دپارتمان پژوهشی سفیر

دانلود رایگان مقاله ISI اینترنت اشیا به زبان انگلیسی

دانلود رایگان مقاله ISI اینترنت اشیا به زبان انگلیسی

در این بخش، مقالات ISI با موضوع اینترنت اشیا ارائه شده اند. مقاله انگلیسی به صورت رایگان قابل دانلود است. جهت مشاهده جزئیات و دانلود هر مقاله، بر روی لینک آن کلیک کنید.

مشاهده جدیدترین مقالات با موضوع بلاک چین

دانلود رایگان مقاله ISI اینترنت اشیا به زبان انگلیسی

مشاهده مقالات ترجمه شده اینترنت اشیا

————

دانلود مقالات منتشر شده اینترنت اشیا فارسی

برقراری امنیت دادهای در اینترنت اشیا با استفاده از سیستم تشخیص نفوذ مبتنی بر شبکه عصبی

مرور روش های تشخیص نفوذ در اینترنت اشیاء

کاربردهای اینترنت اشیاء در محاسبات توزیع شده ابر، مه و لبه

دانلود مقالات ترجمه شده اینترنت اشیا

اینترنت اشیا (IoT) که از اتصال میلیون‌ها تا میلیاردها تجهیزات تحت شبکه مختلف به یکدیگر تشکیل شده است با سرعت چشمگیری در حال تغییر تمامی جنبه‌های زندگی روزمره مردم از خانه‌های هوشمند تا خودروها؛ صنایع؛ انرژی؛ حمل‌ونقل حتی سلامت و بهداشت فردی و اجتماعی می‌باشد، توسعه فناوری اطلاعات و ارتباطات در طی دهه‌های گذشته سیر سعودی و فزاینده‌ای داشته است و توسعه بیش از پیش اقتصاد جهانی نیز در این مهم تأثیرگذار بوده است.

پیشرفت‌های فناوری، رقابت و کم کردن محدودیت‌های تجاری در نهایت باعث کاهش قیمت کالاها و خدمات فناوری اطلاعات و ارتباطات شده که این باعث به وجود آمدن سایر انواع سرمایه‌گذاری‌های با استفاده از ابزار و تجهیزاتی که از فناوری اطلاعات و ارتباطات استفاده می‌کنند به جای نیروی کار و سرمایه به سبک سنتی شده است.

دانلود مقاله ISI اینترنت اشیا

اینترنت چیزها – دانلود رایگان مقاله ISI اینترنت اشیا به زبان انگلیسی – مقالات جدید اینترنت چیزها – ترجمه مقاله در مورد اینترنت اشیا IOT – در زیر لیست مقالات ترجمه شده با موضوع اینترنت اشیا قرار گرفته است. شما می توانید به صورت رایگان مقالات ..

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *