دانلود ترجمه آماده مقاله امنیت اینترنت اشیاء (IoT): بررسی، راه‌حل‌های بلاک‌چین، و چالش‌های باز

مشخصات مقاله

عنوان فارسی مقاله امنیت اینترنت اشیا  (IoT): بررسی، راه‌حل‌های بلاک‌چین، و چالش‌های باز
 عنوان انگلیسی مقاله

IoT security: Review, blockchain solutions, and open challenges

 تعداد صفحات فارسی ۴۶
 تعداد صفحات انگلیسی  ۱۷
 رشته  کامپیوتر
قالب فایل Word Office
 سال انتشار  ۲۰۱۸
لینک مقاله

https://www.sciencedirect.com/science/article/pii/S0167739X17315765

 مرجع

Khan, M. A., & Salah, K. (2018). IoT security: Review, blockchain solutions, and open challenges. Future Generation Computer Systems۸۲, ۳۹۵-۴۱۱٫

 دانلود رایگان انگلیسی مقاله IoT security Review, blockchain solutions, and open challenges 
دانلود پروپوزال کلیک جهت دانلود پروپوزال

دانلود ترجمه آماده مقاله  امنیت اینترنت اشیا (IoT): بررسی، راه‌حل‌های بلاک‌چین، و چالش‌های باز

چکیده:با ظهور خانه‌های هوشمند، شهرهای هوشمند، و اشیاء هوشمند، مفهوم اینترنت اشیاء (IoT) ظهور کرده است، به عنوان حوزه‌ای که تاثیر، پتانسیل، و رشد غیرقابل باوری داشته و با پیش‌بینی شرکت سیسکو تا سال ۲۰۲۰ نزدیک به ۵۰ میلیارد دستگاه به هم متصل خواهند بود. با این حال، هک کردن اکثر این دستگاه‌های اینترنت اشیاء ساده است و این دستگاه‌ها در معرض خطر هستند. به طور معمول، این دستگاه‌های اینترنت اشیاء توانایی‌های محاسباتی، ذخیره‌سازی، و ظرفیت شبکه‌ای محدودی دارند و بنابراین آنها نسبت به دیگر دستگاه‌های انتهایی از قبیل گوشی‌های هوشمند، تب‌لت‌ها، یا کامپیوترها بیشتر در برابر حمله‌ها آسیب‌پذیرتر هستند.

ما در این مقاله به بررسی و مرور مسائل عمده‌ی امنیت در اینترنت اشیا می‌پردازیم. ما مسائل امنیتی مشهور را با توجه به معماری لایه‌ای اینترنت اشیاء مرور و دسته‌بندی می‌کنیم، علاوه بر این پروتکل‌های استفاده شده برای شبکه‌بندی، ارتباطات، و مدیریت را نیز بررسی و مرور می‌کنیم. ما نیازهای امنیت اینترنت اشیا را به همراه حمله‌ها، تهدیدات، و راه‌حل‌های نوآورانه مطرح می‌کنیم.

علاوه بر این، مسائل امنیت اینترنت اشیاء را با راه‌حل‌های موجود در مقالات مرتبط دیگر جدول‌بندی و ترسیم می‌کنیم. از همه مهمتر اینکه ما در مورد چگونگی بلاک ‌چین بحث می‌کنیم، بلاک ‌چین که یک فناوری زیرساخت برای بیت‌کوین است و می‌تواند یک عامل کلیدی برای حل مسائل امنیتی زیادی در اینترنت اشیاء باشد. این مقاله همچنین مسائل باز تحقیقاتی و چالش‌های موجود در امنیت اینترنت اشیا را شناسایی می‌کند.

کلمات کلیدی: امنیت IoT؛ بلاک ‌چین؛ پروتکل‌های IoT؛ امنیت شبکه؛ امنیت داده‌ها.

کلیک جهت دانلود پروپوزال

فهرست مطالب مقاله آماده امنیت اینترنت اشیا (IoT): بررسی، راه‌حل‌های بلاک‌چین، و چالش‌های باز

  1.  مقدمه
  2. معماری اینترنت اشیاء و چالش‌های امنیتی
  3. پروتکل‌ها و استانداردهای اینترنت اشیاء
  4. نیازهای امنیتی اینترنت اشیاء
  5. دسته‌بندی مسائل امنیت اینترنت اشیا
  6. راه‌حل‌های امنیتی برای اینترنت اشیاءراه‌حل‌های بلاک ‌چین برای امنیت اینترنت اشیاء
  7. چالش‌های باز و مسیرهای تحقیقاتی آینده
  8. نتیجه‌گیری

کلیک جهت دانلود پروپوزال

نتیجهگیری

امروزه دستگاه‌های اینترنت اشیاء ناامن بوده و قادر به دفاع از خود نیستند. علت این امر عمدتا به دلیل وجود منابع محدود در دستگاه‌های اینترنت اشیاء، استاندادرهای نابالغ، و فقدان طراحی، توسعه، و پیاده‌سازی امن سخت‌افزاری و نرم‌افزاری است. همچنین تنوع منابع در اینترنت اشیاء مانع از تعریف یک روش کلی قوی برای امن نمودن لایه‌های اینترنت اشیاء شده است. ما در این مقاله به بررسی و مرور مسائل عمده‌ی امنیت در اینترنت اشیاء پرداخته‌ایم. ما این مسائل را بسته به سطح بالا، سطح میانی، و سطح پایین لایه‌های اینترنت اشیاء دسته‌بندی نموده‌ایم.

ما به طور خلاصه در مورد روش‌هایی بحث نموده‌ایم که در مقالات مختلف برای ارتقای امنیت اینترنت اشیاء در سطوح مختلف پیشنهاد شده‌اند. یک تحلیل پارامتری از حمله‌ها در اینترنت اشیاء و راه‌حل‌های احتمالی آنها نیز ارائه شده است. ما پیامدهای حمله‌ها را در نظر گرفته و آنها را به راه‌حل‌های ممکن ارائه شده در مقالات نگاشت نموده‌ایم. ما همچنین در این مورد بحث نموده‌ایم که بلاک ‌چین چگونه می‌تواند به برخی از مهمترین مسائل امنیتی اینترنت اشیاء رسیدگی نموده و آنها را حل نماید. مقاله همچنین مسائل باز تحقیقاتی و چالش‌های آینده را مطرح و تعریف کرده است، مسائلی که نیاز به رسیدگی بیشتر توسط جوامع تحقیقاتی دارند تا راه‌حل‌های امنیتی قابل‌اطمینان، کارآمد، و مقیاس‌پذیر برای اینترنت اشیاء ارائه شود.

کلیک جهت دانلود پروپوزال

امنیت اینترنت اشیا

 

مشاهده جدیدترین مقالات ترجمه شده در مورد بلاک چین

مشاهده جدیدترین مقالات ترجمه شده در مورد بدافزار

مشاهده جدیدترین مقالات ترجمه شده مهندسی کامپیوتر

مشاهده جدیدترین مقالات ترجمه شده اینترنت اشیا

مشاهده جدیدترین مقالات ترجمه شده داده کاوی

کلیک جهت دانلود پروپوزال</a

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *