دپارتمان پژوهشی سفیر

پاورپوینت پایان نامه

پاورپوینت پایان نامهReviewed by دپارتمان پژوهشی سفیر on Jan 30Rating: 4.5 پاورپوینت پایان نامهبدون شک پاورپوینت پایان نامه، نتیجه زحمت چند ترم تحصیل شما است که از اهمیت ویژه ای برخوردار است. آخرین مرحله دفاع از پایان نامه با استفاده از پاورپوینت است

نکات لازم برای ارائه ی پاورپوینت پایان نامه و سمینار

انجام پاورپوینت پایان نامه

                                                                                                                انجام پاورپوینت پایان نامه

دانلود پاورپوینت پایان نامه

دانلود پاورپوینت پایان نامه

انجام پاورپوینت پایان نامه

سوال بسیاری از دانشجویان در طراحی پاورپوینت پایان نامه این است که قسمت های پاورپوینت پایان نام کدام اند؟ چه قسمت هایی می بایست در پاورپوینت اورده شود . نحوه ی اسلاید بندی باید به چه طریق باشد و سوالات دیگر که در این بخش قصد داریم به سوالات مهم دانشجویان در زمینه ی پاورپوینت برای دفاع پایان نامه پاسخ دهیم. در این پست شما سوالاتی از قبیل

۱- اهمیت ارائه ی پاورپوینت پایان نامه در جلسه ی دفاع

۲- نکاتی برای ارائه پاورپوینت در جلسه دفاع از پایان‌نامه

۳- بخش های مهم برای ارائه پاورپوینت پایان نامه

۴-زمان‌بندی اسلایدهای ارائه پاورپوینت پایان نامه در جلسه دفاعیه

۵- اقدامات لازم برای جلسه دفاع

۶- دانلود نمونه پاورپوینت های پایان نامه (کلیک کنید)

۷-نحوه ی محاسبه ی قیمت انجام پاورپوینت (کلیک کنید)

به طور کامل و دقیق پاسخ داده خواهد شد.

نمونه قالب های تخصصی جلسه دفاع پایان نامه ( جهت مشاهده قالب، روی آن کلیک کنید.)

دانلود قالب های تخصصی پاورپوینت جهت جلسه دفاع پایان نامهدانلود قالب های تخصصی پاورپوینت جهت جلسه دفاع پایان نامهدانلود قالب های تخصصی پاورپوینت جهت جلسه دفاع پایان نامه
دانلود قالب های تخصصی پاورپوینت جهت جلسه دفاع پایان نامهدانلود قالب های تخصصی پاورپوینت جهت جلسه دفاع پایان نامه دانلود قالب های تخصصی پاورپوینت جهت جلسه دفاع پایان نامه 
 دانلود قالب های تخصصی پاورپوینت جهت جلسه دفاع پایان نامهدانلود قالب های تخصصی پاورپوینت جهت جلسه دفاع پایان نامهدانلود قالب های تخصصی پاورپوینت جهت جلسه دفاع پایان نامه 
دانلود قالب های تخصصی پاورپوینت جهت جلسه دفاع پایان نامهدانلود قالب های تخصصی پاورپوینت جهت جلسه دفاع پایان نامهدانلود قالب های تخصصی پاورپوینت جهت جلسه دفاع پایان نامه
دانلود قالب های تخصصی پاورپوینت جهت جلسه دفاع پایان نامهدانلود قالب های تخصصی پاورپوینت جهت جلسه دفاع پایان نامه دانلود قالب های تخصصی پاورپوینت جهت جلسه دفاع پایان نامه 
دانلود قالب های تخصصی پاورپوینت جهت جلسه دفاع پایان نامهدانلود قالب های تخصصی پاورپوینت جهت جلسه دفاع پایان نامه  دانلود قالب های تخصصی پاورپوینت جهت جلسه دفاع پایان نامه
دانلود قالب های تخصصی پاورپوینت جهت جلسه دفاع پایان نامهدانلود قالب های تخصصی پاورپوینت جهت جلسه دفاع پایان نامه 

 

 فواید انتخاب ما برای انجام پاورپوینت چیست؟

قبل از هر چیز دانشجویان باید بدانند که چرا باید پاورپوینت پایان نامه را جدی بگیرند و چرا باید پاورپوینت را به متخصص بسپاریم

پس از دریافت سفارش شما، متخصصان ما بلافاصله کار بر روی پاورپوینت شما را شروع خواهند کرد، تمامی درخواست های خود را در زمینه پاورپوینت تان با ما مطرح نمایید . به دلیل اینکه ما نه تنها در مورد کیفیت اسلایدهایتان حساسیت کافی را داریم، بلکه همه خواسته های شما را نیز پوشش خواهیم داد.

همه متخصصان ما تجربه زیادی در انجام پاورپوینت پایان نامه و کنفرانس ها دارند و همچنین در زمینه های مربوطه تحصیل می کنند. از فنی و مهندسی گرفته تا علوم پایه.

دلایل ارائه پاوپوینت پایان نامه

در صورتی که بخواهید از یک پایان نامه دفاع کنید، لازم است در تایم محدودی از فعالیت علمی‌ خود در برابر اساتید و حضار، دفاع کنید. آیا می‌توان بدون یک فایل که چکیده‌ای از پایان نامه شما هست، به این امر دست یافت؟ مسلما خیر، زیرا حجم یک پایان نامه معمولا بالغ بر ۲۰۰ صفحه است! در صورتی که بخواهید تمام این صفحات را بیان کنید زمان بسیار زیادی طول خواهد کشید! و در صورتی هم که بخواهید صرفا این مطالب را به خاطر بسپارید و در ارائه خود، بیان کنید. قادر نخواهید بود از پس یک دفاع بر آیید. در اینجا اهمیت یک ارائه خوب و فایلی که تهیه کردید روشن می‌شود.

جالب است که بدانید در ارائه‌های دانشجویی، علاوه بر فعالیت علمی‌ شما، نمره‌ای هم به نوع ارائه شما داده می‌شود. شما با یک ارائه خوب پایان نامه می‌توانید یک خلاصه ۲۰تا ۴۰ صفحه‌ای متناسب با حجم پروژه خود تهیه کنید و کل پایان نامه خود را به صورت تیتروار و خلاصه بیان کنید. تهیه این فایل به شما کمک می‌کند تا پیوستگی سخنرانی خود را با آوردن نمودارها، تصاویر، جداول و منابع علمی، انسجام بخشید.

نکته مثبت یک ارائه وقتی روشن می‌شود که علاوه بر تاثیر مثبت موارد ذکر شده، شما از اسلایدهای حرفه‌ای که در مخاطب تاثیر می‌گذارد، استفاده کنید. هر چقدر فایل ارائه شما دارای افکت‌های گرافیکی، تصاویر متناسب با پایان نامه، نمودارهای خوب، انیمیشن‌هایی که مطالب هر صفحه را تاکید کنند و… باشد، باعث ارتباط بهتر شما با حضار خواهد شد و آنها را تشویق می‌کند تا با دقت بیشتری به پروژه علمی ‌شما دنبال کند.

نمونه پاورپوینت حرفه ای پایان نامه

نمونه پاورپوینت حرفه ای پایان نامه

نمونه پاورپوینت حرفه ای پایان نامه

ما خوشحالیم که بگوییم ارائه پاور پوینت شما منحصر به فرد خواهد بود! متخصصان ما هرگز دو بار از یک ایده استفاده نمی‌کنند.
زیرا قوه تخیل آن‌ها همیشه پر از ایده‌های تازه و جدید است! در نتیجه، ارائه شما جذاب خواهد بود و کاملا منحصر به فرد و سفارشی است! علاوه بر اینکه ما قیمت‌های ارزانی را ارائه می‌دهیم! لطفا به این نکته توجه داشته باشید که وقتی بیش از یک‌بار به ما سفارش انجام پاورپوینت دهید تخفیف های ویژه ای در انتظارتان خواهد بود. تیم پشتیبانی مشتریان ما همیشه آنلاین و آماده ارائه اطلاعاتی است که شما ممکن است نیاز داشته باشید. حق ویرایش رایگان. بزرگترین مزیت کار با ما این است که مشتریان ما حق اصلاحیه های رایگان دارند. اگر به هر دلیلی از نتیجه ناراضی باشند، همیشه می توانند درخواست ویرایش سفارش پاورپوینت خود را بدهند.
تضمین برگشت وجه : اگر سفارش پاورپوینت شما در تاریخ موعد تحویل نگردد، شما قادر خواهید بود هزینه پرداختی خود را دریافت کنید و ما اینکار را بدون هیچ اصراری انجام خواهیم داد.

 نکاتی برای انجام پاورپوینت پایان نامه

بدون شک انجام پاورپوینت پایان نامه، نتیجه زحمت چند ترم تحصیل شما است که از اهمیت ویژه ای برخوردار است. آخرین مرحله دفاع از پایان نامه با استفاده از پاورپوینت است که بدون شک یک پاورپوینت حرفه ای به ارائه هر چه بهتر شما کمک زیادی کرده و نشان دهنده دقت و حسن توجه شما خواهد بود. شما می توانید با ارائه یک پاورپوینت حرفه ای نظر اساتید را جلب کنید و در نتیجه نمره کامل را از آنها دریافت کنید.

قواعد ارائه یک پاور پوینت پایان نامه یکی از مسائلی است که دانشجویان ارشد با آن خیلی مواجه هستند، در ادامه همراه با یک نمونه پاورپوینت دفاعیه تهیه شده است نکاتی که باید در این زمینه رعایت شود  دانلود خواهید نمود.

نمونه پاورپوینت حرفه ای پایان نامه

انجام پاورپوینت حرفه ای پایان نامه

انجام پاورپوینت حرفه ای پایان نامه

طرح کلی انجام پاورپوینت پایان نامه بر حسب عناوین رایج به صورت زیر است:

۱- شناسنامه گزارش: شامل عنوان، نام اساتید راهنما، مشاور، دانشجو و تاریخ دفاع است. برای ارایه آن در یک اسلاید می توان از صفحه شناسنامه پایان نامه استفاده کرد.

۲- مقدمه: شامل توضیحات مقدماتی برای ورود به بحث است. برای ارایه آن در یک اسلاید می توان از مقدمه فصل یک استفاده کرد.

۳- بیان مساله: شامل چرایی انتخاب موضوع و بیان مساله اصلی برای تحقیق است. برای ارایه آن در یک اسلاید می توان از بیان مساله در فصل یک استفاده کرد.

۴- ضرورت و اهمیت تحقیق: در یک اسلاید و به کمک این بخش در فصل یک تهیه می شود.

۵- اهداف کلی و وی‍ژه: از اهداف تحقیق در فصل یک در یک تا دو اسلاید تهیه می شود.

۶- فرضیه یا سؤالات: از فرضیه ها یا سؤالات فصل یک در یک اسلاید تهیه می شود.

۷- روش شناسی تحقیق: شامل روش تحقیق، جامعه و نمونه،‌ معرفی روش نمونه گیری از فصل سوم و در دو اسلاید تهیه می شود.

۸- روش آماری : معرفی روش آماری از فصل سوم در یک اسلاید می باشد.

۹-  یافته های تحقیق: ارایه یافته ها با جداول یا نمودار و توضیحات مناسب از فصل چهارم که تا ۱۰ اسلاید قابل تهیه می باشد.

۱۰- بحث و نتیجه گیری: از فصل پنجم و تا ۶ اسلاید قابل ارایه می باشد.

۱۱- پیشنهادهای برخاسته از تحقیق: از فصل پنجم در ۲ اسلاید قابل ارایه می باشد.

۱۲- پیشنهادهایی به سایر محققین: از فصل پنجم که در ۲ اسلاید قابل ارایه می باشد.

۱۳- سپاس: در یک اسلاید از توجه حاضرین تشکر می شود.

اقدامات لازم برای جلسه دفاع پاورپوینت پایان نامه:

۱- چکیده پایان نامه واسلایدهای پاورپوینت خود را بین حضار تکثیر کنید.

۲- ابزار و تجهیزات لازم برای ارائه را قبل از شروع سخنرانی کنترل کنید و از سالم بودن آن ها اطمینان حاصل کنید.

۳- شمرده سخن بگویید و ارتباط و هماهنگی بین گفتار و اسلایدهای مربوطه را حفظ کنید.

۴- برقراری ارتباط چشمی با حضار را فراموش نکنید و اعتماد به نفس خود را حفظ کنید.

۵- با روی باز و گشاده سخنرانی کنید.

۶- به سوالات حضار به روشنی پاسخ دهید و برای آن ها وقت بگذارید.

۷- از حضار به شکل مناسب در زمان مقرر خود پذیرایی کنید.

نمونه پاورپوینت حرفه ای پایان نامه

انجام پاورپوینت حرفه ای پایان نامه

انجام پاورپوینت حرفه ای پایان نامه

چگونه برای جلسه دفاع پاورپوینت پایان نامه اماده کنیم؟

برای ارایه نحوه آماده سازی پاورپوینت برای جلسه دفاعیه ما بخش‌های مختلفی را آماده نموده‌ایم و رهنمودها را بر اساس اولویت و مرحله به مرحله ارایه خواهیم نمود.

۱مرحله قبل از طراحی پاورپوینت.

در این مرحله در آغاز فصول ۱ تا ۵ را خلاصه کنید. بیشترین تاکید و دقت می‌بایست به فصول ۴ و ۵ که همان نتایج و بحث پیرامون نتایج است صورت گیرد.

اگر قبلاً جلسه دفاعیه از پروپوزال خود داشته‌اید می‌توانید از آن استفاده کنید و با اعمال تغییرات و اضافه کردن فصول دیگر آن را کاملتر کنید.

۲مرحله انتخاب طرح و فورمت برای پاورپوینت.

این مرحله بسیار مهم است. طرح و فورمت انتخابی برای پاورپوینت نباید به شکلی باشد که نیازمند صرف زمان زیادی باشد. معمولاً پاورپوینت باید شامل تعداد اسلاید و طرح و فونتی باشد که بتوان آن را در ۲۰ دقیقه و نهایتاً در ۳۰ دقیقه ارایه داد.

برای طراحی اسلایدهای پاورپوینت از پس زمینه‌ها و تم‌های محافظه‌کارانه استفاده نمایید. لازم نیست اسلاید شما دارای انیمیشن و یا صدا باشد. از پس زمینه خیلی ساده استفاده کنید و نیازی به طراحی پس زمینه‌های پیچیده و با رنگ آمیزی‌ وجود ندارد.

از فونتی استفاده کنید که همه بتوانند آن را بخوانند.

اسلایدها را پر از نوشته نکنید. بهترین اسلاید اسلایدی خواهد بود که شما مطلبی را خوانده‌اید و هسته اصلی ان را نهایتاً در دو یا سه خط بر روی اسلاید آورده‌اید. حتی اگر از نمودارها و جداول برای توضیح مفاهیم نیز استفاده کنید که بسیار عالی است.

بسیاری از مواقع مشاهده می‌شود که دانشجویان مطالب خلاصه شده را در پاورپوینت کپی پیست می‌کنند و از روی آن روخوانی می‌کنند. ضعیفترین نوع پاورپوینت می‌تواند همین پاورپوینت باشد. برای اینکه مثلاً بگویید “رفتار منتج از سه منبع اساسی به نام شناخت، عواطف و هیجان است” می‌توانید نموداری بکشید و رفتار را در یک طرف و سع منبع اساسی را در طرف دیگر و با فلش بنویسید. این رشو قطعاً واضحتر و مشخصتر از ذکر یک جمله است.

بهتر است مفاهیم موجود در پاورپوینت را به جای ذکر انها در قالب جملات طولانی، تا حد امکان به شکل نمودار و جدول ارایه دهید. مطمئن باشید پاورپوینت شما در این صورت تحسین خواهد شد.

نمونه پاورپوینت حرفه ای پایان نامه

دانلود پاورپوینت پایان نامه

دانلود پاورپوینت پایان نامه

 ۳صفحه عنوان.

صفحه اول اسلاید می‌بایست عنوان شما باشد (یک یا دو صفحه قبل از اسلاید عنوان می‌تواند جهت تشکر و قدردانی مورد استفاده قرار گیرد). عنوان می‌بایست دقیقاً همان عنوانی باشد که شما آن را تصویب نموده‌اید نه کمتر و نه بیشتر.

۴بیان مساله.

در بیان مساله سعی کنید با استفاده بیشتر از نمودار سوال و دغدغه خود را در یک یا دو اسلاید ارایه دهید. گاهاً دیده شده است که دانشجویان بیان مساله را از پایان نامه بر روی اسلایدها به صورت کامل کپی می‌کنند که کاری بسیار اشتباه است.

۵اهمیت تحقیق.

در این اسلاید سعی کنید به صورت بسیار مختصر و با استفاده از نمودار به سه سوال زیر پاسخ دهید:

الف) پژوهش شما چه تاثیری بر حیطه مورد مطالعه شما خواهد گذاشت؟

ب) پژوهش شما چه تاثیری کاربردی بر روی کار شما به عنوان یک حرفه خواهد داشت؟

ج) سایر اهمیت‌های پژوهش‌ شما چیستند؟

۶پایه‌های تئوریکی.

که شامل موارد زیر باشد:

یک اسلاید را اختصاص بدهید به سمت و سوی پایه‌های فلسفی یا نظری که پژوهشتان دارد.

برای مثال، اگر پژوهش شما دید ساختارگرایانه یا اجتماعی دارد در حد یک اسلاید ذکر کنید.

در این اسلاید توضیح دهید که فلسفه یا تئوری مطرح شده چگونه به پژوهش شما مرتبط می‌شود.

شاید برخی پژوهش‌ها پایه‌ تئوریکی یا فلسفی خاصی نداشته باشند که این اسلاید ضرورت پیدا نخواهد کرد.

۷چارچوب مفهومی.

در این اسلاید یا اسلایدها:

مهمترین بخش از ادیبات پژوهشی را ذکر کنید. ادبیات پژوهشی به سادگی می‌تواند در یک جدول و با جزییات تمام ذجر شود و نیازی نیست که شما برای ارایه آنها از متن و پاراگراف استفاده کنید.

در این اسلاید حتماً ار پژوهش‌هایی که از روش پژوهشی شما قبلاً استفاده کرده‌اند ذکر کنید. زیرا این پژوهش‌ها قویاً متد پژوهشی شما را حمایت خواهند نمود

زمان‌بندی اسلایدهای ارائه پاورپوینت در جلسه دفاعیه

 

عنوان اسلایدتعداد اسلایدزمان پیشنهادی
صفحه عنوان۱ 

حداکثر ۵ دقیقه

مقدمه۱
بیان مساله۱
سؤالات با فرضیات۱
روش‌شناسی شامل نوع مطالعه، جامعه، نمونه، روش نمونه‌گیری۱حداکثر ۳ دقیقه
ابزارها۱
نتایج فصل چهارم۳حداکثر ۵ دقیقه
بحث و نتیجه‌گیری و تبیین فرضیات۲حداکثر ۵ دقیقه
محدودیت‌های تحقیق و پیشنهادات۱حداکثر ۲ دقیقه
تشکر و سپاسگزاری۱کل دفاعیه ۲۰ دقیقه
پاسخ به سوالات

حداکثر ۵ دقیقه

پاورپوینت های انجام شده توسط دپارتمان پژوهشی سفیر

• انجام پاورپوینت رشته های فنی مهندسی

• انجام پاورپوینت رشته های علوم پایه

• انجام پاورپوینت رشته های علوم انسانی

• انجام پاورپوینت دفاع مهندسی عمران

• انجام پاورپوینت دفاع مهندسی عمران گرایش سازه

• انجام پاورپوینت دفاع مهندسی عمران گرایش راه و ترابری

• انجام پاورپوینت دفاع مهندسی عمران گرایش زلزله

• انجام پاورپوینت دفاع مهندسی عمران گرایش آب

• انجام پاورپوینت دفاع مهندسی مکانیک

• انجام پاورپوینت دفاع مهندسی مکانیک گرایش  ساخت و تولید

• انجام پاورپوینت دفاع مهندسی مکانیک گرایش خودرو

• انجام پاورپوینت دفاع مهندسی مکانیک گرایش طراحی کاربردی

• انجام پاورپوینت دفاع مهندسی مکانیک گرایش تبدیل انرژی

• انجام پاورپوینت دفاع مهندسی مکانیک گرایش سیستم های انرژی

• انجام پاورپوینت دفاع مهندسی مکانیک گرایش بیومکانیک

• انجام پاورپوینت دفاع مهندسی معماری

• انجام پاورپوینت دفاع مهندسی کامپیوتر

• انجام پاورپوینت دفاع مهندسی شهرسازی

• انجام پاورپوینت دفاع مهندسی برق گرایش قدرت

• انجام پاورپوینت دفاع مهندسی برق گرایش کنترل

• انجام پاورپوینت دفاع مهندسی برق گرایش مخابرات

• انجام پاورپوینت دفاع مهندسی برق گرایش الکترونیک و دیجیتال

• انجام پاورپوینت دفاع مهندسی معدن گرایش اکتشاف معدن

• انجام پاورپوینت دفاع مهندسی معدن گرایش استخراج معدن

• انجام پاورپوینت دفاع مهندسی معدن گرایش مکانیک سنگ

• انجام پاورپوینت دفاع مهندسی هوافضا

• انجام پاورپوینت دفاع مهندسی بهداشت حرفه ای

• انجام پاورپوینت دفاع مهندسی صنایع

• انجام پاورپوینت دفاع مهندسی شیمی

• انجام پاورپوینت دفاع مهندسی معدن

• انجام پاورپوینت دفاع مهندسی کشاورزی

• انجام پاورپوینت دفاع مهندسی ایمنی

• انجام پاورپوینت دفاع مهندسی نفت

• انجام پاورپوینت دفاع مهندسی حمل و نقل ریلی

• انجام پاورپوینت دفاع مهندسی رباتیک

• انجام پاورپوینت دفاع مهندسی پزشکی

• انجام پاورپوینت دفاع رشته حسابداری

• انجام پاورپوینت دفاع رشته روانشناسی

• انجام پاورپوینت دفاع رشته تربیت بدنی

• انجام پاورپوینت دفاع رشته حقوق

• انجام پاورپوینت دفاع رشته زبان انگلیسی

• انجام پاورپوینت دفاع رشته ادبیات فارسی

• انجام پاورپوینت دفاع رشته ریاضی

• انجام پاورپوینت دفاع رشته آمار

• انجام پاورپوینت دفاع رشته علوم کامپیوتر

• انجام پاورپوینت دفاع رشته زمین شناسی

• انجام پاورپوینت دفاع رشته مدیریت

• انجام پاورپوینت دفاع رشته مدیریت پروژه

• انجام پاورپوینت دفاع رشته اقتصاد

• انجام پاورپوینت دفاع رشته مهندسی سیستم های مالی


انجام پاورپوینت پایان نامه

انجام پاورپوینت پایان نامه مهندسی برق

انجام پاورپوینت پایان نامه مهندسی مکانیک

انجام پاورپوینت پایان نامه مهندسی شیمی

انجام پاورپوینت پایان نامه مهندسی IT

انجام پاورپوینت پایان نامه مهندسی کامپیوتر

انجام پاورپوینت پایان نامه مهندسی عمران

انجام پاورپوینت پایان نامه اقتصاد

انجام پاورپوینت پایان نامه رشته های پیراپزشکی

انجام پاورپوینت پایان نامه پزشکی (عمومی و رشته های تخصص داخلی، نورولوژی و ..)

انجام پاورپوینت پایان نامه مهندسی معماری

انجام پاورپوینت پایان نامه روانشناسی

انجام پاورپوینت پایان نامه مدیریت شهری

انجام پاورپوینت پایان نامه مدیریت دولتی

انجام پاورپوینت پایان نامه مدیریت بازرگانی

انجام پاورپوینت پایان نامه حقوق

انجام پاورپوینت پایان نامه مهندسی نفت


انجام پاورپوینت سمینار

 • انجام پاورپوینت سمینار رشته ریاضی

 • انجام پاورپوینت سمینار رشته مدیریت

 • انجام پاورپوینت سمینار رشته فیزیک

 • انجام پاورپوینت سمینار رشته روانشناسی

 • انجام پاورپوینت سمینار رشته ادبیات

 • انجام پاورپوینت سمینار رشته حسابداری

 • انجام پاورپوینت سمینار رشته معماری

 • انجام پاورپوینت سمینار رشته هنر

 • انجام پاورپوینت سمینار رشته فلسفه

 • انجام پاورپوینت سمینار رشته زبان انگلیسی

 • انجام پاورپوینت سمینار رشته حقوق

 • انجام پاورپوینت سمینار رشته جغرافیا

 • انجام پاورپوینت سمینار رشته مهندسی عمران

 • انجام پاورپوینت سمینار رشته شیمی

 • انجام پاورپوینت سمینار رشته تربیت بدنی

 • انجام پاورپوینت سمینار رشته پیراپزشکی

 • انجام پاورپوینت سمینار رشته مهندسی مکانیک

 • انجام پاورپوینت سمینار رشته مهندسی برق

 • انجام پاورپوینت سمینار رشته مهندسی شیمی

 • انجام پاورپوینت سمینار رشته مهندسی کامپیوتر

 • انجام پاورپوینت سمینار رشته مهندسی IT

 • انجام پاورپوینت سمینار رشته مهندسی معدن

خدمات تهیه پاورپوینت پایان نامه ارشد و دکترا

ساخت پاورپوینت پایان نامه در رشته مدیریت و گرایشات مختلف آن

انجام پاورپوینت پایان نامه در رشته روانشناسی و گرایش های مختلف آن

ساخت پاورپوینت پایان نامه در رشته مهندسی برق تمامی رشته ها و گرایش ها

ساخت پاورپوینت  پایان نامه در رشته شیمی تمامی رشته ها و گرایش ها

ساخت پاورپوینت برای پایان نامه در رشته جامعه شناسی

انجام پاورپوینت برای پایان نامه در رشته کتابداری

ساخت پاورپوینت برای پایان نامه در رشته مدیریت آموزشی

ساخت پاورپوینت برای پایان نامه تکنولوژی آموزشی

انجام پاورپوینت برای پایان نامه مشاوره و راهنمایی

ساخت پاورپوینت پایان نامه برای مهندسی مکانیک تمامی رشته ها و گرایش ها

ساخت پاورپوینت پایان نامه علوم انسانی

انجام پاورپونت دفاع از پایان نامه علوم تجربی

ساخت پاورپوینت برای سمینارها و کنفرانس ها

جهت ثبت انجام پاورپوینت سفارش کلیک کنید

دانلود رایگان پاورپوینت جلسه دفاع پایان نامه کارشناسی ارشد نمونه قالب پاورپوینت و اسلاید های ضروری برای پایان نامه ارشد

دانلود رایگان تم و قالب پاورپوینت پایان نامه کارشناسی ارشد حسابداری ، روانشناسی ، مدیریت ، کامپیوتر ، معماری ، عمران قالب

دانلود رایگان نمونه پاورپوینت پایان نامه کارشناسی ارشد مدیریت

دانلود رایگان نمونه پاورپوینت پایان نامه کارشناسی ارشد کامپیوتر

دانلود رایگان قالب پاورپوینت آماده برای پایان نامه کارشناسی ارشد

دانلود رایگان پاورپوینت پایان نامه کارشناسی ارشد معماری

دانلود قالب پاورپوینت آماده برای پایان نامه کارشناسی ارشد

قالب پاورپوینت پایان نامه دکتری

نمونه پاورپوینت پایان نامه کارشناسی ارشد برق

دانلود رایگان پاورپوینت پایان نامه کارشناسی ارشد حسابداری

نحوه آماده سازی پاورپوینت پایان نامه

نمونه پاورپوینت پایان نامه کارشناسی ارشد مدیریت

نمونه پاورپوینت پایان نامه کارشناسی ارشد برق

دانلود رایگان پاورپوینت پایان نامه کارشناسی ارشد معماری

نحوه تهیه پاورپوینت پایان نامه کارشناسی ارشد

دانلود رایگان نمونه پاورپوینت پایان نامه کارشناسی ارشد مدیریت

تم پاورپوینت پایان نامه

دانلود رایگان قالب پاورپوینت پایان نامه کارشناسی ارشد

 

خدمات پاورپوینت عبارتند از :

خلاصه سازی و تهیه پاورپوینت – تبدیل فایل ورد به پاورپوینت – انجام پاورپوینت دانشجویی – قیمت هر اسلاید پاورپوینت – قیمت هر صفحه پاورپوینت – هزینه انجام پروژه پاورپوینت – نرخ تهیه پاورپوینت – هزینه طراحی پاورپوینت – نرخ پاورپوینت – قیمت هر صفحه پاورپوینت – هزینه ساخت پاورپوینت – تعرفه پاورپوینت – هزینه انجام پروژه پاورپوینت – هزینه پاورپوینت پایان نامه – هزینه تهیه پاورپوینت – هزینه تهیه پاورپوینت – هزینه طراحی پاورپوینت – تعرفه طراحی پاورپوینت – هزینه تهیه پاورپوینت پایان نامه – هزینه پاورپوینت دفاع – پاورپوینت – سفارش ساخت پاورپوینت – ساخت اسلاید حرفه ای پاورپوینت – انجام پاور – تهیه پاورپوینت دفاع پایان نامه – ساخت فوری پاورپوینت –

دانلود پاورپوینت پایان نامه

دانلود پاورپوینت پایان نامه

تهیه پاورپوینت از روی جزوه – ساخت پاورپوینت برای ارائه – تهیه اسلاید پاورپوینت با رعایت اصول طراحی – ساخت اسلاید حرفه ای پاورپوینت – صدا گذاری روی اسلاید پاورپوینت – ساخت اسلاید پاورپوینت – ساخت پاورپوینت آنلاین – طراحی پاورپوینت ساده، – طراحی پاورپوینت پیشرفته – طراحی پاورپوینت پایان نامه – طراحی پاورپوینت سمینار – افکت گذاری های پاورپوینت – تهیه پاورپوینت از روی پی دی اف – تهیه پاورپوینت از روی مقالات – ساخت اسلاید حرفه ای پاورپوینت – ساخت اسلاید حرفه ای پاورپوینت – تهیه پاور پوینت تخصصی مهندسی کامپیوتر و مهندسی برق – ساخت پاور پوینت از متون لاتین –

ساخت اسلاید حرفه ای پاور – ساخت فوری پاور – ساخت پاور انلاین – تبدیل جزوه به پاور – ساخت اسلاید به طور نمایشی – تبدیل پاورپوینت به فیلم – قرار گذاشتن فیلم روی اسلاید پاورپوینت – کار به سلیقه مشتری – تهیه پاورپوینت پایان نامه – صداگذاری روی اسلایدهای پاورپوینت – قراردادن ویدئو برروی اسلایدها – اضافه کردن screen recording به اسلاید و ساخت فایلهای آموزشی – قراردادن انیمیشن بر روی متون ، تصاویر و اسلایدها – ساخت اینفوگرافیک با پاورپوینت – زمانبندی نمایش اسلایدها و هرگونه effect و صفحه آرائی – تهیه پاور پوینت سمینارهای کلاسی – تهیه پاور پوینت آموزشی و درسی –

تبدیل کتاب به صورت پاورپوینت – ساخت پاورپوینت از روی جزوه – سفارش ساخت پاورپوینت – تهیه پاور پوینت از روی کتاب و مقالات – تهیه پاورپوینت برای مراسمات و سمینارها – ساخت اسلایدهای حرفه ای با اندازه ی دلخواه – استفاده از فایل های چند رسانه ای (ویدئو٬ صدا٬ عکس) – تهیه پاورپوینت برای کنفرانس یا پایان نامه – ساخت انیمیشن ساده در پاورپوینت – تهیه پاورپوینت از روی جزوه – صدا گذاری روی اسلاید پاورپوینت – اضافه کردن فیلم به پاورپوینت – تهیه پاورپوینت دفاع پایان نامه و سمینار(زبان انگلیسی و فارسی) – هزینه هر اسلاید پاورپوینت – نرخ هر اسلاید پاورپوینت –

تعرفه هر اسلاید پاورپوینت – تحقیق و پاورپینت – ساخت تم ها مختلف پاورپوینت – صداگذاری پاورپوینت – عکس پاورپوینت – اسلاید شو پاورپوینت – نمایان شدن عکس و اسلاید ها به صورت های جذاب و متنوع پاورپوینت – ساخت از روی جزوه از روی دست خط پاورپوینت – تایم گذاری برای اسلاید پاورپوینت – درست کردن انیمیش های موضوعی کوتاه پاورپوینت – تهیه پاورپوینت برای دفاع – تهیه پاورپوینت برای سمینارهای کلاسی – تهیه پاورپوینت از روی جزوه یا کتاب

دانلود رایگان قالب پاورپوینت

در این بخش، شما می توانید دانلود رایگان قالب پاورپوینت را انجام دهید. با کلیک بر روی هر کدام از قالب ها، قالب در اختیار شما قرار می گیرد.

 

دانلود رایگان قالب پاورپوینت

دانلود رایگان قالب پاورپوینت

 جهت مشاهده سایر قالب های رایگان دپارتمان پژوهشی سفیر کلیک کنید.

 

قالب های آماده جهت تمامی رشته ها از جمله

 • دانلود رایگان تم پاورپوینت دفاع پایان نامه کارشناسی ارشد کامپیوتر و فناوری اطلاعات
 • دانلود رایگان تم پاورپوینت دفاع پایان نامه کارشناسی ارشد مدیریت

 • دانلود رایگان تم پاورپوینت دفاع پایان نامه  کارشناسی ارشد معماری

 • دانلود رایگان تم پاورپوینت دفاع پایان نامه کارشناسی ارشد مدیریت

 • دانلود رایگان تم پاورپوینت دفاع پایان نامه کارشناسی ارشد حسابداری
 • دانلود رایگان تم پاورپوینت دفاع پایان نامه روانشناسی
 • دانلود رایگان تم پاورپوینت دفاع پایان نامه کارشناسی ارشد عمران
 • دانلود رایگان تم پاورپوینت دفاع پایان نامه کارشناسی ارشد کشاورزی

دانلود رایگان قالب پاورپوینت    ،  دانلود رایگان قالب پاورپوینت ، دانلود رایگان قالب پاورپوینت ،  دانلود رایگان قالب پاورپوینت ، دانلود رایگان قالب پاورپوینت

دانلود رایگان قالب پاورپوینت ، دانلود رایگان قالب پاورپوینت ، دانلود رایگان قالب پاورپوینت ، دانلود رایگان قالب پاورپوینت ، دانلود رایگان قالب پاورپوینت

 تم  تم پاورپوینت پایان نامه تم پاورپوینت پایان نامه  تم پاورپوینت پایان نامه    تم پاورپوینت پایان نامه  دانلود تم پاورپوینت رایگان

safir

  نوشته‌های مرتبط

  دیدگاه‌ها

  *
  *