تحقیق آماده به تفکیک رشته

 

دانلود مقالات ترجمه شده به تفکیک رشته

دانلود  پروپوزال‌ها بر اساس رشته

پروپوزال کامپیوتر

دانلود پروپوزال مهندسی کامپیوتر

پرپوزال مکانیک

دانلود پروپوزال مهندسی مکانیک

دانلود پروپوزال برق

دانلود پروپوزال مهندسی برق

پروپوزال مدیریت

دانلود پروپوزال مدیریت

پروپوزال عمران

دانلود پروپوزال مهندسی عمران

پروپوزال پزشکی

دانلود پروپوزال پزشکی

پروپوزال معماری

دانلود پروپوزال مهندسی معماری

پروپوزال صنایع

دانلود پروپوزال صنایع

پروپوزال مهندسی مواد

دانلود پروپوزال مهندسی مواد

پروپوزال هنر

دانلود پروپوزال هنر

پروپوزال علوم انسانی

دانلود پروپوزال علوم انسانی

پروپوزال علوم سیاسی

دانلود پروپوزال علوم سیاسی

پروپوزال جامعه شناسی

دانلود پروپوزال جامعه شناسی

پروپوزال علوم اجتماعی

دانلود پروپوزال علوم اجتماعی

پروپوزال محیط زیست

پروپوزال حسابداری

دانلود پروپوزال حسابداری

پرپوزال اقتصاد

دانلود پروپوزال اقتصاد

دانلود پروپوزال

دانلود پروپوزال علوم ریاضی

دانلود پروپوزال

دانلود پروپوزال مهندسی شیمی

پروپوزال تاریخ

دانلود پروپوزال تاریخ

دانلود تحقیق های آماده

 1. بررسی تاثیر خودروهای هوشمند و سیستم های کنترلی هوشمند بر روی ترافیک

 2. سمینار آماده بررسی انواع مدل پیل سوختی همراه با معادلات ریاضی آن
 3. دانلود سمینار آماده : بررسی ربات از منظر سینماتیک ودینامیک
 4. دانلود سمینار روش‌های پیاده‌سازی سیستم‌های جامع ناوبری GPS/INS
 5. دانلود سمینار بررسی و تحلیل روشهای تعیین نقاط تکین و طراحی ایزوتروپی در رباتها
 6. دانلود سمینار : بررسی کنترل غیر خطی و مقاوم سیستم های تعلیق خودرو
 7. دانلود سمینار ژنراتورهای مگنتو هایدرو دینامیک و تکنولوژی های مختلف آنها
 8. دانلود سمینار  استفاده از مواد نانو در کاهش نیروی درگ زیردریایی 
 9. دانلود سمینار آماده : بررسی نیروگاه های بخاری و گازی و سیکل ترکیبی
 10. دانلود سمینار آماده لایه مرزی و نیروی پسا و روش های کاهش نیروی پسا
 11. دانلود تحقیق آماده: شبیه سازی مبدل های حرارتی با کمک نرم افزار HTFS
 12. دانلود تحقیق آماده بررسی کارآیی نیروگاه های انرژی های تجدید پذیر در جهان

 13. دانلود تحقیق آماده بررسی انواع پیل های سوختی اکسید جامد و نحوه ی عملکرد آن ها

 14.  طراحی سیستم تهویه و تبرید برای یک ساختمان و بهینه سازی مصرف انرژی در ساختمان

 15. مفهوم اگزرژی و کاربرد‌های اگزرژی در تحلیل سیستم: یک نمونه تحلیل اگزرژی

 16.  طراحی و محاسبات توربوشارژ جهت یک خودروی  CNG سوز

 17. شبیه سازی مبدل های حرارتی با کمک نرم افزار HTFS

 18. دانلود سمینار آماده : بررسی نیروگاه های بخاری و گازی و سیکل ترکیبی

 19. دانلود سمینار  بررسی کنترل غیر خطی و مقاوم سیستم های تعلیق خودرو

 20. دانلود سمینار بررسی و تحلیل روشهای تعیین نقاط تکین و طراحی ایزوتروپی در رباتها

دانلود سمینارهای آماده مهندسی کامپیوتر

 1. دانلود سمینار آماده زبان توصیف معماری نرم افزار

 2. دانلود سمینار  در مورد شبکه های حسگر بی سیم و مسیر یابی امن در شبکه
 3.  دانلود سمینار  زبان توصیف معماری نرم افزار (ADLs)

 4. دانلود سمینار آماده تشخیص نفوذ با استفاده از یادگیری جمعی در شبکه های کامپیوتری
 5. دانلود سمینار آماده با موضوع  اسکای لاین (Skyline)
 6. دانلود سمینار  بررسی نقش سیستم های توصیه گیر در تجارت الکترونیک و رفتار خریدار
 7. دانلود سمینار بدافزارهای اندرویدی و روش‌های تشخیص آن
 8. دانلود سمینار در مورد ثبـــت کـــامپیوتری دســـتور های پزشـــک ( COPE)
 9. دانلود سمینار آماده برنامه ریزی حرکت سیستم های چندرباتی در محیط ناشناخته

 10. دانلود سمینار در مورد پردازش سیگنال های حیاتی و روش های بازشناخت الگو

 11. دانلود سمینار بهینه‌سازی مسیر ربات موازی ۶ درجه آزادی هگزابا استفاده از روش میدان پتانسیل مجازی

 12. دانلود سمینار بررسی ارائه ی خدمات سیستم نوین بانکداری و بازاریابی در بانک های ایران

 13. بررسی راه حل‌های هوش تجارت در بهبود عملکرد سازمان‌ها و استارت آپها
 14. دانلود سمینار آماده

 دانلود سمینار های آماده مهندسی برق

 1. دانلود سمینار آماده ژنراتورهای مگنتو هایدرو دینامیک و تکنولوژی های مختلف آنها
 2. دانلود سمینار در مورد شبکه های حسگر بی سیم و مسیر یابی امن در شبکه
 3. دانلود سمینار در مورد بررسی و تحلیل مداری ساختار کنترل کننده شارش توان یکپارچه UPFC
 4. سمینار آماده بررسی انواع مدل پیل سوختی همراه با معادلات ریاضی آن
 5. دانلود سمینار روش‌های پیاده‌سازی سیستم‌های جامع ناوبری GPS/INS
 6. دانلود سمینار در مورد پردازش سیگنال های حیاتی و روش های بازشناخت الگو

 7. سمینار اماده بررسی سیستم های مدیریت شبکه های مخابراتی در جهان و ایران

 8. سمینار آماده بررسی انواع مخلوط کننده ها و روش های بهبود خطینگی

 9. دانلود تحقیق آماده مروری بر خرده فروشی در بازار برق

 10. دانلود سمینار آماده : نانوترانزیستور و کاربرد آن در مدارهای دیجیتال

 11. سمینار جایابی سکسیونر ها بمنظور کاهش تلفات و مدل سازی بار فیدرها در شبکه های توزیع با فرض بار متغییر در حضور منابع تولید

 12. دانلود سمینار آماده برنامه های پاسخگویی بار

 13. دانلود سمینار آماده اینورتر های چندسطحی مورد استفاده در سیستم‌های خورشیدی

 14. دانلود سمینار آماده

دانلود سیمنارهای آماده مدیریت

 1. دانلود سمینار آماده: بررسی نقش سیستم های توصیه گیر در تجارت الکترونیک و رفتار خریدار
 2. دانلود سمینار آماده کاربرد مدل سازی اطلاعات ساختمان در مدیریت ایمنی پروژه‌های ساخت
 3. دانلود  سمینار مسئولیت ضرر اقتصادی خالص در قرارداد
 4. دانلود سمینار آماده بررسی سیستم های مدیریت شبکه های مخابراتی در جهان و ایران
 5. دانلود سمینار بررسی انگیزه ها کسب و کار و مدیریت ریسک کارآفرینی در بین دانشجویان
 6. دانلود سمینار بررسی ارائه ی خدمات سیستم نوین بانکداری و بازاریابی در بانک های ایران
 7. دانلود سمینار آماده: کنترل عملی آلودگی صدا در صنعت نساجی
 8. دانلود سمینار بررسی  راه حل‌های هوش تجارت در بهبود  عملکرد سازمان ‌ها و استارت آپها

دانلود سمینار های آماده مهندسی صنایع

 1. دانلود سمینار تصمیمات استراتژیک در طراحی شبکه زنجیره تامین
 2. دانلود سمینار بررسی تاثیر عدم قطعیت و بهینه سازی استوار در زنجیره تأمین
 3. دانلود سمینار آماده: کنترل عملی آلودگی صدا در صنعت نساجی
 4. دانلود سمینار بررسی انگیزه ها کسب و کار و مدیریت ریسک کارآفرینی در بین دانشجویان
 5. دانلود سمینارهای آماده مهندسی عمران
 6. دانلود سمینار بررسی تاثیر خودروهای هوشمند و سیستم های کنترلی هوشمند بر روی ترافیک
 7. دانلود سمینار  شبیه سازی الگوی جریان آشفته و تغییرات مورفولوژیکی رودخانه کارون با استفاده از یک مدل عددی دو بعدی
 8. دانلود سمینار آماده کاربرد مدل سازی اطلاعات ساختمان در مدیریت ایمنی پروژه‌های ساخت
 9. دانلود سمینار طراحی سیستم تهویه و تبرید برای یک ساختمان و بهینه سازی مصرف انرژی در ساختمان
 10. دانلود سمینار  مدیریت ریسک  بر اساس مدل‌سازی اطلاعات ساختمانی و با استفاده از امواج رادیویی
 11. دانلود سمینار آماده

دانلود سمینار پزشکی

 1. دانلود سمینار آماده برنامه ریزی حرکت سیستم های چندرباتی در محیط ناشناخته
 2. دانلود سمینار در مورد ثبـــت کـــامپیوتری دســـتور های پزشـــک ( COPE)
 3. دانلود سمینار در مورد پردازش سیگنال های حیاتی و روش های بازشناخت الگو

دانلود سمینار حقوق و اقتصاد

 1. دانلود سمینار بررسی ارائه ی خدمات سیستم نوین بانکداری و بازاریابی در بانک های ایران
 2. دانلود مسئولیت ضرر اقتصادی خالص در قرارداد
 3. دانلود سمینار بررسی انگیزه ها کسب و کار و مدیریت ریسک کارآفرینی در بین دانشجویان

دانلود سمینار محیط زیست

بررسی روشهای مدیریت و بازیافت زباله های الکترونیکی

دانلود سمینار آماده:   بررسی زباله های الکترونیکی و اثرات نامطلوب آنها بر انسان و محیط زیست

دانلود سمینار آماده: بررسی تاثیرات اجتماعی جامعه بر محیط زیست

دانلود سمینار آماده

 —————————————————————-

دانلود نمونه پروپوزال مهندسی مکانیک طراحی کاربردی

 

 

 

 

دانلود نمونه پرپوزال مهندسی مکانیک گرایش سیالات

 

 

 

 

دانلود نمونه پروپوزال مکاترونیک

 

———————————————————————–پروپوزال های کامپیوتر ——————————————————————————–

پرپوزال آماده ( تکمیل شده ) مدیریت

 

 

 

پرپوزال مدیریت

 

 

 

 

 

——————-برق————-

پرپوزال آماده مهندسی برق

 

 

 

 

———————————–

پرپوزال آماده رایگان

اجزای یک پروپوزال

تصویر

همان طور مشاهده میفرمایید یک پروپوزال اجزای مختلفی دارد که باید طبق اصول خاصی نوشته شود.

 • ابتدایی ترین بخش همانند سایر پژوهش ها باید مقدمه باشد هر مقاله یا رساله یا هرگونه نوشته ی دیگر باید با مقدمه آغاز شود و در مقدمه باید در مورد نتیجه کلی مقاله مقداری توضیح دهید تا خواننده قبل از شروع به خواندن کمی با محتوایی که قرار است مواجه شود آشنا شود.
 • بخش بعدی که قرار است نوشته شود بخش تاریخچه میباشد در این بخش باید مقاله هایی که قبلا در این زمینه نوشته شده اند را مطالعه کنید و ایرادات و کم و کاستی های آنرا رفع کنید.و در مورد آثار قبلی که در این زمینه نوشته شده اند در این بخش کمی توضیح دهید.
 • بخش ضعف کارهای قبلی در این بخش تمامی ایراداتی که مقالات قبلی در این زمینه دارد را کاملا مطالعه کنید و بنویسید.
 • در بخش ایده های خلاق تمامی ایده هایی که در نظر دارید تا ایرادات قبلی را رفع نمایید بنویسید .
 • فرضیات مسئله: برای حل مسئله ی خود باید فرضیاتی را در نظر بگیرید. این فرضیات باید با واقعیت نیز سازگار باشند. به عنوان مثال شروع کار کارمندان از ساعت ۸ صبح و … .
 • روش تحقیقات خود را در بخش روش تحقیق بنویسید شاید کار در ازمایشگاه یا مطالعه و یا حتی تحقیقات باشد همه آنها را با رعایت جزئیات در این بخش بنویسید.
 • نتایجی قرار است با این تحقیق آنها را به اثبات برسانید را بنویسید تمام روش تحقیقاتی شما باید منجربه یک نتیجه گیری کلی گردد در این بخش باید به آنها اشاره کنید.

بخش های فوق اجزای تشکیل دهنده یک پروپوزال را برای شما معرفی کرد اما در مورد کاربرد های یک پروپوزال :

با تهیه پروپوزال شما میتوایند یک برآورد دقیق در مورد زمان اتمام مقاله و همچنین مقدار هزینه ای که باید صرف کنید داشته باشید تا زمان و هزینه خود را طبق آن با برنامه ریزی به پیش ببرید و دچار کمبود زمان و هزینه نشوید.

دانلود نمونه پروپوزال آماده مهندسی مکانیک (گرایش جامدات ساخت و تولید سیالات خودرو رباتیک پژشکی و..)

 • دانلود پروپوزال شناسایی متغیرهای تاثیرگذار بر رسوب آسفالتین و بررسی اثر هرکدام بر میزان رسوب-گذاری در نفت خام
 • پروپوزال آماده تحلیل ورق به کمک المان کوادراتور دیفرانسیلی مثلثی
 • دانلود پروپوزال کاهش مصرف سوخت با کاهش تلفات حرارتی در دریچه ی گاز مکانیکی و برقی
 • شبیه سازی آیرودینامیکی پدیده ی استال مودال در بال هواپیما و بررسی تاثیر زاویه حمله
 • پروپوزال آماده بررسی سیستم روغنکاری و رینگ های پیستون موتورهای دیزلی و بهینه سازی آن برای کاهش آلاینده ذرات معلق
 • پروپوزال شبیه سازی عملکرد پمپ حرارتی جذبی زمین گرمایی به کمک خورشید
 • پروپوزال آماده مدلسازی انتقال حرارت و انتقال جرم جهت خشک کردن شلتوک برنج در یک بستر سیال غیر ثابت
 • پروپوزال آماده برسی عددی بارگذاری تنش حرارتی در مخازن استوانه ای به روش المان محدود

دانلود نمونه پروپوزال آماده رشته مدیریت ( دولتی ، بازرگانی ، صنعتی ، مالی منابع انسانی ، بازاریابی ، اجرایی ، استراتژیک ، مدیریت آموزشی و … ) ،

 • پروپوزال اماده بررسی چالش های امنیتی ایران و ایالات متحده امریکا در خلیج فارس
 • ارائه ی مدل ترتیبی فازی به منظور برنامه ریزی استراتژیک در شرکت های تولیدی

دانلود نمونه پروپوزال آماده برق ( گرایش قدرت ، مخابرات ، کنترل ، الکترونیک و مهندسی پزشکی)

 • دانلود پروپوزال آماده ارائه مدار LFSR برگشت پذیر با قابلیت حفظ توازن (کلیک کنید)
 • پروپوزال آماده طراحی کنترل کننده فازی بهینه سازی شده با استفاده از الگوریتم بهینه سازیSPEA2 برای شبکه ترافیک شهری
 • پروپوزال ارائه مدار LFSR برگشت پذیر با قابلیت حفظ توازن
 • پروپوزال بهینه سازی درآمد ارائه دهندگان ابزار طریق تخصیص سرورهای کارآمد انرژی
 • پروپوزال طراحی سیستم تشخیص نفوذ هوشمند با استفاده از منطق فازی و بر پایه الگوریتم بهینه سازی ازدحام ذرات
 • پروپوزال اماده ارزیابی جایگاه اینترنت اشیا در بانکداری الکترونیکی (مطالعه موردی پست بانک)
 • پروپوزال اماده افزایش تحمل پذیری خطا در مسیریابی شبکه های بر روی تراشه با استفاده از الگوریتم بهینه سازی ازدحام ذرات
 • پروپوزال بهینه‌سازی درآمد ارائه‌دهندگان ابر از طریق تخصیص سرورهای کارآمد انرژی با استفاده از الگوریتم ژنتیک
 • پروپوزال آماده بهینه سازی ظرفیت و پروفیل شارژ به منظور کمینه سازی تلفات در شبکه های توزیع در پارکینگ خودروهای الکتریکی

دانلود نمونه پروپوزال اماده کامپیوتر ( شبکه ، نرم افزار ، سخت افزار ، هوش مصنوعی، گراف پروپوزال اینترنت اشیا پروپوزال بلاکچین )

 • استفاده از منطق فازی جهت طراحی سیستم تشخیص نفوذ هوشمند با الگوریتم PSO
 • ارائه چارچوبی انتزاعی برای تشخیص بیماری بر پایه اطلاعات دریافتی از بیمار با استفاده از فناوری اینترنت اشیا
 • دانلود پروپوزال استفاده از الگوریتم عصبی فازی تطبقی جهت افزایش امنیت شبکه هوشمند برای تشخیص حملات
 • دانلود پروپوزال تجزیه و تحلیل امنیت در شبکه های بانکی و ارائه ی چارچوبی امن
 • استفاده از اینترنت اشیاء جهت تشخیص بیماران قلبی بر اساس اطلاعات تجربی
 • افزایش تحمل پذیری خطا در مسیریابی شبکه های بر روی تراشه با استفاده از الگوریتم بهینه سازی ازدحام ذرات
 • دانلود پروپوزال داده کاوی با داده های حجیم شبکه های اجتماعی به منظور افزایش حریم خصوصی با الگوریتم های فراابتکاری
 • پروپوزال آماده افزایش امنیت امضای دیجیتال در سیستم‌های پرداخت الکترونیکی با استفاده از الگوریتم اسکنور
 • دانلود پروپوزال ارائه مدل داده کاوی مبتنی بر حفظ حریم خصوصی در شبکه های اجتماعی آنلاین

 • پروپوزال‌آماده افزایش امنیت فیزیکی با نظارت تصویری دیجیتال
 • پروپوزال آماده بهبود روش های انتخاب مسیر و پیش بینی ترافیک در شبکه های ترافیک شهری با استفاده از پردازش گراف
 • پروپوزال آماده شناسایی حفره‌های امنیتی در سیستم های نرم‌افزاری با استفاده از روش‌های یادگیری جمعی
 • افزایش امنیت فیزیکی با نظارت تصویری دیجیتال
 • پروپوزال تشخیص نفوذ در شبکه های کامپیوتری با استفاده از دسته بند بردار پشتیبان و k-نزدیک‌ترین همسایگی بر مبنای الگوریتم
 • پروپوزال تشخیص نفوذ در شبکه های کامپیوتری با استفاده از الگوریتم بردار پشتیبان و درخت تصمیم بر مبنای الگوریتم ازدحام ذرات

دانلود نمونه پروپوزال اماده سایر رشته ها

 • پروپوزال‌آماده بررسی شیوه داستانگویی عاشیقها و نقالها (مطالعه موردی داستان رستم و سهراب و داستان سفردربند کوراوغلو
 • دانلود نمونه پروپوزال آماده تعیین سهم فراکسیون های ژئوشیمی وانسانیفلزات سنگین در خاک های اطراف یک منطقه صنعتی
 • دانلود نمونه پروپوزال آماده شبیه سازی نرخ خطای FSO در شرایط اقلیمی با بارش و رطوبت بالا بررسی میدانی جنوب ایران
 • تعیین سهم فراکسیون های ژئوشیمی وانسانیفلزات سنگین در خاک های اطراف یک منطقه صنعتی

دانلود نمونه پروپوزال اماده پزشکی (پزشکی ، داروسازی ، دندانپزشکی ، بهداشت ، اتاق عمل و … )

 • تحلیل و ارزیابیِ جریانِ خون در دریچه ی قلبِجایگزینِ صفحه مورب
 • پروپزال ارائه چارچوبی انتزاعی برای تشخیص بیماری بر پایه اطلاعات دریافتی از بیمار با استفاده از فناوری اینترنت اشیا
 • پروپزوال بومی سازی مدل سامانه فرماندهی حادثه در مراکز بهداشتی – درمانی/ توانبخشی و بیمارستانی در ایران
 • پروپوزال بررسی طرحواره های ناسازگار اولیه در بیماران روانپزشکی بستری در ببمارستان ۲۲بهمن قزوین

دانلود نمونه پروپوزال مهندسی عمران

 • پروپوزال‌آماده مقایسه برآورد رسوب رودخانه کارون توسط روشهای هیدرولیکی
 • پروپوزال ارائه سیستم یکپارچه مدیریت پایگاه داده در تعامل با مدلسازی اطلاعات ساختمان
  پرپوزال‌آماده دکتری و کارشناسی ارشد مناسب درس روش تحقیق 
 • پروپوزال‌اماده بهبود روش های انتخاب مسیر و پیش بینی ترافیک در شبکه های ترافیک شهری با استفاده از پردازش گراف با قابلیت توزیع بار ترافیکی
 • پروپوزال‌آماده مدیریت هزینه در ساختمان سبز در بحث بازیافت با توجه به ۳ عامل کاهش مصالح، استفاده مجدد مصالح، بازیافت مصالح
 • پروپوزال ارزیابی اقتصادی اثار زیست محیطی بکارگری تری R در ساختمان بر اساس هزینه های چرخه عمر
با مطالعه نمونه مشابه موضوع خود میتوانید به راحتی پروپوزال تز دکتری یا ارشد خود را بنویسید. همه ی محصولات قرار داده شده طبق استانداردهای وزارت علوم بوده و همگی مورد تایید دانشگاه ها واقع شده است.

پروپوزال روش تحقیق

وبسایت تخصصی سفیر  متشکل از یک گروه پژوهشی کامل میباشد که در زمینه ارائه پروپوزال آماده, تحقیق, پروژه , مقاله بیس ترجمه شده و مقالات پژوهشی در مقاطع کارشناسی , کارشناسی ارشد , دکترا و برای کلیه رشته های گروه علوم انسانی , فنی مهندسی , علوم پایه , گروه معماری و هنر , زبان های خارجی ,پزشکی و پیراپزشکی فعالیت میکند و با افتخار میتوانیــــــم اعلام کنیـــــــــــــــــم که گسترده ترین بانک پروپوزال آماده ارشد و دکترا و متنوع ترین بازه موضوعی تحقیق دانشجویی , پژوهش های دکتری , پروژه دانشجویی , , مقاله ترجمه شده با بیس و فایل های پژوهشی مورد نیاز محققان , دانشگاهیان , دانشجو معلمان و .. را گردآوری کرده ایم.

پروپوزال آماده برای همه رشته ها

آموزش از صفر تا صد + هزاران نمونه دانلودی +مشاوره رایگان

گروه پروپــوزال ســـــرا چند هدف کلی از ارائه و انتشار آموزش ها , فایل های آماده و تکمیل شده و مقالات ترجمه شده دارد . که مهمترینشان امکان اشتراک گذاری پژوهش های صورت گرفته است .

متاسفانه هنوز در کشور ما بانکی از فایل های پژوهشی ایجاد نشده است و گاها یک موضوع خاص صدها بار توسط گروه های پژوهشی و دانشجویان مختلف در سراسر کشور مورد تحقیق قرار میگیرد و عملا هیچ یک به نتایج تحقیق های مشابه

گر یک تیم تحقیقاتی از ابتدا بداند موضوعی که برای تحقیق انتخاب کرده قبلا مورد پژوهش قرار گرفته است قطعا موضوعی دیگر را انتخاب کرده یا سعی در توسعه تحقیقات پیشین میکند و اینگونه سرمایه ها و زمان های زیادی از محققان ما تلف نمیشود.

پروپوزال سرا سعی دارد با انتشار مقالات آموزش تدوین پروپوزال آماده و تکمیل شده , ارائه فایل هایرایگان نمونه پروپوزال آماده برای دانلود قصد دارد بخشی از نقصان موجود در سیستم آموزشی کلان کشور را پوشش دهد .

همچنین مشاوران ما آماده ارائه مشاوره رایگان در مورد تدوین و تنظیم پروپوزال آماده کارشناسی ارشد و دکتری هستند .

آیا شما هم در روش تحقیق یا انتخاب موضوع مناسب پروپوزال آمــــــاده مشکل داید؟

بخش عمده ای از سیستم دانشگاهی و دانشجویان ما هم در انتخاب موضوع مشکل دارند و هم در روش تحقیق پروپوزال آماده : از همین رو ما در پروپوزال سرا سعی داریم شما را بطور کامل با مراحل و نحوه تحقیق و البته انتخاب موضوع پروپوزال آشنا کنیم تا بتوانید با فراغ بال به سراغ انجام تحقیقات و تنظیم پروپوزال خودتان بروید.

ما یک دپارتمان ویژه را برای مشاوره و آموزش اختصاص داده ایم تا علاوه بر پاسخگویی مستقیم به شما بتوانند با انتشار مقالات آموزشی در سایت بخش عمده ای از مشکلات شما را حل کنند.

در گروه هنر و معماری هم اکنون بیش از ۱۷۰۰ نمونه پروپوزال آماده معماری و هنر روی سرور دانلودی سایت پروپوزال سرا بارگذاری شده است و قطعا در ماه های آتی تعداد خیلی بیشتری از نمونه های پروپوزال آماده حقوق را روی سایت در اختیار شما قرار خواهیم داد برای دانلود

موضوع تحقیق برای درس روش تحقیق حقوق
نمونه تحقیق درس روش تحقیق
دانلود رایگان پروژه درس روش تحقیق معماری
موضوع تحقیق برای درس روش تحقیق در روانشناسی
دانلود رایگان پروپوزال درس روش تحقیق
روش تحقیق آماده
موضوع تحقیق برای درس روش تحقیق حسابداری
مقاله در مورد درس روش تحقیق

پروپوزال آماده رشته حقوق

دانلود پروپوزال ارتباط شاخص های توانایی مدیریتی و اهرم مالی با بازده حقوق سهامداران

نمونه دانلودی پروپوزال حسابداری با موضوع حقوقاهرم مالی (Financial Leverage)، میزان استفاده یک شرکت از اوراق بهادار درآمد ثابت خود مانند بدهی یا دارایی ویژه ترجیحی می باشد. یک شرکت هرچه تامین مالی بدهی بیشتری را استفاده کند، اهرم مالی اش بیشتر است. میزان زیاد اهرم مالی به معنای پرداخت سود زیاد است که این اثری منفی بر درآمدهای انتهایی شرکت […] : دانلود پروپوزال آماده حقوق

دانلود پروپوزال ارزیابی ارتباط درآمد انباشته با حقوق سهامداران و جریان نقدینگی آزاد

جهت دانلود پروپوزال رشته حقوق روی ادامه مطلب کلیک کنیـد.سود، یکی از عبارات پرکاربرد در مطالعات حسابداری است و در این پروپوزال نیز به مفهوم سود انباشته در یک شرکت پرداخته شده است. سود و درآمد انباشته (E&P)، یک اصطلاح حسابداری است که برای سهامداران شرکت ها کاربرد دارد. سود و درآمد انباشته، سودهای خالص یک شرکت بعد از پرداخت سود سهام به سهامداران […]

دانلود پروپوزال آماده با موضوع تاثیر اطلاعات نامتقارن روی هزینه حقوق مالکان سهام

پژوهشگرانی که به مطالعه روی عدم تقارن اطلاعاتی پرداخته اند بر این باورند که یک سری مزایای اقتصادی نیز برای آن وجود دارد. رشد اطلاعات نامتقارن، پیامد مطلوبی از یک اقتصاد بازاری است. با متخصص تر شدن و بهره ورتر شدن کارکنان در زمینه کاری خود، می توانند دانلود پروپوزال آماده حقوق ارزش بیشتری برای کارکنان زمینه های دیگر […]

پروپوزال آماده مدیریت , بازاریابی , بازرگانی و سایر گرایش ها

لیست دسته بندی ها پروپوزال آماده مدیریت برای تمامی گرایش ها به همراه مقالات ترجمه شده رشته مدیریت

پروپوزال تکمیـــل شده روانشناسی

دانلود پروپــوزال آماده و تکمیــــــــــــــل شده روانشناسی مطالعه ای بر نقش اعتیاد به شغل و سلامت شغلی در کیفیت زندگی کاری

اعتیاد به کار (Workaholism)، تمایل اجباری به انجام کار می باشد. این مفهوم به روش های مختلفی تعریف شده است. با این حال، به طور کلی، مربوط به کار بیش از حد و بیش از ساعات کاری معمول و فکر کردن بیست و چهار ساعته به کار می باشد که متعاقبا لذت یک کار را […]

دانلود پروپوزال نقش عزت نفس و عوامل روانشناختی مرتبط با پیشگیری از ارتکاب جرم نوجوانان

هدف این پژوهش بررسی سطح عزت نفس مجرمین نوجوان و یافتن فاکتورهای روانی مرتبط با بزهکاری در آنها می باشد. بزهکاری نوجوانان مربوط به رفتارهای کودکان و نوجوانان و در کل افراد زیر ۱۸ سال می باشد که با هنجارهای جامعه، سازگاری و تطابق نداشته و به عنوان فعالیتی مجرمانه تلقی می گردد. جرم شناسان […]

دانلود پروپوزال شیوه رهبری تحول آفرین به عنوان واسطه ای بین هوش هیجانی و استرس شغلی

بررسی احساسات رهبری در دو دهه گذشته به یکی از موضوعات کلیدی در میان محققین رفتار سازمانی و روانشناسان تبدیل شده است. این موضوع در مطالعات مربوط به تاثیر بیان رهبری در محیط کار، نفوذ عاطفی بین رهبران و کارکنان، و نیز نحوه تاثیر سبک های رهبری بر حالات عاطفی کارکنان و عملکرد شغلی آنها، […]

موضوع تحقیق برای درس روش تحقیق حقوق
نمونه تحقیق درس روش تحقیق
دانلود رایگان پروژه درس روش تحقیق معماری
موضوع تحقیق برای درس روش تحقیق در روانشناسی
دانلود رایگان پروپوزال درس روش تحقیق
روش تحقیق آماده
موضوع تحقیق برای درس روش تحقیق حسابداری
مقاله در مورد درس روش تحقیق

 پروپوزال تکمیل شده رشته روانشناسی مطالعه ای بر شیوه های فرزندپروری و تاثیر آن بر مسائل رفتاری کودکان

نمونه پروپوزال تکمیـل شده رشته روانشناسی : در محیط خانواده، سبک های فرزندپروری، تاثیر مستقیمی بر نشانه های رفتاری کودکان دارد. شواهد فراوانی نیز در زمینه ارتباط این دو موضوع ارائه شده ولی با این حال، توجه کمی در ایران به این موضوع شده است. بنابراین هدف این پژوهش، بررسی این رابطه بوده است و انجام آن کاملا ضروری است. در دو […]

نمونه پروپوزال روانشناسی مطالعه ای بر فاکتورهای تاثیرگذار بر سلامت روان دانشجویان

برای دانلود این نمونه پروپوزال روانشناسی روی ادامه مطلب کلیک کنید : دانشجویان به عنوان پایه های تشکیل دهنده رشد و توسعه اقتصادی هر کشوری شناخته می شوند. احساس می شود که با افزایش بدنه دانش و نیز سرعت پیشرفت تکنولوژی، حجم کار دانشگاهی دانشجویان و در نتیجه میزان استرس در آنها نیز افزایش یابد. این افزایش حجم کار و استرس می تواند سلامت روان دانشجویان را […]

دانلود پروپوزال آماده با موضوع مطالعه ای بر ارتباط شاخص های سرمایه اجتماعی و عملکرد عملیاتی شرکت

مفهوم سرمایه اجتماعی عمدتا مربوط به تئوری شبکه اجتماعی بوده و به عنوان منبع ارزشمندی برای عملکرد شرکت تلقی می گردد. نقش سرمایه اجتماعی (SC) روی رقابت پذیری شرکت، مدتها به عنوان موضوعات مورد علاقه پژوهشگران در مقالات و مطالعات کارآفرینی بوده است. با این حال، فرآیند تحول از SC به عملکرد شرکت هنوز هم […]

دانلود پروپوزال آماده ارزیابی ارتباط انعطاف پذیری و هوش معنوی با سلامت روان

هوش معنوی اصطلاح به کار گرفته شده توسط فیلسوفان، روانشناسان و نظریه پردازان برای نشان دادن روابط معنوی با IQ (بهره هوشی) و EQ (بهره احساسی) می باشد. هوش معنوی در حدود سال های ۱۹۹۷ معرفی شد. تعدادی از روانشناسان این مفهوم را در قالب رویکردی تعریف کرده اند که روح و ماده را در […]

دانلود پروپوزال آماده مطالعه ای بر رابطه میان مولفه های اقلام تعهدی و هزینه معامله سهام

سود دارای دو مولفه نقدی و تعهدی است. این دو مولفه می توانند قابلیت پیش بینی سود آتی شرکت ها تا حد چشم گیری افزایش دهند. تاکید اینپروپوزال بیشتر بر مولفه های اقلام تعهدی بوده که در ادامه به شرح مختصری از آن می پردازیم. اقلام تعهدی، درآمدهای کسب شده و هزینه های متحمل […]

مقاله ترجمه شده با بیس + پروپوزال مهندسی برق

جدیدترین نمونه های مقاله بیس ۲۰۱۹ مهندسی برق با ترجمه به همراه تعداد زیادی نمونه پروپوزال آماده مهندسی برق برای

جدید ترین نمونه های آماده

تعدادی از جدیدترین نمونه های پروپوزال آماده و تکمیل شده و قابل دانلود را که اخیرا به سایت پروپوزال سرا اضافه شده اند به شرح زیر میباشند.

دانلود پروپوزال ارتباط چارچوب های مدیریت دانش و سرمایه اجتماعی در سازمان های دانش محور

امروزه، هدف اصلی مدیریت دانش، افزایش انگیزه فردی در راستای نیل به اهداف کاربردی، علمی و راهبردی و کسب مزیت رقابتی می باشد. در صورتی که یک سازمان قادر به افزایش تعاملات موثر بین کارکنان، گروه ها و واحدهای سازمانی اش باشد، خواهد توانست دانش جدیدی را در سازمان خلق کرده و میان افراد به […]

دانلود پروپوزال مطالعه ای بر نقش سرمایه فکری در بهبود عملکرد سازمانی

در اقتصاد دانش محور امروزه، دارایی های ملموس مانند سرمایه فکری، پایه ای برای رشد پایدار و مزیت رقابتی شرکت ها محسوب می شوند. شرکت ها امروزه توجه زیادی را به خلق ارزش از طریق این دارایی های ملموس، منعطف ساخته اند. عملکرد بهتر سازمانی نیز می تواند به واسطه مدیریت کارآمد سرمایه فکری شرکت […]

دانلود پروپوزال مطالعه ای بر تاثیر چارچوب های دولت الکترونیک بر شاخص های اعتماد عمومی

امروزه، یکی از مشکلات عمده ای که دولت ها با آن مواجه می باشند، کاهش سطح اعتماد مردم به دولت هاست که با نام بحران اعتماد عمومی شناخته می شود. یکی از راه های غلبه بر ای بحران، الکترونیکی شدن است. هدف این پژوهش نیز بررسی تاثیر شاخص های دولت الکترونیکی روی اعتماد عمومی بوده […]

دانلود پروپوزال مطالعه ای بر تاثیر چارچوب های رهبری تحول گرا روی رفتار شهروندی کارمندان

عملکرد کارکنان، همیشه به عنوان کلید موفقیت سازمان ها تلقی شده است. عملکرد شغلی کارکنان یکی از موضوعات پربحث در زمینه مدیریت رفتار سازمانی بوده و مدیران سازمان های موفق همیشه به آن توجه داشته اند. رهبری تحول گرا به عنوان رویکردی انگیزشی نسبت به رویکردهای مدیریتی دیگر شناخته شده و تاثیر چشم گیری بر […]

دانلود پروپوزال سامانه های پیشنهاد دهنده مبتنی بر اعتماد

در محیطی بسیار پویا و غیرمتمرکز، که داده ها در آن نامطمئن می باشند، اعتماد فاکتوری کلیدی در فرآیند تصمیم گیری به شمار می آید. سامانه توصیه گر مبتنی بر اعتماد نیز بر اساس اعتماد میان کاربران می باشد. این موضوع، هدف اصلی بسیاری از مقالات منتشر شده در این زمینه بوده است و محققین […]

دانلود پروپوزال سامانه توصیه گر موسیقی بر اساس تکنیک های داده کاوی

با رشد وب جهان گستر (WWW)، حجم عظیمی از داده های موسیقی نیز در محیط اینترنت، قابل دسترسی شده اند. به دلیل جستجوی زیاد آهنگ های مختلف توسط کاربران، لازم است که یک سیستم پیشنهاد دهنده نیز در این زمینه ایجاد گردد. با گسترش عظیم شبکه در چند دهه گذشته، اینترنت به منبع اصلی دسترسی […]

دانلود پروپوزال الگوریتمی برای بهبود امنیت و عملکرد پروتکل AODV در برابر حمله سیاه چاله

شبکه ادهاک (Ad Hoc)، یک شبکه زمانی است که با گره های مستقلی مدیریت می گردد که قادر به ارتباط با یکدیگر بدون زیرساخت شبکه ای ثابت یا هرگونه ایستگاه پایه مرکزی می باشند. با توجه به برخی دلایل مانند تغییرات پویای توپولوژی شبکه، اعتماد گره ها به یکدیگر، فقدان زیرساختی ثابت برای تحلیل رفتار […]

دانلود پروپوزال مطالعه ای بر تاثیر چارچوب های حمایت اجتماعی بر سلامت روان

هر ساله دانشگاه ها، افراد جوان و مستعد زیادی را جذب می کنند و پتانسیل های علمی و عملی آنها را در دوره های خاصی مورد استفاده قرار می دهند و نهایتا، این افراد نحصیل کرده و متخصص را به جامعه می فرستند. تحصیلات دانشگاهی، به دلیل وجود یک سری عوامل مختلف، استرس زا می […]

دانلود پروپوزال مطالعه ای بر نقش استرس شغلی در میزان عملکرد و بهره وری کارکنان

در طول چند دهه گذشته، بسیاری از کارمندان در سراسر جهان با مساله ای جدی در سازمان هایشان با عنوان “استرس” روبرو شده اند که عملکرد و بهره وری شغلی آنها را تحت تاثیر قرار داده و به یکی از بخش های اصلی هر زمینه شغلی تبدیل شده است. علاوه بر این، سطوح استرس در […]

دانلود پروپوزال مطالعه ای بر تاثیر چارچوب های هوش معنوی بر استرس و فرسودگی شغلی

هدف این پروپوزال، بررسی این موضوع است که آیا مذهب، فاکتوری مرتبط با استرس هست یا نه. استرس یک واکنش بدنی است که تعادل جسمی، روانی و عاطفی یک فرد را تحت تاثیر قرار می دهد؛ در همین راستا باید توجه داشت که مقدار متعادلی از استرس، نرمال بوده و برای بقا، لازم و ضروری […]

دانلود پروپوزال مطالعه ای بر نقش اعتیاد به شغل روی ابعاد مختلف فرسودگی شغلی

فرسودگی شغلی (Burnout) یکی از انواع استرس می باشد که در دهه اخیر، مورد توجه بسیاری از مطالعات علمی در این حوزه بوده است، مخصوصا در زمینه مراقبت از سلامت. تعاریف اولیه آن بر جنبه های ارتباطی متمرکز می باشد. پژوهشگران عنوان کرده اند که، فرسودگی شغلی، فرآیندی است که باعث می شود، کارکنان انرژی […]

دانلود پروپوزال رابطه بین شاخص های موثر بر کیفیت زندگی کاری و تعهد سازمانی

کارکنان متعهد، به عنوان منابع حیاتی و اساسی در عملکرد موفقیت آمیز سازمان ها شناخته شده اند. در این راستا، کیفیت زندگی کاری (QWL)، به عنوان یکی از موضوعات مورد توجه در زمینه ارتقای تعهد سازمانی کارکنان، مورد بررسی قرار گرفته است. کارفرمایانی که تمایل بیشتری به افزایش رضایت شغلی و تعهد کارکنان خود دارند، […]

پروپوزال مدیریت

دانلود پروپوزال ارتباط شاخص های رهبری تحول گرا و مدیریت دانش در سازمان ها

امروزه اگر سازمان ها قادر به تطبیق خود با تغییرات محیطی نباشند، مزیت رقابتی خود را از دست خواهند داد. در چنین شرایطی، سازمان ها نیازمند رهبرانی هستند که قادر به بقای سازمان و بهبود عملکرد آن در چنین محیطی باشند. رهبران تحول گرا، سازمان را از زمان حال به آینده هدایت کرده و تغییرات […]

دانلود پروپوزال آماده بازاریابی مطالعه ای بر فاکتورهای تعیین کننده موفقیت مدیریت رابطه در شرکت ها

پروپوزال بازاریابی عبارت است از کلیه اقداماتی که در راستای ایجاد ارتباط بین محصول (کالاها و خدمات) و مشتریان انجام می گیرد. اصطلاح بازاریابی رابطه ای در چند سال اخیر به مفهوم مشهوری در بین نظریه پردازان بازاریابی و کارشناسان دانشگاهی تبدیل شده است. مفاهیم سنتی بازاریابی عمدتا روی ترکیبات بازاریابی (یعنی: محصول، قیمت، مکان و […]

پروپوزال مدیریت با موضوع نقش چارچوب های تفکر استراتژیک مدیران در اداره شهر

دانلود پروپوزال مدیریت : امروزه، بسیاری از سازمان ها، به طور فزاینده ای با مسائل و مشکلات پیچیده ای مواجه هستند و نیاز به تفکرات مناسبی برای ارائه راه حل های مدرن برای مقابله با آنها دارند. در بسیاری از موارد، تلاش مدیران و مسئولان ممکن است مشکل را به طور موقت حل کند ولی در برخی موارد این […]

دانلود پروپوزال رویکردهای سنجش عملکرد با ترکیب روش تحلیل پوششی داده ها و کارت امتیازی متوازن

برخی شاخص ها برای ارزیابی عملکرد یک سیستم مدیریتی، ضروری می باشند. کارت امتیازی متوازن (BSC) به منظور استخراج این شاخص ها برای ارزیابی عملکرد ضروری در فرآیندهای سازمانی مورد استفاده قرار می گیرد. استفاده از BSC منجر به جلوگیری از افزایش داده ها و اطلاعات می شود. علاوه بر این، همه شاخص های مهم […]

دانلود پروپوزال ارزیابی و شناسایی چالش های تجاری سازی محصولات دارای تکنولوژی بالا

امروزه، یکی از محرک های اصلی رشد اقتصادی، دانش است و این موضوع شامل سرمایه گذاری های زیاد در بخش آموزش، تحقیق و توسعه (R&D) و رابطه بین دولت، دانشگاه و صنعت می باشد. به منظور تحقق بخشیدن به مزایای دانش و دریافت بازده از این سرمایه گذاری ها، نوآوری ها و اختراعات باید تجاری […]

دانلود پروپوزال مطالعه ای بر نقش هوش رقابتی در بهبود مزیت رقابتی شرکت ها

بر خلاف هوش ذهنی، شناختی و عاطفی، هوش رقابتی روی نظارت بر محیط رقابتی با هدف ارائه هوش قابل اقدام تمرکز دارد که یک لبه رقابتی را برای سازمان ایجاد خواهد کرد. هوش رقابتی، ابزار بسیار مهمی برای برنامه ریزی استراتژیک سازمان ها و فرآیند مدیریتی می باشد. فرآیند تشریح الگوهای استراتژی بازاریابی، در قالب […]

دانلود پروپوزال مطالعه ای بر ارتباط نوع شخصیت و نگرش شغلی با رفتار شهروندی سازمانی

در این پروپوزال رابطه بین شخصیت و رفتار شهروندی سازمانی مورد بررسی قرار گرفته است. مقالات زیادی منتشر شده اند که به بررسی رابطه ویژگی های شخصیتی و عملکرد شغلی پرداخته اند. این مطالعات نشان داده اند که ارتباط چشم گیری بین صفات هویتی و ابعاد عملکرد وجود دارد. صفات شخصیتی اشاره به الگوهای پایدار […]

دانلود پروپوزال مطالعه ای بر ارتباط تنوع جنسیتی مدیران و چارچوب های مدیریت سود

مدیریت سود را به طور خلاصه می توان به این شکل تعریف کرد: دستکاری صورت های مالی یک شرکت به روشی که وضعیت واقعی موقعیت مالی یک شرکت را منعکس نکند. رایج ترین روش در مدیریت سود، شیوه انتخاب حسابداری احتیاطی به منظور گزارش سطح مطلوبی از درآمدها به طرفین ذینفع می باشد. کیفیت سود […]

طرح توجیهی صنایع غذایی , کساورزی و صنعتی

۱۵ Jul 2019

طرح توجیهی پرورش صنایع غذایی بیش از ۱۴۰۰ نمونه آماده طرح توجیهی کسب و کار های مختلف اععم از طرح توجیهی کشاورزی , طرح توجیهی صنعتی , طرح توجیهی پرورش مرغ , ماهی , گوساله, گوسفند , بلدرچین , طرح توجیهی صنایع غذایی و بسته بندی , طرح توجیهی صنعتی , طرح توجیه فنی و […]


جدیدترین نمونه مقاله ترجمه شده, مقاله بیس و پروپوزال و پرسشنامه

۱۴ Apr 2019

جدیدترین نمونه های پروپوزال مقاله با موضوعات مختلف , مقالات ترجمه شده , پرسشنامه و مقاله بیس را از ما بخواهید. پروپوزال کند ذهنی کودکان کند ذهنى کودکان (۱۶ صفحه ورد) خطر آفرینى‌ها مسأله دیگرى که در رابطه با این گروه قابل طرح است، مشکل آفرینى برخى از آنهاست. عده‌اى از روانشناسان نفس عقب‌ماندگى را […]


دانلود صدها نمونه آماده و رایگان پروپوزال برای درس روش تحقیق

۱۴ Apr 2019

پروپوزال آماده درس روش تحقیق ما تعدادی بالغ بر ۲۵۰ نمونه پروپوزال آماده برای درس روش تحقیق را در یک طبقه بندی برای شما تدارک دیده ایم و کافیست اندک زمانی را صرف جستجو در میان این نمونه های پروپوزال درس روش تحقیق کنید تا بتوانید نمونه هایی را که نیاز دارید را از میان […]

پروپوزال آماده درس روش تحقیق

ما تعدادی بالغ بر ۲۵۰ نمونه پروپوزال آماده برای درس روش تحقیق را در یک طبقه بندی برای شما تدارک دیده ایم و کافیست اندک زمانی را صرف جستجو در میان این نمونه های پروپوزال درس روش تحقیق کنید تا بتوانید نمونه هایی را که نیاز دارید را از میان آنها انتخاب کرده و دانلود نمایید.

بطور قطع در روزهای آتی تعداد بسیار بیشتری از نمونه های پروپوزال آماده ددرس روش تحقیق را برای شما بارگذاری خواهیم کرد.

روپوزال درس روش تحقیق : روش های زمانبندی وظایف در محیط رایانش ابری

مجموعه ای از کامپیوترهای متصل که بیش از یک منبع محاسباتی یکپارچه می باشد را ابر می نامند. در سال های اخیر، پیشرفت رایانش ابری منجر به سرعت گرفتن شبیه سازی و آرایش سریع مراکز داده ای شده که به لحاظ جغرافیایی برای ارائه سرویس های باکیفیت و قابل اعتماد، پراکنده شده اند. امروزه، رایانش […]

پروپوزال روش تحقیق : ارزیابی ارتباط روش های تربیت کودکان با پرخاشگری در دختران

پرخاشگری عبارت است از یک سری تعارضات و ناهنجاری های اجتماعی در یک فرد با آسیب رساندن و ایجاد ناراحتی در افراد دیگر که مطمئنا در اکثر موارد مضراتی را به همراه دارد که این مضرات متوجه خود فرد و اطرافیان وی می گردند. این موضوع می تواند ناشی از ناامیدی، افسردگی و محیط هایی […]

پروپوزال مطالعه ای بر تاثیر روش های تربیتی کودکان بر پیشرفت تحصیلی آنها

این پروپوزال آماده برای درس روش تحقیق به یکی از موضوعات اساسی علم روانشناسی یعنی تربیت کودکان و با تاکید بر تاثیر آن روی پیشرفت ها و درستاوردهای تحصیلی کودکان پرداخته است. علم روانشناسی در چندین سال گذشته پیشرفت های زیادی داشته و موضوع تربیت فرزندان نیز یکی از موضوعات چالش برانگیز آن بوده است و نظر محققین زیادی را […]

نمونه پروپوزال روش تحقیق ارتباط بین اهمال کاری و عزت نفس و خودکارآمدی در دانشجویان

رفتار اهمال کاری بسیار معمول است و در جهان ما یک مسئله جدی است. اما بنظر می رسد که پژوهشگران نتوانسته اند به یک اتفاق نظر در مورد تعریف این پدیده برسند؛ به تاخیر انداختن عمدی در انجام کاری به عنوان تعریف اهمال کاری پیشنهاد شده است. طبق مطالعات در مورد تمایل به اهمال کاری، برای دانلود این نمونه رایگان پروپوزال آماده برای درس روش تحقیق کلیک کنید

نقش اخلاق حرفه ای حسابداران در بهبود شیوه های رهبری مالی

یکی از دغدغه های دانشجویان در دوره کارشناسی ارشد، نگارش یک پروپوزال استاندارد برای اهداف دانشگاهی و یا برای ارائه کلاسی درس روش تحقیق می باشد. راه حل پیشنهادی ما، مطالعه چندین پروپوزال مرتبط و آشنایی با سبک و سیاق نگارشی آنها و نیز کسب ایده های جدید از آنها برای انتخاب موضوعی جدید می […]

پروپوزال آماده برای درس روش تحقیق با موضوع ارتباط میزان سواد رسانه ای دانشجویان در استفاده از محیط اینترنت

سواد رسانه ای شامل شیوه هایی است که افراد را قادر می سازد تا به رسانه دسترسی داشته باشند، ارزیابی انتقادانه ای از آن داشته باشند و رسانه را ایجاد کنند. همچنین افراد بر اساس آن بتوانند رسانه های مختلف را از یکدیگر تشخیص داده و تولیدات رسانه ای در حوزه های مختلف را از […]

پروپوزال آماده برای درس روش تحقیق:  تاثیر هوش هیجانی و رضایت شغلی روی رفتار شهروندی سازمان

شواهدی زیادی موجود هستند که نشان می دهند، افرادی که هوش هیجانی بالاتری دارند، با احتمال بیشتری به نتایج عملکردی بالاتر می رسند. محققین رابطه بین هوش هیجانی (EI) و مشخصات خروجی کاری شامل عملکرد وظیفه و رفتار شهروندی سازمانی را بررسی کرده و رابطه مثبتی بین هوش هیجانی و نتایج شغلی کارکنان یافتند. مطالعات […]

پروپوزال درس روش تحقیق جهت دانلود رایگان

پروپوزال یک ساختار مدلسازی جهت ارزیابی رویکردهای یادگیری در محیط تحت وب

امروزه، یادگیری تحت وب (web-based learning)، به دلیل فرصت های بیشماری که ایجاد می کند، توجهات قشر زیادی از دانشمندان رو به خود جلب نموده است. علیرغم محبوبیتی که پیدا کرده، هنوز هم مفهومی نامشخص و گیج کننده می باشد. اول از همه اینکه، با نام های زیادی شناخته می شود، از جمله یادگیری آنلاین، […]

دانلود پروپوزال آماده برای درس روش تحقیق بررسی ارتباط میان چارچوب های ریسک اعتباری و مولفه های نقدی و تعهدی سود

همانطور که در عنوان این محصول بیان شده، موضوع مورد بحث در این پروپوزال مربوط به ریسک اعتباری می باشد که در ادامه به شرح مختصری از آن می پردازیم. ریسک های اعتباری براساس توانایی کلی بازپرداخت توسط قرض گیرنده محاسبه می شوند. برای ارزیابی ریسک اعتباری برای یک وام به مشتری، قرض دهنده ها […]

دانلود پروپوزال ارزیابی ارتباط میان چارچوب های رقابتی بازار و ریسک اعتباری

این پروپوزال درس روش تحقیق به بررسی یکی از مهم ترین موضوعات مطرح در رشته حسابداری یعنی ریسک اعتباری پرداخته است و در این قسمت به تشریح مختصری از این مفهوم می پردازیم. ریسک اعتباری، ریسک احتمالی خسارت و ضرر ناشی از قصور مدیون (وام گیرنده) در باز پرداخت یک وام یا برآورده کردن تعهدات قراردادی می باشد.

دانلود پروپوزال درس روش تحقیق

دانلود پروپوزال درس روش تحقیق رابطه میان شاخص های مدیریت سود و اطلاعات نامتقارن

عدم تقارن اطلاعاتی یکی از موضوعات کلیدی در مطالعات و مقالات حسابداری می باشد و به بیانی کلی بدین معنی است که دو طرف یک معامله دانش یکسان و هم ترازی از محصولات و یا کالاهای مبادله شده در آن معامله نداشته باشند. معمولاً در زمینه هایی که اطلاعات پیچیده یا بسختی قابل حصول هستند

این نمونه پروپوزال درس روش تحقیق را دانلود کنید

دانلود پروپوزال درس روش تحقیق تاثیر اطلاعات نامتقارن روی هزینه حقوق مالکان سهام

پروپوزال درس روش تحقیق با موضوع : پژوهشگرانی که به مطالعه روی عدم تقارن اطلاعاتی پرداخته اند بر این باورند که یک سری مزایای اقتصادی نیز برای آن وجود دارد. رشد اطلاعات نامتقارن، پیامد مطلوبی از یک اقتصاد بازاری است. با متخصص تر شدن و بهره ورتر شدن کارکنان در زمینه کاری خود، می توانند ارزش بیشتری برای کارکنان زمینه های دیگر […]

دانلود پروپوزال روش تحقیق ارتباط بین هموارسازی سود و نبود تقارن اطلاعاتی در گردش زندگی شرکت های بورس اوراق

بهترین نمونه های پروپوزال آماده درس روش تحقیق برای دانلود : امروزه یکی از مهمترین منابعی که منجر به پیشرفت سازمان یا سود کلان شرکت ها می گردد، منابع اطلاعاتی می باشد. همیشه وجود اطلاعات می تواند موفقیت روز افزون یک سازمان را تامین نماید. گاهی مطالعات علمی نشان می دهد که انتخاب روش و یا مشارکت در بورس برای موردی خاص می تواند سود ده […]

پروپوزال آماده درس روش تحقیق مطالعه ای مقایسه ای بر چارچوب های ترکیبی در راستای تحلیل عملکرد مالی شرکت

امور مالی را می توان به صورت فراهم کردن پول در زمان خواسته شده تعریف نمود. اما، به عنوان کارکرد مدیریتی، معنای ویژه ای از وجوه و بهره وری موثر از آنها دارد. امور مالی، با هر موردی که در انجام کسب و کار رخ می دهد، ارتباط دارد. امور مالی به صورت رگ و […]

بهترین نمونه های پروپوزال آماده درس روش تحقیق برای دانلود

پروپوزال آماده روش تحقیق سامانه توصیه گر موسیقی بر اساس تکنیک های داده کاوی

با رشد وب جهان گستر (WWW)، حجم عظیمی از داده های موسیقی نیز در محیط اینترنت، قابل دسترسی شده اند. به دلیل جستجوی زیاد آهنگ های مختلف توسط کاربران، لازم است که یک سیستم پیشنهاد دهنده نیز در این زمینه ایجاد گردد. با گسترش عظیم شبکه در چند دهه گذشته، اینترنت به منبع اصلی دسترسی […]

بهترین نمونه های پروپوزال آماده روش تحقیق برای دانلود

دانلود پروپوزال نقش سازمان یادگیرنده و فرهنگ سازمانی در شاخص های خلاقیت سازمانی

در مدیریت کسب و کار، سازمان یادگیرنده، شرکتی است که فرآیندهای یادگیری در اعضای خود را تسهیل بخشیده و به طور مستمر در خود تحول ایجاد می کند. این مفهوم برای اولین بار توسط پیتر سنج و همکارانش معرفی شد. سازمان های یادگیرنده، در نتیجه فشارهای پیش روی سازمان های مدرن شکل می گیرند و […]

دانلود پروپوزال راهبردهای قیمت گذاری برق در بازارهای رقابتی ایران

از لحاظ اقتصادی، برق یک کالای قابل خرید، فروش و مبادله می باشد. بازار برق سیستمی است که این تبادلات را از طریق مناقصات و پیشنهادات فروش و تبادلات مالی به انجام می رساند. مناقصات و پیشنهادات از اصول عرضه و تقاضا برای تنظیم قیمت ها استفاده می کنند. قراردادهایی نیز در این زمینه بین […]

پروپوزال آماده درس روش تحقیق با موضوع بررسی ارتباط میان عملکرد منابع انسانی و بازده سرمایه گذاری بر تقسیم سود

این نمونه پروپوزال آماده درس روش تحقیق را دانلود کنید. یکی از موضوعات مورد بحث در این پروپوزال، مفهوم تقسیم سود می باشد که در ادامه به تشریح مختصری از آن می پردازیم. تقسیم سود به معنای طرح های تشویقی متعدد ارائه شده توسط شرکت است که پرداخت های مستقیم یا غیرمستقیم به کارکنان فراهم می سازد و به سودآوری شرکت علاوه بر حقوق عادی […]

دانلود ترجمه مقاله بررسی مقالات مربوط به تاریخچه اینترنت اشیا (IoT)

تاریخچه اینترنت اشیا اینترنت اشیا موضوع جدیدی است. با این حال، موضوع ارتباط ماشین آلات با یکدیگر از اوایل سال های ۱۸۰۰ میلادی مطرح بود. ماشین ها از زمانی که تلگراف (به عنوان اولین خط ارتباطی) در سال های دهه ۱۸۰ و ۱۸۴۰ توسعه یافت، ارتباط مستقیم را فراهم می کردند. انتقال صوت رادیویی که […]

پرسش و پاسخ:

کدام نمونه پروپوزال برای درس روش تحقیق خوب است؟!
۱۱ فوریه ۲۰۱۹  نمونه پروپوزال روش تحقیق ارشد یک راهنمای مناسب برای افرادی است که این درس را باید بگذرانند. در این نمونه تمام مراحلی که برای نوشتن یک تحقیق …
یک نمونه از پروپوزال آماده کارشناسی ارشد درس روش تحقیق رشته مدیریت
۴ دسامبر ۲۰۱۸  امان از دست این درس روش تحقیق ! خیلی ها رو متنفر از پژوهش کرده و البته خیلی ها را عاشق . ولی از همه مهم تر توانسته رابطه ای بین دانشجو و سایت های …
چی؟! پروپوزال آماده درس روش تحقیق! با آسان داک قورتش بده! – آسان داک
۱۴ دسامبر ۲۰۱۸  حالا قورباغه ما آماده کردن یک نمونه پروپوزال خوب برای درس روش تحقیق است. ولی آیا واقعا می شود این را هم قورت داد؟ به نظرتان خیلی سخت است؟
نمونه پروپوزال های درس روش تحقیق! رایگان!! دانلود کنید!!! – آسان داک
۳ فوریه ۲۰۱۹  نمونه پروپوزال های درس روش تحقیق! رایگان!! دانلود کنید!!! تمام تلاش برای یافتن سایتی که بتواند نمونه ای خوب از طرح های پیشنهادی (پروپوزال) …
پروپوزال آماده درس روش تحقیق – آسان داک
این مقاله مقدمه ای است بر جهانِ پروپوزال نویسی، آمده ایم تا از پروپوزال آماده درس روش تحقیق بگوییم و مزایایش را به چالش بکشیم. پیش از آن اگر موافق باشید کمی به …
پروپوزال آماده روش تحقیق مدیریت،حسابداری،روانشناسی – آسان داک
۲۱ ژانویه ۲۰۱۶  در بیشتر دانشگاه ها در رشته های مختلف تدریس اصول روش تحقیق چندان … هایی مانند مدیریت ، حسابداری و روانشناسی و یا ارائه در درس روش تحقیق به …
مروری بر مزایای پروپوزال آماده درس روش تحقیق
۱۰ فوریه ۲۰۱۹  این مقاله مقدمه ای است بر جهانِ پروپوزال نویسی، آمده ایم تا از پروپوزال آماده درس روش تحقیق بگوییم و مزایایش را به چالش بکشیم. پیش از آن اگر موافق …
نمونه پروپوزال تکمیل شده درس روش تحقیق چگونه باید باشد ؟ – آسان داک
۴ دسامبر ۲۰۱۸  اگر از آن دسته دانشجویانی هستید که استاد درس روش تحقیق شما گفته پروپوزال درباره موضوعی خاص بیاورید تا نمره ای به شما تعلق گیرد .
چگونگی تکمیل ساختار پروپوزال برای درس روش تحقیق – آسان داک
۲۴ دسامبر ۲۰۱۸  تکمیل کردن فرم خام پروپوزال برای درس روش تحقیق یکی از وظایف … ساده و کوتاه از طرح تحقیقاتی (پروپوزال) تکمیل شده روش تحقیق ارشد رایگان.
چگونگی دانلود سریع نمونه پروپوزال آماده حسابداری ارشد جهت درس روش …
۱۵ دسامبر ۲۰۱۸  برخی تکالیف درس روش تحقیق فقط با یک پروپوزال حل

دانلود پروپوزال تشخیص چهره

در این بخش به ارائه ی پروپوزال ها با موضوع تشخیص چهره پرداخته می شود.

موضوع تحقیق برای درس روش تحقیق حقوق
نمونه تحقیق درس روش تحقیق
دانلود رایگان پروژه درس روش تحقیق معماری
موضوع تحقیق برای درس روش تحقیق در روانشناسی
دانلود رایگان پروپوزال درس روش تحقیق
روش تحقیق آماده
موضوع تحقیق برای درس روش تحقیق حسابداری
مقاله در مورد درس روش تحقیق

در این بخش به ارائه ی پروپوزال ها با موضوع تشخیص چهره پرداخته می شود

دانلود پروپوزال تشخیص چهره  مستقل از حالت سر با استفاده از سیسیتم توصیفگر بر اساس فیلترهای گابور

مشاهده جزئیات و دانلود

دانلود پروپوزال تشخیص چهره با داده های ناقص صورت با استفاده از روش شبکه های عصبی پیچشی

مشاهده جزئیات و دانلود

پروپوزال تشخیص چهره دانلود پروپوزال ارائه ی مدلی جهت تشخیص چهره مبتنی بر PCA و تحلیل رگرسیون لجستیک

مشاهده جزئیات و دانلود

دانلود پروپوزال تشخیص چهره در اینترنت اشیا به منظور تامین امنیت خانه های هوشمند

مشاهده جزئیات و دانلود

دانلود پروپوزال تشخیص چهره با استفاده از تصاویر سه بعدی بینی با استفاده از روش PNN

مشاهده جزئیات و دانلود

دانلود پروپوزال تشخیص چهره

٫

 1. دانلود پروپوزال تشخیص چهره مستقل از حالت سر با استفاده از سیسیتم توصیفگر بر اساس فیلترهای گابور
 2. دانلود پروپوزال تشخیص چهره با داده های ناقص صورت با استفاده از روش شبکه های عصبی پیچشی
 3. دانلود پروپوزال تشخیص چهره دانلود پروپوزال ارائه ی مدلی جهت تشخیص چهره مبتنی بر PCA و تحلیل رگرسیون لجستیک
 4. دانلود پروپوزال تشخیص چهره در اینترنت اشیا به منظور تامین امنیت خانه های هوشمند
 5. دانلود پروپوزال تشخیص چهره با استفاده از تصاویر سه بعدی بینی با استفاده از روش PNN
 6. دانلود پروپوزال تشخیص چهره بدون تغییر حالت در فیلم های مدار بسته با استفاده از روش OLPP
 7. دانلود پروپوزال تشخیص چهره با استفاده از خوشه بندی K-mean و هیستوگرام های مدرج
 8. دانلود پروپوزال تشخیص چهره با استفاده از تئوری فراکتال

دانلود پروپوزال در مورد شبکه عصبی

دانلود پروپوزال در مورد تشخیص فعالیت با استفاده از شبکه عصبی کانولوشن

دانلود پروپوزال تشخیص فعالیت در خانه هوشمند

فهرست مطالب پروپوزال

 1. بیان مساله اساسی تحقیق امنیت خانه های هوشمند
 2. اهمیت و ضرورت انجام تحقیق
 3. مرور ادبیات و سوابق مربوطه
 4. جنبه جدید بودن و نوآوری در تحقیق
 5. اهداف مشخص تحقیق
 6. سؤالات تحقیق
 7. فرضیه ‏های تحقیق
 8. روش شناسی تحقیق
 9. متغیرهای مورد بررسی در قالب یک مدل مفهومی
 10. شرح کامل روش (میدانی، کتابخانه‏ای) و ابزار
 11. جامعه آماری، روش نمونه‏ گیری و حجم نمونه
 12. روش‌ها و ابزار تجزیه و تحلیل داده ‏ها
 13. مراجع

بیان مساله

اینترنت اشیا در بسیاری از بخش های زندگی مانند شهر هوشمند ، مراقبت های بهداشتی ، حمل و نقل هوشمند ، شبکه های هوشمند و تجارت آنلاین محبوبیت فراوانی پیدا کرده است. اینترنت اشیا در شهرها و خانه های هوشمند به منظور ارائه مزایای مختلفی ارائه به کار گرفته می شود تا موجب رفاه شهروندان شود. یک بخش بسیار مهم در شهرها، خانه ها و ادارات هوشمند، بحث امنیت است. امنیت خانه های هوشمند

امروزه، سیستم های تشخیص چهره یک نقش بسیار مهم در سیستم های امنیتی ایفا می کنند. تشخیص چهره مجموعه ای از کاربردهای گسترده در محدوده: امنیت عمومی ، کنترل دسترسی ، تأیید کارت اعتباری ، شناسایی مجرمان، امنیت اطلاعات ، تعامل هوشمند انسان و کامپیوتر و کتابخانه های دیجیتالی و … را در بر می گیرد.

در این تحقیق یک روش تشخیص چهره در اینترنت اشیا به منظور تامین امنیت خانه های هوشمند ارائه شده است. این سیستم از بینایی ماشین و اینترنت اشیا، به منظور کنترل و تامین امنیت خانه هوشمند استفاده میکند. دانلود رایگان پروپوزال روش تحقیق

برخی از مراجع

 

پروپوزال مدیریت

دانلود رایگان نمونه پروپوزال مدیریت منابع انسانی

دانلود رایگان نمونه پروپوزال مدیریت بازرگانی گرایش بازاریابی

دانلود رایگان پروپوزال مدیریت دولتی

دانلود رایگان پروپوزال مدیریت بازرگانی گرایش بازاریابی

نمونه پروپوزال مدیریت استراتژیک

نمونه پروپوزال مدیریت تکنولوژی

دانلود نمونه پروپوزال مدیریت دانش

دانلود پروپوزال آماده

دانلود پروپوزال آماده رشته مهندسی کامپیوتر

دانلود پروپوزال آماده رشته مهندسی مکانیک

دانلود پروپوزال آماده رشته مهندسی برق

دانلود پروپوزال آماده رشته مدیریت

دانلود پروپوزال آماده رشته هنر

دانلود پروپوزال آماده رشته اقتصاد

دانلود پروپوزال آماده رشته علوم اجتماعی

دانلود پروپوزال آماده رشته پزشکی

دانلود پروپوزال آماده رشته روانشناسی

دانلود پروپوزال آماده رشته حسابداری

دانلود پروپوزال آماده رشته فناوری اطلاعات

دانلود پروپوزال آماده رشته هوش مصنوعی

دانلود پروپوزال آماده رشته مهندسی مکاترونیک

دانلود پروپوزال آماده رشته مهندسی صنایع

دانلود پروپوزال آماده رشته ریاضی

دانلود پروپوزال آماده رشته مهندسی عمران

دانلود پروپوزال آماده رشته مهندسی معماری

دانلود پروپوزال آماده رشته مهندسی مهندسی ساختمان

دانلود پروپوزال آماده رشته NBA

دانلود پروپوزال آماده رشته شیمی و علوم آزمایشگاهی

دانلود پروپوزال روش تحقیق

دانلود پروپوزال روش تحقیق رشته مهندسی کامپیوتر

دانلود پروپوزال روش تحقیق رشته مهندسی مکانیک

دانلود پروپوزال روش تحقیق رشته مهندسی برق

دانلود پروپوزال روش تحقیق رشته مدیریت

دانلود پروپوزال روش تحقیق رشته هنر

دانلود پروپوزال روش تحقیق رشته اقتصاد

دانلود پروپوزال روش تحقیق رشته علوم اجتماعی

دانلود پروپوزال روش تحقیق رشته پزشکی

دانلود پروپوزال روش تحقیق رشته روانشناسی

دانلود پروپوزال روش تحقیق رشته حسابداری

دانلود پروپوزال روش تحقیق رشته فناوری اطلاعات

دانلود پروپوزال روش تحقیق رشته هوش مصنوعی

دانلود پروپوزال روش تحقیق رشته مهندسی مکاترونیک

دانلود پروپوزال روش تحقیق رشته مهندسی صنایع

دانلود پروپوزال روش تحقیق رشته ریاضی

دانلود پروپوزال روش تحقیق رشته مهندسی عمران

دانلود پروپوزال روش تحقیق رشته مهندسی معماری

دانلود پروپوزال روش تحقیق رشته مهندسی مهندسی ساختمان

دانلود پروپوزال روش تحقیق رشته NBA

دانلود پروپوزال روش تحقیق رشته شیمی و علوم آزمایشگاهی

دانلود پروپوزال طرح تحقیق

دانلود پروپوزال طرح تحقیق رشته مهندسی کامپیوتر

دانلود پروپوزال طرح تحقیق رشته مهندسی مکانیک

دانلود پروپوزال طرح تحقیق رشته مهندسی برق

دانلود پروپوزال طرح تحقیق رشته مدیریت

دانلود پروپوزال طرح تحقیق رشته هنر

دانلود پروپوزال طرح تحقیق رشته اقتصاد

دانلود پروپوزال طرح تحقیق رشته علوم اجتماعی

دانلود پروپوزال طرح تحقیق رشته پزشکی

دانلود پروپوزال طرح تحقیق رشته روانشناسی

دانلود پروپوزال طرح تحقیق رشته حسابداری

دانلود پروپوزال طرح تحقیق رشته فناوری اطلاعات

دانلود پروپوزال طرح تحقیق رشته هوش مصنوعی

دانلود پروپوزال طرح تحقیق رشته مهندسی مکاترونیک

دانلود پروپوزال طرح تحقیق رشته مهندسی صنایع

دانلود پروپوزال طرح تحقیق رشته ریاضی

دانلود پروپوزال طرح تحقیق رشته مهندسی عمران

دانلود پروپوزال طرح تحقیق رشته مهندسی معماری

دانلود پروپوزال طرح تحقیق رشته مهندسی مهندسی ساختمان

دانلود پروپوزال طرح تحقیق رشته NBA

دانلود پروپوزال طرح تحقیق رشته شیمی و علوم آزمایشگاهی

دانلود پروپوزال رایگان

دانلود پروپوزال رایگان رشته مهندسی کامپیوتر

دانلود پروپوزال رایگان رشته مهندسی مکانیک

دانلود پروپوزال رایگان رشته مهندسی برق

دانلود پروپوزال رایگان رشته مدیریت

دانلود پروپوزال رایگان رشته هنر

دانلود پروپوزال رایگان رشته اقتصاد

دانلود پروپوزال رایگان رشته علوم اجتماعی

دانلود پروپوزال رایگان رشته پزشکی

دانلود پروپوزال رایگان رشته روانشناسی

دانلود پروپوزال رایگان رشته حسابداری

دانلود پروپوزال رایگان رشته فناوری اطلاعات

دانلود پروپوزال رایگان رشته هوش مصنوعی

دانلود پروپوزال رایگان رشته مهندسی مکاترونیک

دانلود پروپوزال رایگان رشته مهندسی صنایع

دانلود پروپوزال رایگان رشته ریاضی

دانلود پروپوزال رایگان رشته مهندسی عمران

دانلود پروپوزال رایگان رشته مهندسی معماری

دانلود پروپوزال رایگان رشته مهندسی مهندسی ساختمان

دانلود پروپوزال رایگان رشته NBA

دانلود پروپوزال رایگان رشته شیمی و علوم آزمایشگاهی

دانلود نمونه پروپوزال مهندسی پزشکی و نمونه پروپوزال روش تحقیق پزشکی

جهت دسترسی سریع تر به موضوع تحقیق خود کلمه ی مورد نظر خود را در سایت جستجو کنید

دپارتمان پژوهشی سفیر با بهره گیری از اساتید و برترین دانشجویان دانشگاه های تهران متشکل از یک گروه پژوهشی کامل میباشد که در زمینه ارائه نمونه پروپوزال مهندسی پزشکی, و نمونه پروپوزال روش تحقیق , پروژه , سمینار، مقاله بیس ترجمه شده و مقالات پژوهشی در مقاطع کارشناسی , کارشناسی ارشد , فعالیت میکند و با افتخار میتوانیــــــم اعلام کنیـــــــــــــــــم که گسترده ترین بانک پروپوزال آماده ارشد و دکترا و متنوع ترین بازه موضوعی تحقیق دانشجویی، پژوهش های دکتری , پروژه دانشجویی ، مقاله ترجمه شده با بیس و فایل های پژوهشی مورد نیاز محققان ، دانشگاهیان، دانشجو معلمان و .. را گردآوری کرده ایم.

 

پروپوزال پزشکی

نمونه پروپوزال مهندسی پزشکی

در این بخش به ارائه ی نمونه پروپوزال مهندسی پزشکی در رشته ها و گرایش های مختلف پرداخته می شود. با استفاده از دانلود نمونه پروپوزال مهندسی پزشکی شما می توانید تحقیق خود را کامل کرده و همچنین نحوه ی نگارش پروپوزال را به صورت دقیق یاد بگیرید. پروپوزال مهندسی کامپیوتر

با مطالعه نمونه مشابه موضوع خود میتوانید به راحتی پروپوزال تز دکتری یا ارشد خود را بنویسید. همه ی محصولات قرار داده شده طبق استانداردهای وزارت علوم بوده و همگی مورد تایید دانشگاه ها واقع شده است. تش

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

دانلود رایگان نمونه پروپوزال مهندسی کامپیوتر گرایش نرم افزار

دانلود رایگان پروپوزال آماده رشته کامپیوتر

دانلود رایگان پروپوزال بازاریابی

دانلود رایگان پروپوزال ارشد کامپیوتر

دانلود رایگان پروپوزال آماده رشته کامپیوتر

نمونه پروپوزال پر شده پزشکی رایگان

پروپوزال روانشناسی pdf رایگان

دانلود رایگان پروپوزال مهندسی پزشکی

دانلود پروپوزال مدیریت

پروپوزال آماده رایگان بهداشت

پروپوزال رایگان
پروپوزال روانشناسی pdf رایگان

موضوع تحقیق برای درس روش تحقیق حقوق
نمونه تحقیق درس روش تحقیق
دانلود رایگان پروژه درس روش تحقیق معماری
موضوع تحقیق برای درس روش تحقیق در روانشناسی
دانلود رایگان پروپوزال درس روش تحقیق
روش تحقیق آماده
موضوع تحقیق برای درس روش تحقیق حسابداری
مقاله در مورد درس روش تحقیق

دانلود پروپوزال رایگان روانشناسی

دانلود پروپوزال رایگان علوم تربیتی

پروپوزال رایگان حسابداری

پروپوزال آماده معماری رایگان

دانلود رایگان پروپوزال مامایی

پروپوزال آماده رایگان بهداشت

دانلود رایگان پروپوزال پرستاری

ونه پروپوزال کاری,نمونه پروپوزال,دانلود پروپوزال رایگان,پروپوزال آماده,دانلود رایگان پروپوزال آماده,پروپوزال اماده,اهداف تحقیق در پروپوزال,پروپوزال رایگان,پروپوزال

انلود رایگان پروپوزال روانشناسی pdf

دانلود رایگان پروپوزال پرستاری

دانلود رایگان پروپوزال روانشناسی ارشد

دانلود رایگان پروپوزال مامایی

پروپوزال آماده رایگان بهداشت

نمونه پروپوزال پرستاری pdf رایگان

دانلود رایگان پروپوزال مکانیک

 

دانلود رایگان پروپوزال مکانیک
دانلود نمونه پروپوزال رشته مکانیک تبدیل انرژی

پروپوزال دکتری مکانیک

نمونه پروپوزال مکانیک ساخت و تولید

دانلود پروپوزال مهندسی مکانیک

پروپوزال فنی

نمونه پروپوزال فنی

پروپوزال آماده معماری رایگان

دانلود رایگان پروپوزال درس روش تحقیق

وضوع تحقیق برای درس روش تحقیق در روانشناسی

پروژه برای درس روش تحقیق

دانلود رایگان پروژه درس روش تحقیق روانشناسی

دانلود رایگان پروپوزال روانشناسی pdf

پروپوزال ساده و ابتدایی واسه درس روش تحقیق روانشناسی pdf

موضوع پروپوزال روش تحقیق روانشناسی

نمونه تحقیق درس روش تحقیق

دانلود رایگان پروپوزال افسردگی

دانلود پروپوزال آماده رایگان حسابداری

دانلود رایگان پروپوزال مکانیک
دانلود نمونه پروپوزال رشته مکانیک تبدیل انرژی

پروپوزال دکتری مکانیک

نمونه پروپوزال مکانیک ساخت و تولید

دانلود پروپوزال مهندسی مکانیک

 پروپوزال فنی

 دانلود رایگان پروپوزال برق

دانلود رایگان پروپوزال رشته برق

دانلود رایگان نمونه پروپوزال کارشناسی ارشد برق

دانلود نمونه پروپوزال برق قدرت

نمونه پروپوزال دکتری برق

پروپوزال آماده رشته برق قدرت

رایگان پروپوزال مدیریت
دانلود رایگان پروپوزال بازاریابی

دانلود رایگان پروپوزال مدیریت دولتی

دانلود رایگان پروپوزال مدیریت ورزشی

پروپوزال روانشناسی pdf رایگان

دانلود پروپوزال دکتری

دانلود رایگان پروپوزال مدیریت بازرگانی گرایش بازاریابی

دانلود رایگان پروپوزال مدیریت مالی

دانلود رایگان نمونه پروپوزال مدیریت منابع انسانی

 

نمونه پروپوزال مهندسی

نمونه پروپوزال کارشناسی ارشد برق مخابرات

نمونه پروپوزال کارشناسی ارشد مخابرات سیستم

نمونه پروپوزال فنی

 

دانلود پروپوزال مهندسی کامپیوتر

پروپوزال آماده کارشناسی ارشد کامپیوتر
دانلود پروپوزال آماده در مورد اینترنت اشیا
دانلود پروپوزال آماده با موضوع داده کاوی
دانلود پروپوزال آماده در مورد بلاک چین
دانلود پروپوزال آماده با موضوع محاسبات ابری
پروپوزال آماده در مورد امنیت و شبکه
نمونه پروپوزال کارشناسی ارشد هوش مصنوعی
پروپوزال اینترنت اشیا
پروپوزال بلاک چین

پروپوزال آماده کارشناسی ارشد کامپیوتر
دانلود پروپوزال آماده با موضوع اینترنت اشیا
دانلود پروپوزال آماده در مورد داده کاوی
دانلود پروپوزال آماده با موضوع بلاک چین
دانلود پروپوزال آماده در مورد محاسبات ابری
پروپوزال آماده امنیت و شبکه
نمونه پروپوزال هوش مصنوعی
دانلود پروپوزال اینترنت اشیا
دانلود پروپوزال بلاک چین

دانلود پروپوزال داده کاوی

پروپوزال مهندسی کامپیوتر

دانلود نمونه پروپوزال مهندسی کامپیوتر

دانلود پروپوزال مهندسی کامپیوتر

پروپوزال مهندسی کامپیوتر

پروپوزال مهندسی کامپیوتر

پروپوزال مهندسی کامپیوتر

پروپوزال مهندسی کامپیوتر

پروپوزال مهندسی کامپیوتر

پروپوزال مهندسی کامپیوتر

پروپوزال مهندسی کامپیوتر

پروپوزال مهندسی کامپیوتر

پروپوزال مهندسی کامپیوتر 

 

پروپوزال مکانیک پروپوزال مکانیک – پروپوزال مکانیک – پروپوزال مکانیک – پروپوزال مهندسی مکانیک پروپوزال مهندسی مکانیک – پروپوزال مهندسی مکانیک – پروپوزال مهندسی مکانیک – پروپوزال مهندسی مکانیک

 

پروپوزال رایگان مکانیک , دانلود رایگان پروپوزال مکانیک , پروپوزال آماده رایگان مکانیک , دانلود رایگان پروپوزال رشته مکانیک , دانلود رایگان پروپوزال مهندسی مکانیک , دانلود رایگان نمونه پروپوزال کارشناسی ارشد مکانیک

, پروپوزال مکانیک , پروپوزال مکانیک تبدیل انرژی , پروپوزال مکانیک طراحی کاربردی , پروپوزال مکانیک ساخت و تولید , پروپوزال مکانیکی , پروپوزال مکانیک خودرو , نمونه پروپوزال مکانیک , دانلود پروپوزال مکانیک , پروپوزال آماده مکانیک , پروپوزال ارشد مکانیک , نمونه پروپوزال مکانیک تبدیل انرژی , دانلود پروپوزال ارشد مکانیک تبدیل انرژی , دانلود نمونه پروپوزال رشته مکانیک تبدیل انرژی

, نمونه پروپوزال مکانیک طراحی کاربردی , پروپوزال مهندسی مکانیک ساخت و تولید , نمونه پروپوزال مهندسی مکانیک , نمونه پروپوزال رشته مکانیک , نمونه پروپوزال کارشناسی ارشد مکانیک , نمونه پروپوزال کارشناسی ارشد مهندسی مکانیک

, دانلود نمونه پروپوزال مهندسی مکانیک , نمونه پروپوزال ارشد مکانیک , نمونه پروپوزال دکتری مکانیک , دانلود پروپوزال مهندسی مکانیک , دانلود نمونه پروپوزال مکانیک , دانلود پروپوزال آم ,
 پروپوزال رشته رشته مکانیک گرایش تبدیل انرژی، پروپوزال آماده رشته مکانیک گرایش تبدیل انرژی، دانلود پروپوزال آماده رشته رشته مکانیک گرایش تبدیل انرژی، نمونه پروپوزال آماده برای رشته رشته مکانیک گرایش تبدیل انرژی، پروپوزال رشته مکانیک گرایش

تبدیل انرژی برای درس روش تحقیق، پروپوزال پر شده رشته رشته مکانیک گرایش تبدیل انرژی، نمونه پروپوزال برای رشته رشته مکانیک گرایش تبدیل انرژی، پروپوزال تکمیل شده در رشته رشته مکانیک گرایش تبدیل انرژی، پروپوزال آماده رشته رشته مکانیک گرایش تبدیل انرژی، پروپوزال تکمیل شده، پروپوزال آماده رایگان رشته رشته مکانیک گرایش تبدیل انرژی، فرم تکمیل شده پروپوزال رشته رشته مکانیک گرایش تبدیل انرژی، دانلود نمونه پروپوزال آماده رشته رشته مکانیک گرایش تبدیل انرژی، دانلود رایگان پروپوزال رشته مکانیک گرایش تبدیل انرژی،

نمونه پروپوزال رشته مکانیک گرایش تبدیل انرژی، دانلود پروپوزال رشته مکانیک گرایش تبدیل انرژی، نمونه پروپوزال آماده شده رشته رشته مکانیک گرایش تبدیل انرژی، دانلود پروپوزال رایگان رشته رشته مکانیک گرایش تبدیل انرژی، تهیه پروپوزال، آموزش نگارش پروپوزال رشته رشته مکانیک گرایش تبدیل انرژی،

دانلود مقالات ISI ترجمه شده رشته های مختلف

جهت دانلود مقالات با ترجمه سمینار و تحقیق و پروپوزال روش تحقیق آماده به سایت دپارتمان پژوهشی سفیر (safirdep.com) مراجعه کنید 

این قسمت، شامل دانلود رایگان مقاله ترجمه شده مقالات انگلیسی رشته های مختلف دانشگاهی از جمله کامپیوتر، ریاضی، صنایع، مکانیک، مدیریت، برق، هنر و … می باشد. این مقالات توسط مترجمین همان رشته از انگلیسی به فارسی ترجمه شده اند. ترجمه فارسی مقالات در قالب Word ارائه شده است که امکان ویرایش را به دانش پژوهان عزیز می دهد. نسخه انگلیسی مقاله پیش از خرید قابل دانلود است. ترجمه چکیده مقالات نیز جهت مطالعه و بررسی و ارزیابی کیفیت ترجمه ارائه گشته اند. دا

دانلود مقالات ترجمه شده به تفکیک رشته

 

 مشاهده عناوین مقالات ترجمه شده (جهت دانلود بر روی مقاله مورد نظر کلیک کنید)

 
دانلود مقالات ترجمه شده دانلود رایگان مقاله

دانلود رایگان مقاله

دانلود مقالات ترجمه شده بلاک چین

دانلود مقالات ترجمه شده اینترنت اشیا

دانلود مقالات ترجمه شده سبکه هوشمند

دانلود مقالات ترجمه شده بدافزارهای اندرویدی

دانلود مقالات ترجمه شده بلاک چین

دانلود مقالات ترجمه شده

ترجمه مقالات به فرمت word و قابل ویرایش می باشند. نسخه انگلیسی مقاله پیش از خرید قابل دانلود است. ترجمه چکیده مقالات نیز جهت مطالعه و بررسی و ارزیابی کیفیت ترجمه ارائه گشته اند. اکثر مقالات ترجمه شده مربوط به ناشران معتبری همچون sciencedirect، IEEE و springer و سایر ناشران معتبر می باشند.

رشته ها

 

مقاله انگلیسی با ترجمه فارسی شیلات

مقاله انگلیسی با ترجمه فارسی صنایع

مقاله انگلیسی با ترجمه فارسی معدن

مقاله انگلیسی با ترجمه فارسی شیمی

دانلود مقاله ترجمه شده مهندسی مواد

مقاله انگلیسی با ترجمه فارسی متالوژی

مقاله انگلیسی با ترجمه فارسی محیط زیست

مقاله انگلیسی با ترجمه فارسی مهندسی فرآیند

مقاله انگلیسی با ترجمه فارسی نفت

دانلود مقاله ترجمه شده نساجی

مقالات ترجمه شده گروه علوم انسانی

برای مشاهده مقالات ، بر روی موضوع مورد نظر کلیک نمایید

مقاله انگلیسی با ترجمه فارسی حسابداری

مقاله انگلیسی با ترجمه فارسی اقتصاد

مقاله انگلیسی با ترجمه فارسی روانشناسی

مقاله انگلیسی با ترجمه فارسی مدیریت

مقاله انگلیسی با ترجمه فارسی علوم تربیتی

مقاله انگلیسی با ترجمه فارسی علوم اجتماعی

مقاله انگلیسی با ترجمه فارسی علوم سیاسی

مقاله انگلیسی با ترجمه فارسی مقالات آموزشی

مقاله انگلیسی با ترجمه فارسی آمار

مقاله انگلیسی با ترجمه فارسی ادبیات

مقاله انگلیسی با ترجمه فارسی تربیت بدنی

دانلود مقاله ترجمه شده حقوق

مقاله انگلیسی با ترجمه فارسی جغرافیا

مقاله انگلیسی با ترجمه فارسی باستان شناسی

مقاله انگلیسی با ترجمه فارسی جهانگردی

مقاله انگلیسی با ترجمه فارسی معارف اسلامی

دانلود مقالات ترجمه شده

مقاله انگلیسی با ترجمه فارسی بانکداری

مقالات ترجمه شده گروه علوم پایه

برای مشاهده مقالات ، بر روی موضوع مورد نظر کلیک نمایید

مقاله انگلیسی با ترجمه فارسی داروسازی

مقاله انگلیسی با ترجمه فارسی دامپزشکی

مقاله انگلیسی با ترجمه فارسی ریاضی

مقاله انگلیسی با ترجمه فارسی زیست شناسی

مقاله انگلیسی با ترجمه فارسی فیزیک

مقاله انگلیسی با ترجمه فارسی بهداشت

مقاله انگلیسی با ترجمه فارسی پزشکی

مقاله انگلیسی با ترجمه فارسی دندانپزشکی

مقاله انگلیسی با ترجمه فارسی زمین شناسی

مقالات ترجمه شده برق

مقالات مدیریت با ترجمه
مقاله انگلیسی با ترجمه مدیریت با ترجمه فارسی
دانلود مقاله انگلیسی مدیریت با ترجمه فارسی
دانلود مقالات انگلیسی مدیریت سال ۲۰۲۰-۲۰۱۹-۲۰۲۱ با ترجمه
مقاله انگلیسی با ترجمه انگلیسی مدیریت با ترجمه فارسی
مقالات ترجمه شده مدیریت دولتی : ۱۰ مقاله انگلیسی با ترجمه آماده
دانلود رایگان مقالات انگلیسی مدیریت با ترجمه فارسی | ترجمه

دانلود مقاله مدیریت
دانلود مقاله انگلیسی مدیریت منابع انسانی با ترجمه
مقاله مدیریت pdf
دانلود مقاله ترجمه شده مدیریت با ترجمه رایگان
دانلود رایگان مقاله مدیریت بازرگانی

دانلود مقالات ترجمه شده
دانلود مقاله انگلیسی مدیریت
۲۰۱۷
سامانه ترجمه فا
مقاله مدیریت
۲۰۱۹

 1. مقاله انگلیسی با ترجمه
  دانلود مقاله کامپیوتر و پروپوزال کامپیوتر
 2. دانلود رایگان مقاله فناوری اطلاعات و پروپوزال فناوری اطلاعات
 3. دانلود مقاله برق و پروپوزال ارشد برق
 4. دانلود رایگان مقاله الکترونیک و پروپوزال ارشد الکترونیک
 5. مقاله انگلیسی با ترجمه مکانیک و پروپوزال مکانیک
 6. دانلود مقاله صنایع و پروپوزال صنایع
 7. دانلود مقاله ترجمه شده مدیریت و پروپوزال مدیریت
 8. مقاله انگلیسی با ترجمه خودرو و پروپوزال
 9. دانلود مقاله اقتصاد
 10. مقاله انگلیسی با ترجمه رشته ها
 11. دانلود مقاله ترجمه شده  عمران و پروپوزال عمران
 12. دانلود مقاله فیزیولوژی ورزشی کاربردی
 13. مقاله انگلیسی با ترجمه تحقیقات آموزشی
 14. دانلود مقاله فیزیولوژی ورزشی محض
 1. مقاله انگلیسی با ترجمه روزنامه نگاری و مطبوعات
 2. مقاله انگلیسی با ترجمه بیوشیمی بالینی
 3. دانلود مقاله حقوق اقتصادی
 4. مقاله انگلیسی با ترجمه مدیریت تکنولوژی
 5. مقاله انگلیسی با ترجمه مهندسی نفت
 6. دانلود مقاله سنجش از دور و مقاله انگلیسی با ترجمه سیستم اطلاعات جغرافیایی GIS
 7. دانلود رایگان مقاله حقوق ثبت اسناد و املاک
 8. دانلود رایگان مقاله مهندسی مالی
 9.  دانلود مقاله توسعه اقتصادی و برنامه ریزی
 10. دانلود مقاله ترجمه شده مهندسی منابع طبیعی

دانلود مقاله

 1. مقاله انگلیسی با ترجمه اقتصاد کشاورزی و مدیریت مزرعه
 2.  مقاله انگلیسی با ترجمه جغرافیا- برنامه ریزی روستای
 3.  دانلود مقاله علوم سیاسی
 4. مقاله انگلیسی با ترجمه مدیریت بیمه
 5. مقاله انگلیسی با ترجمه زمین شناسی
 6. دانلود مقاله کشاورزی گرایش زراعت
 7. مقاله انگلیسی با ترجمه زمین شناسی اقلیم شناسی
 8. مقاله انگلیسی با ترجمه مهندسی سیستم های اقتصادی اجتماعی
 9.  دانلود مقاله مخابرات
 10.  مقاله انگلیسی با ترجمه آموزش ریاضی
 11.  مقاله انگلیسی با ترجمه مشاوره و راهنمایی

 12. دانلود مقاله طراحی پارچه و لباس
 13. مقاله انگلیسی با ترجمه روانشناسی سنجش و اندازه گیری – روانسنجی
 14. دانلود مقاله ترجمه شدهپزشکی بیوالکتریک
 15. مقاله انگلیسی با ترجمه زمین شناسی گرایش پترولوژی
 16. دانلود مقاله مدیریت سیستم و بهره وری
 17. مقاله انگلیسی با ترجمه رشته زمین شناسی گرایش تکتونیک
 18. دانلود مقاله زمین شناسی گرایش هیدرولوژی
 19. مقاله انگلیسی با ترجمه HSE
 20. مقاله انگلیسی با ترجمه مهندسی کشاورزی گرایش صنایع غذایی
 21. دانلود مقاله ترجمه شده الکترونیک
 22. دانلود مقاله حشره شناسی
 23. مقاله انگلیسی با ترجمه سلولی و مولکولی میکروبیولوژی
 24. دانلود مقاله مکاترونیک
 25. دانلود رایگان مقاله مهندسی مکاترونیک
 26. دانلود مقاله مهندسی پزشکی
 27. دانلود رایگان مقاله علوم تغذیه

 28. دانلود مقاله روانشناسی کودکان استثنایی
 29. دانلود رایگان مقاله برنامه ریزی شهری
 30. دانلود مقاله مدیریت ورزشی
 31. دانلود رایگان مقاله هوش مصنوعی
 32. مقاله انگلیسی با ترجمه مهندسی مواد سرامیک
 33. دانلود مقاله مهندسی مواد جوشکاری
 34. مقاله انگلیسی با ترجمه برنامه ریزی گردشگری (توریسم)
 35. دانلود رایگان مقاله اقتصاد انرژی
 36. دانلود مقاله ژنتیک
 37. دانلود رایگان مقاله روانشناسی بالینی
 38. دانلود مقاله ترجمه شده مدیریت استراتژیک
 39. دانلود رایگان مقاله مدیریت آموزشی
 40. دانلود مقاله ترجمه شده بازرگانی بین الملل
 41.  دانلود مقاله دندانپزشکی
 42. دانلود رایگان مقاله مدیریت استراتژی

 دانلود رایگان مقاله اقتصاد و مدیریت

دانلود مقاله ترجمه شده اقتصاد بانکی و مالی
دانلود مقاله اقتصاد اسلامی
دانلود رایگان مقاله عمران گرایش آب
مقاله انگلیسی با ترجمه عمران گرایش راه و ترابری
دانلود مقاله عمران گرایش سازه
مقاله انگلیسی با ترجمه عمران گرایش زلزله
دانلود رایگان مقاله عمران گرایش خاک و پی
دانلود مقاله مدیریت فرهنگی

دانلود رایگان مقاله حقوق جزا و جرم شناسی

دانلود رایگان مقاله حقوق بین الملل
دانلود مقاله حقوق خصوصی
مقاله انگلیسی با ترجمه حقوق عمومی
دانلود رایگان مقاله حقوق مالکیت فردی
دانلود مقاله حقوق بشر
دانلود رایگان مقاله مهندسی مکانیک بیوسیستم
دانلود رایگان مقاله فرهنگ و زبان های باستانی
دانلود مقاله رشته زبان و ادبیات آلمانی
دانلود رایگان مقاله رشته آموزش زبان انگلیسی
دانلود رایگان مقاله جامعه شناسی
دانلود مقاله ترجمه شده دندانپزشکی

دانلود مقاله گرافیک

دانلود رایگان مقاله روابط بین الملل
دانلود رایگان مقاله هتلداری
دانلود مقاله ترجمه شده الهیات
دانلود مقاله ترجمه شده  علوم قرآن و احادیث
دانلود مقاله علوم کتابداری و اطلاع رسانی
دانلود مقاله ترجمه شده علوم اقتصادی

دانلود رایگان مقاله زبان و ادبیات عرب

دانلود رایگان مقاله زبان و ادبیات فارسی
دانلود مقاله فلسفه
مقاله انگلیسی با ترجمه تجارت الکترونیک
مقاله انگلیسی با ترجمه مهندسی برق
دانلود مقاله مهندسی مواد
مقاله انگلیسی با ترجمه مهندسی مکانیک
دانلود رایگان مقاله مهندسی فناوری اطلاعات
دانلود مقاله مهندسی صنایع
دانلود مقاله معماری
دانلود مقاله کارگردانی
دانلود مقاله پژوهش هنر

دانلود مقاله رشته تربیت بدنی

دانلود مقاله تاریخ
دانلود رایگان مقاله اقتصاد
دانلود رایگان مقاله MBA
دانلود رایگان مقاله گیاهپزشکی
مقاله انگلیسی با ترجمه اقتصاد کشاورزی و مدیریت مزرعه
مقاله انگلیسی با ترجمه مهندسی کشاورزی – باغبانی
دانلود مقاله آمار
دانلود رایگان مقاله آبخیزداری
دانلود رایگان مقاله مهندسی آبیاری
دانلود رایگان مقاله مدیریت دولتی- منابع انسانی
دانلود مقاله رشته پیراپزشکی- بیهوشی
دانلود رایگان مقاله پزشکی عمومی
مقاله انگلیسی با ترجمه پرستاری
دانلود مقاله مهندسی نرم افزار
مقاله انگلیسی با ترجمه مدیریت دولتی
مقاله انگلیسی با ترجمه رشته مدیریت بیمه
دانلود مقاله رشته مهندسی کامپیوتر – معماری سیستمها

دانلود مقاله مهندسی شیمی

دانلود مقاله ترجمه شده مهندسی عمران
مقاله انگلیسی با ترجمه مدیریت فرهنگی
مقاله انگلیسی با ترجمه مدیریت صنعتی
دانلود رایگان مقاله مدیریت بازرگانی- بازاریابی
دانلود مقاله مدیریت بازرگانی – مالی
دانلود مقاله مدیریت فن آوری اطلاعات (IT)
دانلود رایگان مقاله مدیریت شهری
دانلود رایگان مقاله مدیریت بانکداری
مقاله انگلیسی با ترجمه مامایی
سمینار رشته فقه و حقوق
مقاله انگلیسی با ترجمه مدیریت بازاریابی
دانلود مقاله مدیریت بازرگانی – تحول سازمانی
مقاله انگلیسی با ترجمه مدیریت اجرایی
مقاله انگلیسی با ترجمه محیط زیست
دانلود رایگان مقاله کتابداری
دانلود مقاله فیزیک
دانلود رایگان مقاله علوم سیاسی
دانلود رایگان مقاله رشته علوم تربیتی

دانلود رایگان مقاله علوم اجتماعی

دانلود رایگان مقاله زیست شناسی جانوری
دانلود مقاله زیست شناسی گیاهی
دانلود رایگان مقاله زبانشناسی
دانلود رایگان مقاله زبان و ادبیات فرانسه
دانلود رایگان مقاله زبان و ادبیات عرب
دانلود مقاله مترجمی زبان انگلیسی
دانلود رایگان مقاله ادبیات انگلیسی
مقاله انگلیسی با ترجمه ریاضی محض
مقاله انگلیسی با ترجمه روانشناسی
دانلود مقاله حسابداری
مقاله انگلیسی با ترجمه جغرافیای سیاسی
مقاله انگلیسی با ترجمه جغرافیا- برنامه ریزی روستایی

دانلود مقاله

 1. مقاله انگلیسی با ترجمه در تمامی مقاطع و رشته ها

 1.  مقاله انگلیسی با ترجمه کامپیوتر
 2. مقاله انگلیسی با ترجمه فناوری اطلاعات
 3. دانلود مقاله برق
 4.  دانلود مقاله الکترونیک
 5. دانلود مقاله عمران
 6. مقاله انگلیسی با ترجمه مکانیک
 7.  دانلود مقاله صنایع
 8. مقاله انگلیسی با ترجمه مدیریت
 9.  مقاله انگلیسی با ترجمه پزشکی
 10.  MBA مقاله انگلیسی با ترجمه
 1. دانلود مقاله انگلیسی

 2. دانلود مقاله ترجمه شده کامپیوتر و پروپوزال کامپیوتر
 3. دانلود مقاله ترجمه شده فناوری اطلاعات و پروپوزال فناوری اطلاعات
 4. دانلود مقاله ترجمه شده برق و پروپوزال ارشد برق
 5. دانلود مقاله انگلیسی  الکترونیک و پروپوزال ارشد الکترونیک
 6. مقاله انگلیسی با ترجمه انگلیسی  مکانیک و پروپوزال مکانیک
 7. مقاله انگلیسی با ترجمه انگلیسی  صنایع و پروپوزال صنایع
 8. دانلود مقاله ترجمه شده مدیریت و پروپوزال مدیریت
 9. دانلود مقاله ترجمه شده خودرو و پروپوزال
 10. دانلود مقاله ترجمه شده اقتصاد
 11. دانلود مقاله ترجمه شده رشته ها
 12. دانلود مقاله ترجمه شده عمران و پروپوزال عمران
 13. دانلود مقاله ترجمه شده فیزیولوژی ورزشی کاربردی
 14. دانلود مقاله انگلیسی  تحقیقات آموزشی
 15. دانلود مقاله ترجمه شده فیزیولوژی ورزشی محض
 1. مقاله انگلیسی با ترجمه انگلیسی  روزنامه نگاری و مطبوعات
 2. دانلود مقاله ترجمه شده بیوشیمی بالینی
 3. دانلود مقاله ترجمه شده حقوق اقتصادی
 4. مقاله انگلیسی با ترجمه انگلیسی  مدیریت تکنولوژی
 5. دانلود مقاله انگلیسی  مهندسی نفت
 6. دانلود رایگان مقاله انگلیسی  سنجش از دور و دانلود مقاله انگلیسی  سیستم اطلاعات جغرافیایی GIS
 7. دانلود رایگان مقاله انگلیسی  حقوق ثبت اسناد و املاک
 8. دانلود مقاله انگلیسی  مهندسی مالی
 9. دانلود مقاله ترجمه شده توسعه اقتصادی و برنامه ریزی
 10. دانلود رایگان مقاله انگلیسی  مهندسی منابع طبیعی
 11. دانلود رایگان مقاله انگلیسی  اقتصاد کشاورزی و مدیریت مزرعه
 12.  دانلود مقاله انگلیسی  جغرافیا- برنامه ریزی روستای
 13.  مقاله انگلیسی با ترجمه انگلیسی  علوم سیاسی
 14. دانلود مقاله ترجمه شده  مدیریت بیمه
 15. دانلود مقاله ترجمه شده زمین شناسی
 16. مقاله انگلیسی با ترجمه انگلیسی  کشاورزی گرایش زراعت
 17. دانلود مقاله انگلیسی  زمین شناسی اقلیم شناسی
 18. دانلود رایگان مقاله انگلیسی  مهندسی سیستم های اقتصادی اجتماعی
 19.  دانلود رایگان مقاله انگلیسی  مخابرات
 20.  دانلود مقاله انگلیسی  آموزش ریاضی
 21. دانلود مقاله ترجمه شده مشاوره و راهنمایی

 

 1. دانلود رایگان مقاله انگلیسی  طراحی پارچه و لباس

 2. مقاله انگلیسی با ترجمه انگلیسی  روانشناسی سنجش و اندازه گیری – روانسنجی
 3. ا دانلود مقاله انگلیسی  هندسی پزشکی بیوالکتریک
 4. مقاله انگلیسی با ترجمه انگلیسی  زمین شناسی گرایش پترولوژی
 5. دانلود رایگان مقاله انگلیسی  مدیریت سیستم و بهره وری
 6. دانلود مقاله انگلیسی  رشته زمین شناسی گرایش تکتونیک
 7. دانلود رایگان مقاله انگلیسی  زمین شناسی گرایش هیدرولوژی
 8. دانلود رایگان مقاله انگلیسی  HSE
 9. دانلود مقاله انگلیسی  مهندسی کشاورزی گرایش صنایع غذایی
 10. مقاله انگلیسی با ترجمه انگلیسی  الکترونیک
 11. مقاله انگلیسی با ترجمه انگلیسی  حشره شناسی
 12. دانلود مقاله انگلیسی  سلولی و مولکولی میکروبیولوژی
 13. دانلود رایگان مقاله انگلیسی  مکاترونیک
 14. مقاله انگلیسی با ترجمه انگلیسی  مهندسی مکاترونیک
 15. دانلود مقاله انگلیسی  مهندسی پزشکی

 16. دانلود رایگان مقاله انگلیسی  علوم تغذیه
 17. مقاله انگلیسی با ترجمه انگلیسی  روانشناسی کودکان استثنایی
 18. دانلود مقاله انگلیسی  برنامه ریزی شهری
 19. مقاله انگلیسی با ترجمه انگلیسی  مدیریت ورزشی
 20. دانلود رایگان مقاله انگلیسی  هوش مصنوعی
 21. دانلود مقاله انگلیسی  مهندسی مواد سرامیک
 22. مقاله انگلیسی با ترجمه انگلیسی  مهندسی مواد جوشکاری
 23. دانلود رایگان مقاله انگلیسی  برنامه ریزی گردشگری (توریسم)
 24. دانلود رایگان مقاله انگلیسی  اقتصاد انرژی
 25. دانلود مقاله انگلیسی  ژنتیک
 26. مقاله انگلیسی با ترجمه انگلیسی  روانشناسی بالینی
 27. دانلود رایگان مقاله انگلیسی  مدیریت استراتژیک
 28. دانلود مقاله انگلیسی  مدیریت آموزشی
 29. مقاله انگلیسی با ترجمه انگلیسی  بازرگانی بین الملل
 30.  دانلود رایگان مقاله انگلیسی  دندانپزشکی
 31. دانلود مقاله انگلیسی  مدیریت استراتژی

 مقاله انگلیسی با ترجمه انگلیسی  اقتصاد و مدیریت

دانلود رایگان مقاله انگلیسی  اقتصاد بانکی و مالی
دانلود رایگان مقاله انگلیسی  اقتصاد اسلامی
دانلود مقاله انگلیسی  عمران گرایش آب
دانلود رایگان مقاله انگلیسی  عمران گرایش راه و ترابری
مقاله انگلیسی با ترجمه انگلیسی  عمران گرایش سازه
دانلود مقاله انگلیسی  عمران گرایش زلزله
دانلود رایگان مقاله انگلیسی  عمران گرایش خاک و پی
دانلود رایگان مقاله انگلیسی  مدیریت فرهنگی
دانلود مقاله انگلیسی  حقوق جزا و جرم شناسی
دانلود رایگان مقاله انگلیسی  حقوق بین الملل

دانلود رایگان مقاله انگلیسی  حقوق خصوصی

مقاله انگلیسی با ترجمه انگلیسی  حقوق عمومی
دانلود مقاله انگلیسی  حقوق مالکیت فردی
مقاله انگلیسی با ترجمه انگلیسی  حقوق بشر
دانلود رایگان مقاله انگلیسی  مهندسی مکانیک بیوسیستم
دانلود رایگان مقاله انگلیسی  فرهنگ و زبان های باستانی
دانلود مقاله انگلیسی  رشته زبان و ادبیات آلمانی
دانلود رایگان مقاله انگلیسی  رشته آموزش زبان انگلیسی
دانلود رایگان مقاله انگلیسی  جامعه شناسی
مقاله انگلیسی با ترجمه انگلیسی  دندانپزشکی
دانلود مقاله انگلیسی  گرافیک
دانلود رایگان مقاله انگلیسی  روابط بین الملل

مقاله انگلیسی با ترجمه انگلیسی  هتلداری

دانلود رایگان مقاله انگلیسی  الهیات
دانلود مقاله انگلیسی  علوم قرآن و احادیث
مقاله انگلیسی با ترجمه انگلیسی  علوم کتابداری و اطلاع رسانی
دانلود رایگان مقاله انگلیسی  علوم اقتصادی
دانلود رایگان مقاله انگلیسی  زبان و ادبیات عرب
دانلود مقاله انگلیسی  زبان و ادبیات فارسی
دانلود رایگان مقاله انگلیسی  فلسفه
دانلود رایگان مقاله انگلیسی  تجارت الکترونیک
مقاله انگلیسی با ترجمه انگلیسی  مهندسی برق
مقاله انگلیسی با ترجمه انگلیسی  مهندسی مواد
دانلود مقاله انگلیسی  مهندسی مکانیک
مقاله انگلیسی با ترجمه انگلیسی  مهندسی فناوری اطلاعات
دانلود رایگان مقاله انگلیسی  مهندسی صنایع
دانلود رایگان مقاله انگلیسی  معماری
دانلود مقاله انگلیسی  کارگردانی
دانلود رایگان مقاله انگلیسی  پژوهش هنر

دانلود رایگان مقاله انگلیسی  رشته تربیت بدنی

دانلود رایگان مقاله انگلیسی  تاریخ
دانلود مقاله انگلیسی  اقتصاد
دانلود رایگان مقاله انگلیسی  MBA
دانلود رایگان مقاله انگلیسی  گیاهپزشکی

مقاله انگلیسی با ترجمه انگلیسی  اقتصاد کشاورزی و مدیریت مزرعه

مقاله انگلیسی با ترجمه انگلیسی  مهندسی کشاورزی – باغبانی
دانلود مقاله انگلیسی  آمار
مقاله انگلیسی با ترجمه انگلیسی  آبخیزداری
مقاله انگلیسی با ترجمه انگلیسی  مهندسی آبیاری
مقاله انگلیسی با ترجمه انگلیسی  مدیریت دولتی- منابع انسانی
دانلود مقاله انگلیسی  رشته پیراپزشکی- بیهوشی
مقاله انگلیسی با ترجمه انگلیسی  پزشکی عمومی
دانلود رایگان مقاله انگلیسی  پرستاری
دانلود رایگان مقاله انگلیسی  مهندسی نرم افزار
دانلود مقاله انگلیسی  مدیریت دولتی
دانلود مقاله انگلیسی  رشته مدیریت بیمه

دانلود مقاله انگلیسی  رشته مهندسی کامپیوتر – معماری سیستمها

دانلود مقاله انگلیسی  مهندسی شیمی
دانلود مقاله انگلیسی  مهندسی عمران
دانلود مقاله انگلیسی  مدیریت فرهنگی
دانلود مقاله انگلیسی  مدیریت صنعتی
مقاله انگلیسی با ترجمه انگلیسی  مدیریت بازرگانی- بازاریابی
مقاله انگلیسی با ترجمه انگلیسی  مدیریت بازرگانی – مالی
دانلود مقاله انگلیسی  مدیریت فن آوری اطلاعات (IT)
دانلود رایگان مقاله انگلیسی  مدیریت شهری
مقاله انگلیسی با ترجمه مدیریت بانکداری
دانلود رایگان مقاله انگلیسی  مامایی

مقاله فقه و حقوق

دانلود مقاله ترجمه شده مدیریت بازاریابی
دانلود مقاله ترجمه شده مدیریت بازرگانی – تحول سازمانی
دانلود مقاله ترجمه شده مدیریت اجرایی
دانلود مقاله ترجمه شده محیط زیست
دانلود مقاله ترجمه شده کتابداری
دانلود مقاله ترجمه شده فیزیک
دانلود مقاله ترجمه شده علوم سیاسی
دانلود مقاله ترجمه شده رشته علوم تربیتی

دانلود مقاله انگلیسی مدیریت بازاریابی
مقاله انگلیسی با ترجمه انگلیسی مدیریت بازرگانی – تحول سازمانی
دانلود رایگان مقاله انگلیسی مدیریت اجرایی
دانلود رایگان مقاله انگلیسی محیط زیست
دانلود مقاله انگلیسی کتابداری
دانلود رایگان مقاله انگلیسی فیزیک
دانلود مقاله انگلیسی علوم سیاسی
دانلود رایگان مقاله انگلیسی رشته علوم تربیتی

دانلود رایگان مقاله انگلیسی  علوم اجتماعی

دانلود رایگان مقاله انگلیسی  زیست شناسی جانوری
دانلود مقاله انگلیسی  زیست شناسی گیاهی
دانلود رایگان مقاله انگلیسی  زبانشناسی
دانلود رایگان مقاله انگلیسی  زبان و ادبیات فرانسه
دانلود رایگان مقاله انگلیسی  زبان و ادبیات عرب
دانلود مقاله انگلیسی  مترجمی زبان انگلیسی
دانلود رایگان مقاله انگلیسی  ادبیات انگلیسی
دانلود رایگان مقاله انگلیسی  ریاضی محض
دانلود رایگان مقاله انگلیسی  روانشناسی
دانلود مقاله انگلیسی  حسابداری
دانلود مقاله انگلیسی  جغرافیای سیاسی
دانلود مقاله انگلیسی  جغرافیا- برنامه ریزی روستایی

دانلود مقاله انگلیسی

 1. دانلود مقاله انگلیسی  در تمامی مقاطع و رشته ها
 1.  دانلود مقاله انگلیسی  کامپیوتر
 2. دانلود رایگان مقاله انگلیسی  فناوری اطلاعات
 3. دانلود رایگان مقاله انگلیسی  برق
 4.  دانلود مقاله انگلیسی  الکترونیک
 5. مقاله انگلیسی با ترجمه انگلیسی  عمران
 6. دانلود رایگان مقاله انگلیسی  مکانیک
 7.  دانلود مقاله انگلیسی  صنایع
 8. دانلود رایگان مقاله انگلیسی  مدیریت
 9.  دانلود رایگان مقاله انگلیسی  پزشکی
 10.  MBA دانلود رایگان مقاله انگلیسی

 

دانلود مقاله ترجمه شده علم انسانی

دانلود مقاله ترجمه شده هنر

دانلود مقاله ترجمه شده حقوق و اقتصاد

مق

 

مقاله انگلیسی با ترجمه فارسی الکترونیک

مقاله انگلیسی با ترجمه فارسی کامپیوتر

مقاله انگلیسی با ترجمه فارسی فناوری اطلاعات و ارتباطات

مقاله انگلیسی با ترجمه فارسی مهندسی مخابرات

مقاله انگلیسی با ترجمه فارسی مهندسی انرژی

مقاله انگلیسی با ترجمه فارسی مکانیک

مقاله انگلیسی با ترجمه فارسی تاسیسات

مقاله انگلیسی با ترجمه فارسی عمران

مقاله انگلیسی با ترجمه فارسی معماری

مقاله انگلیسی با ترجمه فارسی شهرسازی

مقاله انگلیسی با ترجمه فارسی کشاورزی

مقاله انگلیسی با ترجمه فارسی گیاه شناسی

مقاله انگلیسی با ترجمه فارسی صنایع غذایی

مقاله انگلیسی با ترجمه فارسی صنایع

مقاله انگلیسی با ترجمه فارسی مهندسی مواد

مقاله انگلیسی با ترجمه فارسی متالوژی

مقاله انگلیسی با ترجمه فارسی محیط زیست

مقاله انگلیسی با ترجمه فارسی مهندسی فرآیند

مقاله انگلیسی با ترجمه فارسی نفت

الات ترجمه شده ۲۰۱۹لیستمقالات ترجمه شده ۲۰۲۰

دانلود مقالات ترجمه شده

مقالات ترجمه شده ۲۰۱۸

مقالات ترجمه شده ۲۰۱۷

مقالات ترجمه شده ۲۰۱۶

مقالات ترجمه شده ۲۰۱۵

مقالات ترجمه شده ۲۰۱۴

دانلود مقاله ترجمه شده
مقاله انگلیسی کوتاه
ترجمه مقاله رایگان
متن انگلیسی درباره ایران با ترجمه فارسی
مقاله انگلیسی با ترجمه فارسی
مقاله به انگلیسی
مقالات فارسی
دانلود رایگان مقالات فارسی isi

elsevier
ترجمه ارزان قیمت
دانلود رایگان ترجمه مقاله

جدیدترین مقالات انگلیسی با ترجمه فارسی

دسترسی سریع
صفحه نخست – ترجمه فا
جستجوی مقالات ترجمه شده✴️
پیگیری خرید و دانلود مجدد خریدهای قبلی
راهنمای خرید کارت به کارت
مقالات ترجمه شده رایگان
مقالات ترجمه شده ۲۰۲۰
مقالات ترجمه شده ۲۰۱۹
مقالات ترجمه شده ۲۰۱۸
مقالات انگلیسی ترجمه نشده ۲۰۲۰
مقالات بیس با ترجمه فارسی
مقالات بیس جدید و ترجمه نشده

مقالات Q1 با ترجمه فارسی

مقالات با ایمپکت فاکتور بالا با ترجمه
مقالات با مدل مفهومی با ترجمه
مقالات دارای پرسشنامه با ترجمه
مقالات دارای متغیر با ترجمه
مقالات پژوهشی با ترجمه فارسی
مقالات مروری با ترجمه
درخواست مقاله انگلیسی ترجمه نشده
استخدام مترجم
کسب درآمد از مقالات ترجمه شده
انتقادات و پیشنهادات
تماس با ما ۰۹۲۱۶۴۲۶۳۸۴
سامانه ثبت سفارش ترجمه جدید | سایت ای ترجمه
سامانه مقالات انگلیسی جدید ترجمه نشده | سایت isidl
موضوعات روز
مقالات کروناویروس و کووید ۱۹ (بدون ترجمه)
ترجمه مقالات بورس
ترجمه مقالات سیل
ترجمه مقالات زلزله
ترجمه مقالات شبکه های اجتماعی

ترجمه مقالات شهر هوشمند

لیست جدیدترین مقالات ترجمه شده
جدیدترین مقالات رشته مدیریت با ترجمه
جدیدترین مقالات کامپیوتر و IT با ترجمه
جدیدترین مقالات روانشناسی،علوم اجتماعی
جدیدترین مقالات زیست شناسی با ترجمه
جدیدترین مقالات شیمی با ترجمه
جدیدترین مقالات صنایع غذایی با ترجمه
جدیدترین مقالات فیزیک با ترجمه

جدیدترین مقالات مهندسی صنایع با ترجمه

جدیدترین مقالات معدن با ترجمه
جدیدترین مقالات ریاضی و آمار با ترجمه
جدیدترین مقالات مهندسی کشاورزی با ترجمه
جدیدترین مقالات مهندسی نساجی با ترجمه
جدیدترین مقالات زمین شناسی با ترجمه
جدیدترین مقالات مواد و متالورژی با ترجمه
جدیدترین مقالات منابع طبیعی با ترجمه
جدیدترین مقالات محیط زیست با ترجمه
جدیدترین مقالات جغرافیا با ترجمه
جدیدترین مقالات داروسازی با ترجمه
جدیدترین مقالات دندانپزشکی با ترجمه
جدیدترین مقالات مهندسی پلیمر با ترجمه
جدیدترین مقالات رشته دامپزشکی

 

مقالات ترجمه شده رشته های فنی مهندسی:

مقاله انگلیسی برق با ترجمه فارسی
مقاله انگلیسی مهندسی عمران با ترجمه
مقاله انگلیسی مکانیک با ترجمه فارسی
مقاله انگلیسی کامپیوتر با ترجمه
مقاله انگلیس فناوری اطلاعات با ترجمه
مقاله انگلیسی مهندسی صنایع با ترجمه فارسی

مقاله انگلیسی مهندسی شیمی با ترجمه فارسی

مقاله انگلیسی مهندسی معدن با ترجمه فارسی

مقاله مهندسی نساجی با ترجمه فارسی

دانلود مقالات ترجمه شده

مقاله انگلیسی مهندسی مواد با ترجمه فارسی

مقاله انگلیسی مهندسی پلیمر با ترجمه فارسی

مقاله مهندسی پزشکی با ترجمه فارسی

مقاله انگلیسی شهرسازی با ترجمه فارسی
مقاله انگلیسی مهندسی نفت با ترجمه

مقاله انگلیسی هوافضا با ترجمه

مقالات ترجمه شده رشته های علوم انسانی:

مقاله انگلیسی حسابداری با ترجمه فارسی
مقاله انگلیسی مدیریت با ترجمه فارسی
مقاله انگلیسی روانشناسی با ترجمه فارسی

مقاله انگلیسی حقوق با ترجمه فارسی

مقاله انگلیسی اقتصاد با ترجمه فارسی

مقاله انگلیسی تربیت بدنی با ترجمه فارسی

مقاله انگلیسی علوم تربیتی با ترجمه فارسی

مقاله انگلیسی علوم اجتماعی با ترجمه فارسی

مقاله انگلیسی علوم اتباطات با ترجمه فارسی

مقاله انگلیسی مدیریت جهانگردی با ترجمه فارسی

مقاله انگلیسی مدیریت اجرایی با ترجمه فارسی

مقاله انگلیسی محیط زیست با ترجمه فارسی

مقاله انگلیسی فلسفه با ترجمه

مقاله انگلیسی علوم سیاسی با ترجمه

مقاله انگلیسی علوم جغرافیایی با ترجمه

مقالات ترجمه شده رشته های علوم پایه:

مقاله انگلیسی فیزیک با ترجمه فارسی

مقاله انگلیسی شیمی با ترجمه فارسی

مقاله انگلیسی زیست شناسی با ترجمه فارسی

مقاله انگلیسی نانوتکنولوژی با ترجمه فارسی

مقاله انگلیسی ژئوفیزیک با ترجمه فارسی

مقاله انگلیسی آمار با ترجمه فارسی

مقالات انگلیسی ریاضی با ترجمه

مقالات ترجمه شده رشته های پزشکی:

مقاله انگلیسی پزشکی با ترجمه فارسی

مقاله انگلیسی بیوتکنولوژی با ترجمه فارسی

مقاله انگلیسی داروسازی با ترجمه فارسی

مقاله انگلیسی دامپزشکی با ترجمه فارسی

مقاله انگلیسی علوم آزمایشگاهی با ترجمه فارسی

مقاله انگلیسی پرستاری با ترجمه فارسی

مقالات ترجمه شده رشته های کشاورزی:

مقاله انگلیسی کشاورزی با ترجمه فارسی

مقاله انگلیسی منابع طبیعی با ترجمه فارسی

مقالات انگلیسی معماری با ترجمه

 

مقالات

مقالات انگلیسی ترجمه شده – مقاله انگلیسی با ترجمه انگلیسی با ترجمه فارسی – دانلود مقالات isi

دانلود رایگان مقالات ترجمه شده – دانلود مقاله انگلیسی با ترجمه فارسی – دانلود مقالات isi دانلود مقاله ترچمه شده  ترجمه مقاله رایگان مقاله انگلیسی با ترجمه  دانلود رایگان مقالات ترجمه شده – دانلود مقاله انگلیسی با ترجمه فارسی – دانلود مقالات isi  دانلود مقاله انگلیسی با ترجمه فارسی مقاله انگلیسی با ترجمه انگلیسی  مقالات ترجمه شده دانلود مقالات ISI ترجمه شده دانلود مقالات ISI ترجمه شده: مقاله انگلیسی همراه با ترجمه فارسی  مقاله انگلیسی با ترجمه ISI اینترنت اشیا به زبان انگلیrelated to دانلود مقاله اینترنت اشیا

دانلود مقالات ترجمه شده به تفکیک رشته
دانلود مقالات مهندسی کامپیوتر
دانلود مقالات ISIمهندسی صنایع
دانلود مقالات ISI مهندسی مکانیک
دانلود مقالات ISI مهندسی برق
دانلود مقالات ISI ریاضی
دانلود مقالات ISI مدیریت
دانلود مقالاتISI آماده معماری و شهرسازی
دانلود مقالات ISI علوم انسانی
دانلود مقالات ISI حقوق و اقتصاد

دانلود مقالات ترجمه شده

دانلود مقالات ISI مهندسی عمران
دانلود مقالات ISI پزشکی
دانلود مقالات ISI بلاک چین
دانلود مقالات ISI اینترنت اشیا
دانلود مقالات ISI داده کاوی
دانلود مقالات ISI بدافزارهای اندرویدی
مقاله اینترنت اشیا pdf

مقاله انگلیسی با ترجمه اینترنت اشیا

امنیت اینترنت اشیا+pdf

مقاله اینترنت اشیا چیست

دانلود رایگان پروپوزال اینترنت اشیا

مقاله اینترنت اشیا doc

منابع مقاله اینترنت اشیا

چکیده اینترنت اشیا

لیست مقالات ترجمه شده رایگان (مقاله انگلیسی با ترجمه انگلیسی به همراه ترجمه فارسی رایگان) دانلود مقالات ترجمه شده isi

دانلود مقاله ISI اینترنت اشیا

اینترنت چیزها – مقاله انگلیسی با ترجمه ISI اینترنت اشیا به زبان انگلیسی – مقالات جدید اینترنت چیزها – ترجمه مقاله در مورد اینترنت اشیا IOT – در زیر لیست مقالات ترجمه شده با موضوع اینترنت اشیا قرار گرفته است. شما می توانید به صورت رایگان مقالات ..

دانلود مقاله اینترنت اشیا

مقاله انگلیسی با ترجمه اینترنت اشیا

مقاله اینترنت اشیا pdf

دانلود رایگان پروپوزال اینترنت اشیا

مقاله اینترنت اشیا چیست

منابع مقاله اینترنت اشیا

دانلود رایگان کتاب فارسی اینترنت اشیا

دانلود رایگان فایل ورد اینترنت اشیا

مقالات ترجمه شده مهندسی  دانلود مقالات انگلیسی با ترجمه فارسی مقالات ترجمه شده
لیست جدیدترین مقالات ترجمه شده جدیدترین مقالات رشته مدیریت با ترجمه جدیدترین مقالات کامپیوتر و IT با ترجمه جدیدترین مقالات روانشناسی،علوم اجتماعی جدیدترین مقالات زیست شناسی با ترجمه جدیدترین مقالات شیمی با ترجمه
جدیدترین مقالات صنایع غذایی با ترجمه جدیدترین مقالات فیزیک با ترجمه
جدیدترین مقالات مهندسی صنایع با ترجمه جدیدترین مقالات معدن با ترجمه
جدیدترین مقالات ریاضی و آمار با ترجمه جدیدترین مقالات مهندسی کشاورزی با ترجمه

جدیدترین مقالات مهندسی نساجی با ترجم دیدترین مقالات زمین شناسی با ترجمه
جدیدترین مقالات مواد و متالورژی با ترجمه
جدیدترین مقالات منابع طبیعی با ترجمه
جدیدترین مقالات محیط زیست با ترجمه
جدیدترین مقالات جغرافیا با ترجمه
جدیدترین مقالات داروسازی با ترجمه
جدیدترین مقالات دندانپزشکی با ترجمه
جدیدترین مقالات مهندسی پلیمر با ترجمه
جدیدترین مقالات رشته دامپزشکی

دانلود ترجمه مقاله مهندسی برق

دانلود ترجمه مقاله مهندسی برق . مقاله انگلیسی با ترجمه برق با ترجمه فارسی مقالات isi برق با ترجمه دانلود مقاله رایگان مهندسی برق با ترجمه دانلود رایگان مقالات isi مهندسی برق و الکترونیک . مقاله انگلیسی با ترجمه ISI مهندسی برق به زبان انگلیسی. مقالات ترجمه شده سایر موضوعات مهندسی برق و الکترونیک.

دانلود رایگان مقالات انگلیسی مهندسی برق

دانلود ترجمه مقاله مهندسی برق
مقاله برق pdf
مقاله در مورد برق قدرت
مقاله در مورد مهندسی برق
مقالات برق قدرت pdf
مقالات ترجمه شده برق
دانلود مقاله الکترونیک
متن انگلیسی در مورد مهندسی برق
مقاله انگلیسی برق

دانلود ترجمه مقاله مهندسی برق

مقالات انگلیسی ترجمه شده مهندسی برق

دانلود رایگان مقالات انگلیسی با ترجمه فارسی برق

مقاله انگلیسی با ترجمه فارسی برق

مقاله انگلیسی برق با ترجمه فارسی

مقاله انگلیسی با ترجمه فارسی الکترونیک

مقاله انگلیسی با ترجمه فارسی مهندسی مخابرات

مقاله انگلیسی با ترجمه فارسی مهندسی انرژی

مقاله انگلیسی با ترجمه انگلیسی در مورد برق با ترجمه فارسی

مقاله انگلیسی با ترجمه مخابرات
مقالات مهندسی برق مخابرات
مقاله در مورد برق مخابرات
مقالات انگلیسی برق مخابرات

دانلود مقالات ترجمه شده
مقاله در خصوص مخابرات
ترجمه مقاله رایگان

دانلود مقاله ترجمه شده

مقاله انگلیسی کوتاه

ترجمه مقاله رایگان

مقاله انگلیسی با ترجمه فارسی

مقاله به انگلیسی

دانلود مقاله علمی پژوهشی

دانلود رایگان مقالات فارسی isi

نحوه دانلود مقاله از sciencedirect

دانلود مقالات انگلیسی با ترجمه فارسی+رایگان

مجموعه علوم انسانی              مجموعه مهندسی     مجموعه علوم تجربی

مدیریت    مهندسی کامپیوتر     پزشکی

اقتصاد     مهندسی فناوری اطلاعات       زیست شناسی

تربیت بدنی             فناوری اطلاعات و ارتباطات  محیط زیست

مهندسی صنایع        مهندسی برق           زمین شناسی

روانشناسی               مهندسی عمران       بیوتکنولوژی

علوم اجتماعی          معماری   داروسازی

علوم تربیتی             مهندسی مکانیک     دندانپزشکی

جغرافیا    مهندسی پزشکی

گردشگری و توریسم               مهندسی مواد

بازاریابی مهندسی انرژی

علوم ارتباطات اجتماعی          مهندسی نساجی

فلسفه        مهندسی پلیمر

حقوق       مهندسی معدن

حسابداری                مهندسی نفت

آب و فاضلاب

جوشکاری

شهرسازی

طراحی صنعتی

علوم و فنون هوایی

مجموعه کشاورزی  مجموعه علوم پایه

کشاورزی شیمی

منابع طبیعی            فیزیک

صنایع غذایی           ریاضی و آمار

مهندسی آب

 دسترسی سریع

صفحه نخست – ترجمه فا

جستجوی مقالات ترجمه شده✴️

پیگیری خرید و دانلود مجدد خریدهای قبلی

راهنمای خرید کارت به کارت

مقالات ترجمه شده رایگان

مقالات ترجمه شده ۲۰۲۰

مقالات ترجمه شده ۲۰۱۹

دانلود مقالات ترجمه شده

مقالات ترجمه شده ۲۰۱۸

مقالات انگلیسی ترجمه نشده ۲۰۲۰

مقالات بیس با ترجمه فارسی

مقالات بیس جدید و ترجمه نشده

مقالات Q1 با ترجمه فارسی

مقالات با ایمپکت فاکتور بالا با ترجمه

مقالات با مدل مفهومی با ترجمه

مقالات دارای پرسشنامه با ترجمه

مقالات دارای متغیر با ترجمه

مقالات پژوهشی با ترجمه فارسی

مقالات مروری با ترجمه

درخواست مقاله انگلیسی ترجمه نشده

استخدام مترجم

کسب درآمد از مقالات ترجمه شده

انتقادات و پیشنهادات

تماس با ما ۰۹۲۱۶۴۲۶۳۸۴

سامانه ثبت سفارش ترجمه جدید | سایت ای ترجمه

سامانه مقالات انگلیسی جدید ترجمه نشده | سایت isidl

موضوعات روز

مقالات کروناویروس و کووید ۱۹ (بدون ترجمه)

ترجمه مقالات بورس

ترجمه مقالات سیل

ترجمه مقالات زلزله

ترجمه مقالات شبکه های اجتماعی

ترجمه مقالات شهر هوشمند

لیست جدیدترین مقالات ترجمه شده

جدیدترین مقالات رشته مدیریت با ترجمه

جدیدترین مقالات کامپیوتر و IT با ترجمه

جدیدترین مقالات روانشناسی،علوم اجتماعی

جدیدترین مقالات زیست شناسی با ترجمه

جدیدترین مقالات شیمی با ترجمه

جدیدترین مقالات صنایع غذایی با ترجمه

جدیدترین مقالات فیزیک با ترجمه

جدیدترین مقالات مهندسی صنایع با ترجمه

جدیدترین مقالات معدن با ترجمه

جدیدترین مقالات ریاضی و آمار با ترجمه

جدیدترین مقالات مهندسی کشاورزی با ترجمه

جدیدترین مقالات مهندسی نساجی با ترجمه

جدیدترین مقالات زمین شناسی با ترجمه

جدیدترین مقالات مواد و متالورژی با ترجمه

جدیدترین مقالات منابع طبیعی با ترجمه

جدیدترین مقالات محیط زیست با ترجمه

جدیدترین مقالات جغرافیا با ترجمه

جدیدترین مقالات داروسازی با ترجمه

جدیدترین مقالات دندانپزشکی با ترجمه

جدیدترین مقالات مهندسی پلیمر با ترجمه

دانلود مقالات ترجمه شده

جدیدترین مقالات رشته دامپزشکی

خانه/مقالات انگلیسی با ترجمه

مقالات انگلیسی با ترجمه

دانلود رایگان مقالات انگلیسی علمی پژوهشی ، علمی ترویجی (مروری، مفهومی) همراه با ترجمه تخصصی مقالات ترجمه شده ۲۰۱۹ – ۲۰۲۱- ۲۰۲۰ مقالات جدید ISI از نشریات معتبر ساینس دایرکت Elsevier, IEEE, Springer, emerald, Wiley, Taylor & Francis, NCBI, Hindawi, CiteSeerX, ACM و…

مقاله

مقالات انگلیسی ترجمه شده مدیریت

مقالات انگلیسی ترجمه شده حسابداری

مقالات انگلیسی ترجمه شده رشته اقتصاد

مقالات انگلیسی ترجمه شده علوم پزشکی

مقالات انگلیسی ترجمه شده مهندسی صنایع

مقالات انگلیسی ترجمه شده روانشناسی-علوم اجتماعی-علوم تربیتی

مقالات انگلیسی ترجمه شده مهندسی کامپیوتر

مقالات انگلیسی ترجمه شده فناوری اطلاعات

مقالات انگلیسی ترجمه شده کشاورزی،دام و طیور

مقالات انگلیسی ترجمه شده مهندسی برق

مقالات انگلیسی ترجمه شده مهندسی عمران

مقالات انگلیسی ترجمه شده مهندسی مکانیک و متالورژی

مقالات انگلیسی ترجمه شده مهندسی شیمی و پتروشیمی

جدیدترین مقالات انگلیسی با ترجمه فارسی

قالات انگلیسی به همراه ترجمه فارسی مربوط به اکثر رشته های دانشگاهی را در این بخش گرد آورده ایم. دانلود مقاله انگلیسی به صورت رایگان بوده و ترجمه کامل مقاله نیز پس از پرداخت هزینه، قابل دانلود خواهد بود. فایل ترجمه به صورت word می باشد. هزینه ترجمه به صورت انلاین و با اتصال به درگاه های بانکی پرداخت می گردد.

دانلود مقاله های انگلیسی با ترجمه فارسی کلیه رشته های دانشگاهی از طریق بانک مقالات ترجمه شده میسر است. پس از مراجعه به بخش بانک مقالات، مشاهده خواهید نمود که مقالات رشته های مختلف

جدا شده اند و با کلیک بر روی هر رشته، مقالات آن رشته را مشاهده می نمایید. همچنین با کلیک بر روی هر یک از لینک های انتهای همین صفحه می توانید مقالات همان رشته را مشاهده کنید.

بانک مقالات ترجمه شده به طور مرتب به روز رسانی شده و مقالات جدیدی به این بانک اضافه می گردند. لازم به ذکر است که کلیه مقاله های موجود در بانک مقالات، به طور کاملا تخصصی ترجمه شده اند و می توانید

با مطالعه ترجمه چکیده و مقدمه هر یک از مقالات کیفیت ترجمه رو بررسی نمایید. اکثر مقالات برای ناشران sciencedirect، springer، و ieee می باشند.

مقالات ترجمه شده رشته های فنی مهندسی:

مقاله انگلیسی برق با ترجمه فارسی

مقاله انگلیسی مهندسی عمران با ترجمه

مقاله انگلیسی مکانیک با ترجمه فارسی

مقاله انگلیسی کامپیوتر با ترجمه

مقاله انگلیس فناوری اطلاعات با ترجمه

مقاله انگلیسی مهندسی صنایع با ترجمه فارسی

دانلود مقالات ترجمه شده

مقاله انگلیسی مهندسی شیمی با ترجمه فارسی

مقاله انگلیسی مهندسی معدن با ترجمه فارسی

مقاله مهندسی نساجی با ترجمه فارسی

مقاله انگلیسی مهندسی مواد با ترجمه فارسی

مقاله انگلیسی مهندسی پلیمر با ترجمه فارسی

مقاله مهندسی پزشکی با ترجمه فارسی

مقاله انگلیسی شهرسازی با ترجمه فارسی

مقاله انگلیسی مهندسی نفت با ترجمه

مقاله انگلیسی هوافضا با ترجمه

مقالات ترجمه شده رشته های علوم انسانی:
 

مقاله انگلیسی حسابداری با ترجمه فارسی

مقاله انگلیسی مدیریت با ترجمه فارسی

مقاله انگلیسی روانشناسی با ترجمه فارسی

مقاله انگلیسی حقوق با ترجمه فارسی

مقاله انگلیسی اقتصاد با ترجمه فارسی

مقاله انگلیسی تربیت بدنی با ترجمه فارسی

مقاله انگلیسی علوم تربیتی با ترجمه فارسی

مقاله انگلیسی علوم اجتماعی با ترجمه فارسی

مقاله انگلیسی علوم اتباطات با ترجمه فارسی

مقاله انگلیسی مدیریت جهانگردی با ترجمه فارسی

مقاله انگلیسی مدیریت اجرایی با ترجمه فارسی

مقاله انگلیسی محیط زیست با ترجمه فارسی

مقاله انگلیسی فلسفه با ترجمه

مقاله انگلیسی علوم سیاسی با ترجمه

مقاله انگلیسی علوم جغرافیایی با ترجمه

مقالات ترجمه شده رشته های علوم پایه:

مقاله انگلیسی فیزیک با ترجمه فارسی

مقاله انگلیسی شیمی با ترجمه فارسی

مقاله انگلیسی زیست شناسی با ترجمه فارسی

دانلود مقالات ترجمه شده

مقاله انگلیسی نانوتکنولوژی با ترجمه فارسی

مقاله انگلیسی ژئوفیزیک با ترجمه فارسی

مقاله انگلیسی آمار با ترجمه فارسی

مقالات انگلیسی ریاضی با ترجمه

مقالات ترجمه شده رشته های پزشکی:

مقاله انگلیسی پزشکی با ترجمه فارسی

مقاله انگلیسی بیوتکنولوژی با ترجمه فارسی

مقاله انگلیسی داروسازی با ترجمه فارسی

مقاله انگلیسی دامپزشکی با ترجمه فارسی

مقاله انگلیسی علوم آزمایشگاهی با ترجمه فارسی

مقاله انگلیسی پرستاری با ترجمه فارسی

مقالات ترجمه شده رشته های کشاورزی:

مقاله انگلیسی کشاورزی با ترجمه فارسی

مقاله انگلیسی منابع طبیعی با ترجمه فارسی

مقالات انگلیسی معماری با ترجمه

مقاله ISI ترجمه شده

دانلود رایگان مقالات انگلیسی با ترجمه فارسی برق

مقاله انگلیسی با ترجمه انگلیسی با ترجمه فارسی اقتصاد

مقاله انگلیسی با ترجمه انگلیسی با ترجمه فارسی مدیریت

مقاله انگلیسی با ترجمه انگلیسی با ترجمه فارسی کامپیوتر

مقاله انگلیسی با ترجمه انگلیسی با ترجمه فارسی روانشناسی

دانلود رایگان ترجمه فارسی مقالات انگلیسی

دانلود رایگان جزوه

دانلود رایگان پروپوزال

دانلود رایگان پاورپوینت

 دانلود رایگان پرسشنامه

دانلود رایگان نمونه سوال

دانلود رایگان حل المسائل

مقاله انگلیسی با ترجمه فارسی

دانلود رایگان گزارش کارآموزی

مقاله انگلیسی با ترجمه انگلیسی با ترجمه فارسی

دانلود مقالات انگلیسی با ترجمه فارسی

مقاله انگلیسی با ترجمه فارسی برق

مقاله انگلیسی با ترجمه فارسی الکترونیک

مقاله انگلیسی با ترجمه فارسی کامپیوتر

مقاله انگلیسی با ترجمه فارسی فناوری اطلاعات

مقاله انگلیسی با ترجمه فارسی فناوری اطلاعات و ارتباطات

مقاله انگلیسی با ترجمه فارسی مهندسی مخابرات

مقاله انگلیسی با ترجمه فارسی مهندسی انرژی

مقاله انگلیسی با ترجمه فارسی مکانیک

مقاله انگلیسی با ترجمه فارسی تاسیسات

دانلود مقالات ترجمه شده

مقاله انگلیسی با ترجمه فارسی جوشکاری

مقاله انگلیسی با ترجمه فارسی عمران

مقاله انگلیسی با ترجمه فارسی معماری

مقاله انگلیسی با ترجمه فارسی شهرسازی

مقاله انگلیسی با ترجمه فارسی کشاورزی

مقاله انگلیسی با ترجمه فارسی گیاه شناسی

مقاله انگلیسی با ترجمه فارسی صنایع غذایی

مقاله انگلیسی با ترجمه فارسی شیلات

مقاله انگلیسی با ترجمه فارسی صنایع

مقاله انگلیسی با ترجمه فارسی معدن

مقاله انگلیسی با ترجمه فارسی شیمی

مقاله انگلیسی با ترجمه فارسی مهندسی مواد

مقاله انگلیسی با ترجمه فارسی متالوژی

مقاله انگلیسی با ترجمه فارسی محیط زیست

مقاله انگلیسی با ترجمه فارسی مهندسی فرآیند

مقاله انگلیسی با ترجمه فارسی نفت

مقاله انگلیسی با ترجمه فارسی نساجی

مقالات ترجمه شده گروه علوم انسانی

برای مشاهده مقالات ، بر روی موضوع مورد نظر کلیک نمایید

مقاله انگلیسی با ترجمه فارسی حسابداری

مقاله انگلیسی با ترجمه فارسی اقتصاد

مقاله انگلیسی با ترجمه فارسی روانشناسی

مقاله انگلیسی با ترجمه فارسی مدیریت

مقاله انگلیسی با ترجمه فارسی علوم تربیتی

مقاله انگلیسی با ترجمه فارسی علوم اجتماعی

مقاله انگلیسی با ترجمه فارسی علوم سیاسی

مقاله انگلیسی با ترجمه فارسی مقالات آموزشی

مقاله انگلیسی با ترجمه فارسی آمار

مقاله انگلیسی با ترجمه فارسی ادبیات

مقاله انگلیسی با ترجمه فارسی تربیت بدنی

مقاله انگلیسی با ترجمه فارسی حقوق

مقاله انگلیسی با ترجمه فارسی جغرافیا

مقاله انگلیسی با ترجمه فارسی باستان شناسی

مقاله انگلیسی با ترجمه فارسی جهانگردی

مقاله انگلیسی با ترجمه فارسی معارف اسلامی

دانلود مقالات ترجمه شده

مقاله انگلیسی با ترجمه فارسی بانکداری

مقالات ترجمه شده گروه علوم پایه

برای مشاهده مقالات ، بر روی موضوع مورد نظر کلیک نمایید

مقاله انگلیسی با ترجمه فارسی داروسازی

مقاله انگلیسی با ترجمه فارسی دامپزشکی

مقاله انگلیسی با ترجمه فارسی ریاضی

مقاله انگلیسی با ترجمه فارسی زیست شناسی

مقاله انگلیسی با ترجمه فارسی فیزیک

مقاله انگلیسی با ترجمه فارسی بهداشت

مقاله انگلیسی با ترجمه فارسی پزشکی

مقاله انگلیسی با ترجمه فارسی دندانپزشکی

مقاله انگلیسی با ترجمه فارسی زمین شناسی

مقالات ترجمه شده برق

مقالات مدیریت با ترجمه
مقاله انگلیسی با ترجمه مدیریت با ترجمه فارسی
مقاله انگلیسی با ترجمه انگلیسی مدیریت با ترجمه فارسی
دانلود مقالات انگلیسی مدیریت سال ۲۰۲۰-۲۰۱۹-۲۰۲۱ با ترجمه
مقاله انگلیسی با ترجمه انگلیسی مدیریت با ترجمه فارسی
مقالات ترجمه شده مدیریت دولتی : ۱۰ مقاله انگلیسی با ترجمه آماده
دانلود رایگان مقالات انگلیسی مدیریت با ترجمه فارسی | ترجمه

دانلود مقاله مدیریت
مقاله انگلیسی با ترجمه انگلیسی مدیریت منابع انسانی با ترجمه
مقاله مدیریت pdf
مقاله مدیریت با ترجمه رایگان
مقاله انگلیسی با ترجمه مدیریت بازرگانی

دانلود مقالات ترجمه شده
مقاله انگلیسی با ترجمه انگلیسی مدیریت ۲۰۱۷
سامانه ترجمه فا
مقاله مدیریت ۲۰۱۹

 1. مقاله انگلیسی با ترجمه
  مقاله انگلیسی با ترجمه کامپیوتر و پروپوزال کامپیوتر
 2. مقاله انگلیسی با ترجمه فناوری اطلاعات و پروپوزال فناوری اطلاعات
 3. مقاله انگلیسی با ترجمه برق و پروپوزال ارشد برق
 4. مقاله انگلیسی با ترجمه الکترونیک و پروپوزال ارشد الکترونیک
 5. مقاله انگلیسی با ترجمه مکانیک و پروپوزال مکانیک
 6. مقاله انگلیسی با ترجمه صنایع و پروپوزال صنایع
 7. مقاله انگلیسی با ترجمه مدیریت و پروپوزال مدیریت
 8. مقاله انگلیسی با ترجمه خودرو و پروپوزال
 9. مقاله انگلیسی با ترجمه اقتصاد
 10. مقاله انگلیسی با ترجمه رشته ها
 11. مقاله انگلیسی با ترجمه عمران و پروپوزال عمران
 12. مقاله انگلیسی با ترجمه فیزیولوژی ورزشی کاربردی
 13. مقاله انگلیسی با ترجمه تحقیقات آموزشی
 14. مقاله انگلیسی با ترجمه فیزیولوژی ورزشی محض
 1. دانلود رایگان مقاله روزنامه نگاری و مطبوعات
 2. دانلود رایگان مقاله بیوشیمی بالینی
 3. دانلود رایگان مقاله حقوق اقتصادی
 4. دانلود رایگان مقاله مدیریت تکنولوژی
 5. دانلود رایگان مقاله مهندسی نفت
 6. مقاله انگلیسی با ترجمه سنجش از دور و مقاله انگلیسی با ترجمه سیستم اطلاعات جغرافیایی GIS
 7. مقاله انگلیسی با ترجمه حقوق ثبت اسناد و املاک
 8. مقاله انگلیسی با ترجمه مهندسی مالی
 9.  مقاله انگلیسی با ترجمه توسعه اقتصادی و برنامه ریزی
 10. مقاله انگلیسی با ترجمه مهندسی منابع طبیعی

 

 1. مقاله انگلیسی با ترجمه اقتصاد کشاورزی و مدیریت مزرعه

 

 1.  مقاله انگلیسی با ترجمه جغرافیا- برنامه ریزی روستای
 2.  مقاله انگلیسی با ترجمه علوم سیاسی
 3. مقاله انگلیسی با ترجمه مدیریت بیمه
 4. مقاله انگلیسی با ترجمه زمین شناسی
 5. مقاله انگلیسی با ترجمه کشاورزی گرایش زراعت
 6. مقاله انگلیسی با ترجمه زمین شناسی اقلیم شناسی
 7. مقاله انگلیسی با ترجمه مهندسی سیستم های اقتصادی اجتماعی
 8.  مقاله انگلیسی با ترجمه مخابرات
 9.  مقاله انگلیسی با ترجمه آموزش ریاضی

۲۲٫   مقاله انگلیسی با ترجمه مشاوره و راهنمایی

 1. مقاله انگلیسی با ترجمه طراحی پارچه و لباس
 2. مقاله انگلیسی با ترجمه روانشناسی سنجش و اندازه گیری – روانسنجی
 3. ا مقاله انگلیسی با ترجمه هندسی پزشکی بیوالکتریک
 4. مقاله انگلیسی با ترجمه زمین شناسی گرایش پترولوژی
 5. مقاله انگلیسی با ترجمه مدیریت سیستم و بهره وری
 6. مقاله انگلیسی با ترجمه رشته زمین شناسی گرایش تکتونیک
 7. مقاله انگلیسی با ترجمه زمین شناسی گرایش هیدرولوژی
 8. مقاله انگلیسی با ترجمه HSE
 9. مقاله انگلیسی با ترجمه مهندسی کشاورزی گرایش صنایع غذایی
 10. مقاله انگلیسی با ترجمه الکترونیک
 11. مقاله انگلیسی با ترجمه حشره شناسی
 12. دانلود رایگان مقاله سلولی و مولکولی میکروبیولوژی
 13. دانلود رایگان مقاله مکاترونیک
 14. دانلود رایگان مقاله مهندسی مکاترونیک
 15. دانلود رایگان مقاله مهندسی پزشکی

۴۰٫  دانلود رایگان مقاله علوم تغذیه

 1. دانلود رایگان مقاله روانشناسی کودکان استثنایی
 2. دانلود رایگان مقاله برنامه ریزی شهری
 3. دانلود رایگان مقاله مدیریت ورزشی
 4. دانلود رایگان مقاله هوش مصنوعی
 5. دانلود رایگان مقاله مهندسی مواد سرامیک
 6. دانلود رایگان مقاله مهندسی مواد جوشکاری
 7. دانلود رایگان مقاله برنامه ریزی گردشگری (توریسم)
 8. دانلود رایگان مقاله اقتصاد انرژی
 9. دانلود رایگان مقاله ژنتیک
 10. دانلود رایگان مقاله روانشناسی بالینی
 11. دانلود رایگان مقاله مدیریت استراتژیک
 12. دانلود رایگان مقاله مدیریت آموزشی
 13. دانلود رایگان مقاله بازرگانی بین الملل
 14.  دانلود رایگان مقاله دندانپزشکی
 15. دانلود رایگان مقاله مدیریت استراتژی
 مقاله انگلیسی با ترجمه اقتصاد و مدیریت

مقاله انگلیسی با ترجمه اقتصاد بانکی و مالی
مقاله انگلیسی با ترجمه اقتصاد اسلامی
مقاله انگلیسی با ترجمه عمران گرایش آب
مقاله انگلیسی با ترجمه عمران گرایش راه و ترابری
مقاله انگلیسی با ترجمه عمران گرایش سازه
مقاله انگلیسی با ترجمه عمران گرایش زلزله
مقاله انگلیسی با ترجمه عمران گرایش خاک و پی
دانلود رایگان مقاله مدیریت فرهنگی

دانلود رایگان مقاله حقوق جزا و جرم شناسی

مقاله انگلیسی با ترجمه حقوق بین الملل
مقاله انگلیسی با ترجمه حقوق خصوصی
مقاله انگلیسی با ترجمه حقوق عمومی
مقاله انگلیسی با ترجمه حقوق مالکیت فردی
مقاله انگلیسی با ترجمه حقوق بشر
دانلود رایگان مقاله مهندسی مکانیک بیوسیستم
دانلود رایگان مقاله فرهنگ و زبان های باستانی
دانلود رایگان مقاله رشته زبان و ادبیات آلمانی
دانلود رایگان مقاله رشته آموزش زبان انگلیسی
مقاله انگلیسی با ترجمه جامعه شناسی
مقاله انگلیسی با ترجمه دندانپزشکی
دانلود رایگان مقاله گرافیک
دانلود رایگان مقاله روابط بین الملل
دانلود رایگان مقاله هتلداری
دانلود رایگان مقاله الهیات
مقاله انگلیسی با ترجمه علوم قرآن و احادیث
مقاله انگلیسی با ترجمه علوم کتابداری و اطلاع رسانی
مقاله انگلیسی با ترجمه علوم اقتصادی

مقاله انگلیسی با ترجمه زبان و ادبیات عرب

مقاله انگلیسی با ترجمه زبان و ادبیات فارسی
مقاله انگلیسی با ترجمه فلسفه
دانلود رایگان مقاله تجارت الکترونیک
دانلود رایگان مقاله مهندسی برق
دانلود رایگان مقاله مهندسی مواد
دانلود رایگان مقاله مهندسی مکانیک
دانلود رایگان مقاله مهندسی فناوری اطلاعات
مقاله انگلیسی با ترجمه مهندسی صنایع
مقاله انگلیسی با ترجمه معماری
مقاله انگلیسی با ترجمه کارگردانی
مقاله انگلیسی با ترجمه پژوهش هنر

مقاله انگلیسی با ترجمه رشته تربیت بدنی

مقاله انگلیسی با ترجمه تاریخ
مقاله انگلیسی با ترجمه اقتصاد
مقاله انگلیسی با ترجمه MBA
مقاله انگلیسی با ترجمه گیاهپزشکی
مقاله انگلیسی با ترجمه اقتصاد کشاورزی و مدیریت مزرعه

 

مق

 

مقاله انگلیسی با ترجمه فارسی الکترونیک

مقاله انگلیسی با ترجمه فارسی کامپیوتر

مقاله انگلیسی با ترجمه فارسی فناوری اطلاعات و ارتباطات

مقاله انگلیسی با ترجمه فارسی مهندسی مخابرات

مقاله انگلیسی با ترجمه فارسی مهندسی انرژی

مقاله انگلیسی با ترجمه فارسی مکانیک

مقاله انگلیسی با ترجمه فارسی تاسیسات

مقاله انگلیسی با ترجمه فارسی عمران

مقاله انگلیسی با ترجمه فارسی معماری

مقاله انگلیسی با ترجمه فارسی شهرسازی

مقاله انگلیسی با ترجمه فارسی کشاورزی

مقاله انگلیسی با ترجمه فارسی گیاه شناسی

مقاله انگلیسی با ترجمه فارسی صنایع غذایی

مقاله انگلیسی با ترجمه فارسی صنایع

مقاله انگلیسی با ترجمه فارسی مهندسی مواد

مقاله انگلیسی با ترجمه فارسی متالوژی

مقاله انگلیسی با ترجمه فارسی محیط زیست

مقاله انگلیسی با ترجمه فارسی مهندسی فرآیند

مقاله انگلیسی با ترجمه فارسی نفت

الات ترجمه شده ۲۰۱۹لیستمقالات ترجمه شده ۲۰۲۰

دانلود مقالات ترجمه شده

مقالات ترجمه شده ۲۰۱۸

مقالات ترجمه شده ۲۰۱۷

مقالات ترجمه شده ۲۰۱۶

مقالات ترجمه شده ۲۰۱۵

مقالات ترجمه شده ۲۰۱۴

دانلود مقاله ترجمه شده
مقاله انگلیسی کوتاه
ترجمه مقاله رایگان
متن انگلیسی درباره ایران با ترجمه فارسی
مقاله انگلیسی با ترجمه فارسی
مقاله به انگلیسی
مقالات فارسی
دانلود رایگان مقالات فارسی isi

elsevier
ترجمه ارزان قیمت
دانلود رایگان ترجمه مقاله دانلود مقاله ترجمه شده

جدیدترین مقالات انگلیسی با ترجمه فارسی

دسترسی سریع
صفحه نخست – ترجمه فا
جستجوی مقالات ترجمه شده✴️
پیگیری خرید و دانلود مجدد خریدهای قبلی
راهنمای خرید کارت به کارت
مقالات ترجمه شده رایگان
مقالات ترجمه شده ۲۰۲۰ دانلود مقاله ترجمه شده
مقالات ترجمه شده ۲۰۱۹
مقالات ترجمه شده ۲۰۱۸
مقالات انگلیسی ترجمه نشده ۲۰۲۰
مقالات بیس با ترجمه فارسی
مقالات بیس جدید و ترجمه نشده

مقالات Q1 با ترجمه فارسی

مقالات با ایمپکت فاکتور بالا با ترجمه
مقالات با مدل مفهومی با ترجمه
مقالات دارای پرسشنامه با ترجمه
مقالات دارای متغیر با ترجمه
مقالات پژوهشی با ترجمه فارسی
مقالات مروری با ترجمه

سامانه ثبت سفارش ترجمه جدید | سایت ای ترجمه دانلود مقا له ترجمه شده
سامانه مقالات انگلیسی جدید ترجمه نشده | سایت isidl
موضوعات روز
مقالات کروناویروس و کووید ۱۹ (بدون ترجمه)
ترجمه مقالات بورس
ترجمه مقالات سیل
ترجمه مقالات زلزله
ترجمه مقالات شبکه های اجتماعی

ترجمه مقالات شهر هوشمند

لیست جدیدترین مقالات ترجمه شده
جدیدترین مقالات رشته مدیریت با ترجمه
جدیدترین مقالات کامپیوتر و IT با ترجمه
جدیدترین مقالات روانشناسی،علوم اجتماعی
جدیدترین مقالات زیست شناسی با ترجمه
جدیدترین مقالات شیمی با ترجمه
جدیدترین مقالات صنایع غذایی با ترجمه
جدیدترین مقالات فیزیک با ترجمه
جدیدترین مقالات مهندسی صنایع با ترجمه
جدیدترین مقالات معدن با ترجمه دانلود مقاله ترجمه شده
جدیدترین مقالات ریاضی و آمار با ترجمه
جدیدترین مقالات مهندسی کشاورزی با ترجمه

جدیدترین مقالات مهندسی نساجی با ترجمه

جدیدترین مقالات زمین شناسی با ترجمه
جدیدترین مقالات مواد و متالورژی با ترجمه
جدیدترین مقالات منابع طبیعی با ترجمه
جدیدترین مقالات محیط زیست با ترجمه
جدیدترین مقالات جغرافیا با ترجمه
جدیدترین مقالات داروسازی با ترجمه
جدیدترین مقالات دندانپزشکی با ترجمه
جدیدترین مقالات مهندسی پلیمر با ترجمه
جدیدترین مقالات رشته دامپزشکی

 

مقالات ترجمه شده رشته های فنی مهندسی:

مقاله انگلیسی برق با ترجمه فارسی
مقاله انگلیسی مهندسی عمران با ترجمه
مقاله انگلیسی مکانیک با ترجمه فارسی
مقاله انگلیسی کامپیوتر با ترجمه
مقاله انگلیس فناوری اطلاعات با ترجمه
مقاله انگلیسی مهندسی صنایع با ترجمه فارسی

مقاله انگلیسی مهندسی شیمی با ترجمه فارسی

مقاله انگلیسی مهندسی معدن با ترجمه فارسی

مقاله مهندسی نساجی با ترجمه فارسی

دانلود مقالات ترجمه شده

مقاله انگلیسی مهندسی مواد با ترجمه فارسی

مقاله انگلیسی مهندسی پلیمر با ترجمه فارسی

مقاله مهندسی پزشکی با ترجمه فارسی

مقاله انگلیسی شهرسازی با ترجمه فارسی
مقاله انگلیسی مهندسی نفت با ترجمه

مقاله انگلیسی هوافضا با ترجمه

مقالات ترجمه شده رشته های علوم انسانی:

مقاله انگلیسی حسابداری با ترجمه فارسی
مقاله انگلیسی مدیریت با ترجمه فارسی
مقاله انگلیسی روانشناسی با ترجمه فارسی

مقاله انگلیسی حقوق با ترجمه فارسی

مقاله انگلیسی اقتصاد با ترجمه فارسی

مقاله انگلیسی تربیت بدنی با ترجمه فارسی

مقاله انگلیسی علوم تربیتی با ترجمه فارسی

مقاله انگلیسی علوم اجتماعی با ترجمه فارسی

مقاله انگلیسی علوم اتباطات با ترجمه فارسی

مقاله انگلیسی مدیریت جهانگردی با ترجمه فارسی

مقاله انگلیسی مدیریت اجرایی با ترجمه فارسی

مقاله انگلیسی محیط زیست با ترجمه فارسی

مقاله انگلیسی فلسفه با ترجمه

مقاله انگلیسی علوم سیاسی با ترجمه

مقاله انگلیسی علوم جغرافیایی با ترجمه

مقالات ترجمه شده رشته های علوم پایه:

مقاله انگلیسی فیزیک با ترجمه فارسی

مقاله انگلیسی شیمی با ترجمه فارسی

مقاله انگلیسی زیست شناسی با ترجمه فارسی

مقاله انگلیسی نانوتکنولوژی با ترجمه فارسی

مقاله انگلیسی ژئوفیزیک با ترجمه فارسی

مقاله انگلیسی آمار با ترجمه فارسی

مقالات انگلیسی ریاضی با ترجمه

مقالات ترجمه شده رشته های پزشکی:

مقاله انگلیسی پزشکی با ترجمه فارسی

مقاله انگلیسی بیوتکنولوژی با ترجمه فارسی

مقاله انگلیسی داروسازی با ترجمه فارسی

مقاله انگلیسی دامپزشکی با ترجمه فارسی

مقاله انگلیسی علوم آزمایشگاهی با ترجمه فارسی

مقاله انگلیسی پرستاری با ترجمه فارسی

مقالات ترجمه شده رشته های کشاورزی:

مقاله انگلیسی کشاورزی با ترجمه فارسی

مقاله انگلیسی منابع طبیعی با ترجمه فارسی

مقالات انگلیسی معماری با ترجمه

 

مقالات

مقالات انگلیسی ترجمه شده – مقاله انگلیسی با ترجمه انگلیسی با ترجمه فارسی – دانلود مقالات isi

دانلود رایگان مقالات ترجمه شده – دانلود مقاله انگلیسی با ترجمه فارسی – دانلود مقالات isi دانلود مقاله ترچمه شده  ترجمه مقاله رایگان مقاله انگلیسی با ترجمه  دانلود رایگان مقالات ترجمه شده – دانلود مقاله انگلیسی با ترجمه فارسی – دانلود مقالات isi  دانلود مقاله انگلیسی با ترجمه فارسی مقاله انگلیسی با ترجمه انگلیسی  مقالات ترجمه شده دانلود مقالات ISI ترجمه شده دانلود مقالات ISI ترجمه شده: مقاله انگلیسی همراه با ترجمه فارسی  مقاله انگلیسی با ترجمه ISI اینترنت اشیا به زبان انگلیrelated to دانلود مقاله اینترنت اشیا

دانلود مقالات ترجمه شده به تفکیک رشته
دانلود مقالات مهندسی کامپیوتر
دانلود مقالات ISIمهندسی صنایع
دانلود مقالات ISI مهندسی مکانیک
دانلود مقالات ISI مهندسی برق
دانلود مقالات ISI ریاضی
دانلود مقالات ISI مدیریت
دانلود مقالاتISI آماده معماری و شهرسازی
دانلود مقالات ISI علوم انسانی
دانلود مقالات ISI حقوق و اقتصاد

دانلود مقالات ترجمه شده

دانلود مقالات ISI مهندسی عمران
دانلود مقالات ISI پزشکی
دانلود مقالات ISI بلاک چین
دانلود مقالات ISI اینترنت اشیا
دانلود مقالات ISI داده کاوی
دانلود مقالات ISI بدافزارهای اندرویدی
مقاله اینترنت اشیا pdf

مقاله انگلیسی با ترجمه اینترنت اشیا

امنیت اینترنت اشیا+pdf

مقاله اینترنت اشیا چیست

دانلود رایگان پروپوزال اینترنت اشیا

مقاله اینترنت اشیا doc

منابع مقاله اینترنت اشیا

چکیده اینترنت اشیا

لیست مقالات ترجمه شده رایگان (مقاله انگلیسی با ترجمه انگلیسی به همراه ترجمه فارسی رایگان) دانلود مقالات ترجمه شده isi

دانلود مقاله ISI اینترنت اشیا

اینترنت چیزها – مقاله انگلیسی با ترجمه ISI اینترنت اشیا به زبان انگلیسی – مقالات جدید اینترنت چیزها – ترجمه مقاله در مورد اینترنت اشیا IOT – در زیر لیست مقالات ترجمه شده با موضوع اینترنت اشیا قرار گرفته است. شما می توانید به صورت رایگان مقالات ..

دانلود مقاله اینترنت اشیا

مقاله انگلیسی با ترجمه اینترنت اشیا

مقاله اینترنت اشیا pdf

دانلود رایگان پروپوزال اینترنت اشیا

مقاله اینترنت اشیا چیست

منابع مقاله اینترنت اشیا

دانلود رایگان کتاب فارسی اینترنت اشیا

دانلود رایگان فایل ورد اینترنت اشیا

مقالات ترجمه شده مهندسی  دانلود مقالات انگلیسی با ترجمه فارسی مقالات ترجمه شده
لیست جدیدترین مقالات ترجمه شده جدیدترین مقالات رشته مدیریت با ترجمه جدیدترین مقالات کامپیوتر و IT با ترجمه جدیدترین مقالات روانشناسی،علوم اجتماعی جدیدترین مقالات زیست شناسی با ترجمه جدیدترین مقالات شیمی با ترجمه
جدیدترین مقالات صنایع غذایی با ترجمه جدیدترین مقالات فیزیک با ترجمه
جدیدترین مقالات مهندسی صنایع با ترجمه جدیدترین مقالات معدن با ترجمه
جدیدترین مقالات ریاضی و آمار با ترجمه جدیدترین مقالات مهندسی کشاورزی با ترجمه

جدیدترین مقالات مهندسی نساجی با ترجم دیدترین مقالات زمین شناسی با ترجمه
دانلود مقاله ترجمه شده مواد و متالورژی با ترجمه
دانلود مقاله ترجمه شده منابع طبیعی با ترجمه
دانلود مقاله ترجمه شده محیط زیست با ترجمه
دانلود مقاله ترجمه شده جغرافیا با ترجمه
دانلود مقاله ترجمه شده داروسازی با ترجمه
دانلود مقاله ترجمه شده دندانپزشکی با ترجمه
دانلود مقاله ترجمه شده مهندسی پلیمر با ترجمه
دانلود مقاله ترجمه شده دامپزشکی

دانلود ترجمه مقاله مهندسی برق

دانلود ترجمه مقاله مهندسی برق . مقاله انگلیسی با ترجمه برق با ترجمه فارسی مقالات isi برق با ترجمه دانلود مقاله رایگان مهندسی برق با ترجمه دانلود رایگان مقالات isi مهندسی برق و الکترونیک . مقاله انگلیسی با ترجمه ISI مهندسی برق به زبان انگلیسی. مقالات ترجمه شده سایر موضوعات مهندسی برق و الکترونیک.

دانلود رایگان مقالات انگلیسی مهندسی برق

دانلود ترجمه مقاله مهندسی برق دانلود مقاله ترجمه شده
مقاله برق pdf
مقاله در مورد برق قدرت
مقاله در مورد مهندسی برق
مقالات برق قدرت pdf
مقالات ترجمه شده برق
دانلود مقاله الکترونیک
متن انگلیسی در مورد مهندسی برق
مقاله انگلیسی برق

دانلود ترجمه مقاله مهندسی برق

مقالات انگلیسی ترجمه شده مهندسی برق

دانلود رایگان مقالات انگلیسی با ترجمه فارسی برق

مقاله انگلیسی با ترجمه فارسی برق

مقاله انگلیسی برق با ترجمه فارسی

مقاله انگلیسی با ترجمه فارسی الکترونیک

مقاله انگلیسی با ترجمه فارسی مهندسی مخابرات

مقاله انگلیسی با ترجمه فارسی مهندسی انرژی

مقاله انگلیسی با ترجمه انگلیسی در مورد برق با ترجمه فارسی

مقاله انگلیسی با ترجمه مخابرات
مقالات مهندسی برق مخابرات
مقاله در مورد برق مخابرات
مقالات انگلیسی برق مخابرات

دانلود مقالات ترجمه شده
مقاله در خصوص مخابرات
ترجمه مقاله رایگان

دانلود مقاله ترجمه شده

مقاله انگلیسی کوتاه

ترجمه مقاله رایگان

دانلود رایگان مقاله فارسی

مقاله به انگلیسی

دانلود مقاله علمی پژوهشی

دانلود رایگان مقالات فارسی isi

نحوه دانلود مقاله از sciencedirect

دانلود مقالات انگلیسی با ترجمه فارسی+رایگان

مجموعه علوم انسانی              مجموعه مهندسی    دانلود مقاله ترجمه شده علوم تجربی

مدیریت    مهندسی کامپیوتر     پزشکی

اقتصاد     مهندسی فناوری اطلاعات       زیست شناسی

تربیت بدنی             فناوری اطلاعات و ارتباطات  محیط زیست

مهندسی صنایع        مهندسی برق           زمین شناسی

روانشناسی               مهندسی عمران       بیوتکنولوژی دانلود مقاله ترجمه شده

علوم اجتماعی          معماری   داروسازی

علوم تربیتی             مهندسی مکانیک     دندانپزشکی

جغرافیا    مهندسی پزشکی

گردشگری و توریسم               مهندسی مواد

بازاریابی مهندسی انرژی

علوم ارتباطات اجتماعی          مهندسی نساجی

فلسفه        مهندسی پلیمر

حقوق       مهندسی معدن

آب و فاضلاب

جوشکاری

شهرسازی

طراحی صنعتی

علوم و فنون هوایی

مجموعه کشاورزی  مجموعه علوم پایه

کشاورزی شیمی

منابع طبیعی            فیزیک

مهندسی آب

 دسترسی سریع

صفحه نخست – ترجمه فا

جستجوی مقالات ترجمه شده✴️

پیگیری خرید و دانلود مجدد خریدهای قبلی

راهنمای خرید کارت به کارت

مقالات ترجمه شده رایگان

مقالات ترجمه شده ۲۰۲۰

مقالات ترجمه شده ۲۰۱۹

دانلود مقالات ترجمه شده

مقالات ترجمه شده ۲۰۱۸

مقالات انگلیسی ترجمه نشده ۲۰۲۰

مقالات بیس با ترجمه فارسی

مقالات Q1 با ترجمه فارسی

مقالات با ایمپکت فاکتور بالا با ترجمه

مقالات با مدل مفهومی با ترجمه

مقالات دارای پرسشنامه با ترجمه

مقالات دارای متغیر با ترجمه

مقالات پژوهشی با ترجمه فارسی

مقالات مروری با ترجمه

درخواست مقاله انگلیسی ترجمه نشده

استخدام مترجم

 

سامانه مقالات انگلیسی جدید ترجمه نشده | سایت isidl

موضوعات روز

مقالات کروناویروس و کووید ۱۹ (بدون ترجمه)

ترجمه مقالات بورس

ترجمه مقالات سیل

ترجمه مقالات زلزله

ترجمه مقالات شبکه های اجتماعی

ترجمه مقالات شهر هوشمند

لیست جدیدترین مقالات ترجمه شده

جدیدترین مقالات رشته مدیریت با ترجمه

جدیدترین مقالات کامپیوتر و IT با ترجمه

جدیدترین مقالات روانشناسی،علوم اجتماعی

جدیدترین مقالات زیست شناسی با ترجمه

جدیدترین مقالات شیمی با ترجمه

جدیدترین مقالات صنایع غذایی با ترجمه

جدیدترین مقالات فیزیک با ترجمه

جدیدترین مقالات مهندسی صنایع با ترجمه

جدیدترین مقالات معدن با ترجمه

جدیدترین مقالات ریاضی و آمار با ترجمه

جدیدترین مقالات مهندسی کشاورزی با ترجمه

جدیدترین مقالات مهندسی نساجی با ترجمه

جدیدترین مقالات زمین شناسی با ترجمه

جدیدترین مقالات مواد و متالورژی با ترجمه

جدیدترین مقالات منابع طبیعی با ترجمه

جدیدترین مقالات محیط زیست با ترجمه

جدیدترین مقالات جغرافیا با ترجمه

جدیدترین مقالات داروسازی با ترجمه

جدیدترین مقالات دندانپزشکی با ترجمه

جدیدترین مقالات مهندسی پلیمر با ترجمه

دانلود مقالات ترجمه شده

جدیدترین مقالات رشته دامپزشکی

خانه/مقالات انگلیسی با ترجمه

مقالات انگلیسی با ترجمه

دانلود رایگان مقالات انگلیسی علمی پژوهشی ، علمی ترویجی (مروری، مفهومی) همراه با ترجمه تخصصی مقالات ترجمه شده ۲۰۱۹ – ۲۰۲۱- ۲۰۲۰ مقالات جدید ISI از نشریات معتبر ساینس دایرکت Elsevier, IEEE, Springer, emerald, Wiley, Taylor & Francis, NCBI, Hindawi, CiteSeerX, ACM و…

مقاله

مقالات انگلیسی ترجمه شده مدیریت

مقالات انگلیسی ترجمه شده حسابداری

مقالات انگلیسی ترجمه شده رشته اقتصاد

مقالات انگلیسی ترجمه شده علوم پزشکی

مقالات انگلیسی ترجمه شده مهندسی صنایع

مقالات انگلیسی ترجمه شده روانشناسی-علوم اجتماعی-علوم تربیتی

مقالات انگلیسی ترجمه شده مهندسی کامپیوتر

مقالات انگلیسی ترجمه شده فناوری اطلاعات

مقالات انگلیسی ترجمه شده کشاورزی،دام و طیور

مقالات انگلیسی ترجمه شده مهندسی برق

مقالات انگلیسی ترجمه شده مهندسی عمران

مقالات انگلیسی ترجمه شده مهندسی مکانیک و متالورژی

مقالات انگلیسی ترجمه شده مهندسی شیمی و پتروشیمی

جدیدترین مقالات انگلیسی با ترجمه فارسی

قالات انگلیسی به همراه ترجمه فارسی مربوط به اکثر رشته های دانشگاهی را در این بخش گرد آورده ایم. دانلود مقاله انگلیسی به صورت رایگان بوده و ترجمه کامل مقاله نیز پس از پرداخت هزینه، قابل دانلود خواهد بود. فایل ترجمه به صورت word می باشد. هزینه ترجمه به صورت انلاین و با اتصال به درگاه های بانکی پرداخت می گردد.

دانلود مقاله های انگلیسی با ترجمه فارسی کلیه رشته های دانشگاهی از طریق بانک مقالات ترجمه شده میسر است. پس از مراجعه به بخش بانک مقالات، مشاهده خواهید نمود که مقالات رشته های مختلف

جدا شده اند و با کلیک بر روی هر رشته، مقالات آن رشته را مشاهده می نمایید. همچنین با کلیک بر روی هر یک از لینک های انتهای همین صفحه می توانید مقالات همان رشته را مشاهده کنید.

بانک مقالات ترجمه شده به طور مرتب به روز رسانی شده و مقالات جدیدی به این بانک اضافه می گردند. لازم به ذکر است که کلیه مقاله های موجود در بانک مقالات، به طور کاملا تخصصی ترجمه شده اند و می توانید

با مطالعه ترجمه چکیده و مقدمه هر یک از مقالات کیفیت ترجمه رو بررسی نمایید. اکثر مقالات برای ناشران sciencedirect، springer، و ieee می باشند.

مقالات ترجمه شده رشته های فنی مهندسی:

مقاله انگلیسی برق با ترجمه فارسی

مقاله انگلیسی مهندسی عمران با ترجمه

مقاله انگلیسی مکانیک با ترجمه فارسی

مقاله انگلیسی کامپیوتر با ترجمه

مقاله انگلیس فناوری اطلاعات با ترجمه

مقاله انگلیسی مهندسی صنایع با ترجمه فارسی

دانلود مقالات ترجمه شده

مقاله انگلیسی مهندسی شیمی با ترجمه فارسی

مقاله انگلیسی مهندسی معدن با ترجمه فارسی

مقاله مهندسی نساجی با ترجمه فارسی

مقاله انگلیسی مهندسی مواد با ترجمه فارسی

مقاله انگلیسی مهندسی پلیمر با ترجمه فارسی

مقاله مهندسی پزشکی با ترجمه فارسی

مقاله انگلیسی شهرسازی با ترجمه فارسی

مقاله انگلیسی مهندسی نفت با ترجمه

مقاله انگلیسی هوافضا با ترجمه

مقالات ترجمه شده رشته های علوم انسانی:
 

مقاله انگلیسی حسابداری با ترجمه فارسی

مقاله انگلیسی مدیریت با ترجمه فارسی

مقاله انگلیسی روانشناسی با ترجمه فارسی

مقاله انگلیسی حقوق با ترجمه فارسی

مقاله انگلیسی اقتصاد با ترجمه فارسی

دانلود رایگان مقاله ترجمه شده مقاله انگلیسی تربیت بدنی با ترجمه فارسی

مقاله انگلیسی علوم تربیتی با ترجمه فارسی

مقاله انگلیسی علوم اجتماعی با ترجمه فارسی

مقاله انگلیسی علوم اتباطات با ترجمه فارسی

دانلود رایگان مقاله ترجمه شده انگلیسی مدیریت جهانگردی با ترجمه فارسی

مقاله انگلیسی مدیریت اجرایی با ترجمه فارسی

مقاله انگلیسی محیط زیست با ترجمه فارسی

مقاله انگلیسی فلسفه با ترجمه

مقاله انگلیسی علوم سیاسی با ترجمه

مقاله انگلیسی علوم جغرافیایی با ترجمه

مقالات ترجمه شده رشته های علوم پایه:

دانلود رایگان مقاله ترجمه شده

 

مقاله انگلیسی فیزیک با ترجمه فارسی

مقاله انگلیسی شیمی با ترجمه فارسی

مقاله انگلیسی زیست شناسی با ترجمه فارسی

دانلود مقالات ترجمه شده

مقاله انگلیسی نانوتکنولوژی با ترجمه فارسی

مقاله انگلیسی ژئوفیزیک با ترجمه فارسی

دانلود رایگان مقاله ترجمه شده انگلیسی آمار با ترجمه فارسی

مقالات انگلیسی ریاضی با ترجمه

مقالات ترجمه شده رشته های پزشکی:

مقاله انگلیسی پزشکی با ترجمه فارسی

مقاله انگلیسی بیوتکنولوژی با ترجمه فارسی

مقاله انگلیسی داروسازی با ترجمه فارسی

مقاله انگلیسی دامپزشکی با ترجمه فارسی

مقاله انگلیسی علوم آزمایشگاهی با ترجمه فارسی

مقاله انگلیسی پرستاری با ترجمه فارسی

مقالات ترجمه شده رشته های کشاورزی:

مقاله انگلیسی کشاورزی با ترجمه فارسی

مقاله انگلیسی منابع طبیعی با ترجمه فارسی

مقالات انگلیسی معماری با ترجمه
مقاله ISI ترجمه شده

دانلود رایگان مقالات انگلیسی با ترجمه فارسی برق

دانلود رایگان مقاله انگلیسی با ترجمه فارسی اقتصاد

دانلود رایگان مقاله انگلیسی با ترجمه فارسی مدیریت

دانلود رایگان مقاله انگلیسی با ترجمه فارسی کامپیوتر

دانلود رایگان مقاله انگلیسی با ترجمه فارسی روانشناسی

دانلود رایگان ترجمه فارسی مقالات انگلیسی

 

دانلود رایگان مقاله ترجمه شده

 

دانلود رایگان مقاله ترجمه شده

 

 

 

 

 

safir

  نوشته‌های مرتبط

  دیدگاه‌ها

  *
  *