دپارتمان پژوهشی سفیر

انجام پروژه با کتیا

انجام پروژه با کتیا (Catia)

انجام پروژه با نرم افزار کتیا (Catia)

دپارتمان پژوهشی سفیر متشکل از بهترین دانشجویان دانشگاه های تهران در زمینه انجام پروژه با کتیا به دانشجویان عزیز خدمات ارائه می دهد.

نر افزار کتیا نرم افزاری قدرتمند در زمینه طراحی محسوب می شود که توسط شرکت Dassault Systems در ابتدا با هدف ماشین کاری قطعات و تجهیزات مختلف روانه بازار جهانی شد و روز به روز بر قابلیت های آن افزوده شد و روند تکاملی خود را طی کرد.

کتیا نرم افزاری با قابلیت CAD/CAM/CAE است ک در بخش CAD طراحی قطعات به صورت اجسام توپر(Solid) و سطوح ( Surface) امکان پذیر است و می توان این نرم افزار را در این زمینه بی نظیرترین نرم افزار موجود دانست.

در بخش CAM با وجود این که نرم افزارهای تخصصی در زمینه ماشین کاری وجود دارند ولی کتیا توانسته با آن نرم افزارها رقابت کند به طوری که بسیاری از کاربران ترجیح می دهند G کدهای خود را با کتیا استخراج کنند.

انجام پروژه با کتیا
انجام پروژه با کتیا

در بسیاری از موارد استفاده از نرم افزارهای مختلف جهت ماشین کاری سبب اتلاف وقت عوامل طراحی و تولید در تطابق فایل ها با یکدیگر در نرم افزارهای گوناگون و حتی از دست رفتن برخی از اطلاعات طراحی در جابجایی از یک نرم افزار به نرم افزار دیگر شده است. ضمن این که نرم افزار کتیا همه ی محیط های لازم جهت طراحی قطعه موردنظر نظیر  ( Part Design – Assembly Design –Drafting Generative Shape Design – Wireframe) و ماشین کاری آن ها با دستگاه های CNCرا داراست. اما در بخش CAE در حالی که نرم افزار کتیا دارای قابلیت های خوبی است، ولی قابل رقابت با نرم افزارهای تخصصی در زمینه تحلیل مهندسی مانند Ansysو Abaqus نمی باشد.

خدمات دپارتمان پژوهشی سفیر  با نرم افزار کتیا  (Catia):

  • انجام پروژه با کتیا
  • مدل سازی سه بعدی قطعات پیچیده با کتیا
  • طراحی و مدل سازی سطوح پیچیده آیرودینامیکی با کتیا
  • طراحی قالب با کتیا
  • طراحی پروسه ماشینکاری و استخراج جی کد های ساخت با کتیا
  • طراحی مکانیزم های حرکت با کتیا
  • طراحی سیستم ها و تجهیزات هیدرولیکی و پنوماتیکی و الکتریکی با کتیا
  • طراحی چیدمانی در کارخانه جات با فضای بهینه با کتیا  و …

دپارتمان پژوهشی سفیر  متشکل از دانشجویان ارشد و دکتری مهندسی از دانشگاه های صنعتی شریف و امیر کبیر و علم و صنعت قادر است شما مهندسان را در زمینه انجام پروژه با نرم افزار کتیا(Catia) یاری نماید.

شماره تماس ۰۹۳۷۳۹۰۵۸۶۲

جهت ثبت سفارس کلیک کنید.

ثبت سفارش

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *