ترجمه تخصصی مهندسی برق

دپارتمان پژوهشی سفیر با بهره گیری از اساتید دانشگاه های تهران، خدمات ویژه‌ای جهت ترجمه  را به شرکت‌ها و سازمان‌ها ارائه می‌دهد. تجربه نشان می‌دهد که نیازهای تخصصی شرکت‌ها برای ترجمه، شرایط خاص خود را دارد و لازم است توسط مترجمان با تجربه و متخصص در این زمینه انجام شود. بر این اساس، خدمات ترجمه تخصصی مهندسی برق برای تمامی گرایش ها توسط دپارتمان پژوهشی سفیر انجام می شود.

ترجمه تخصصی برق

مهندسی برق یکی از رشته‌های اصلی و پرطرفدار مهندسی برق است. این رشته در دانشگاه‌های صنعتی شریف، تهران و امیرکبیر به عنوان یک رشته در تراز جهانی تدریس می‌شود و هر ساله بهترین مهندسان این رشته در این دانشگاه‌ها تربیت می‌شوند. از این رو جایگاه کشور ایران در زمینه تربیت متخصصان مهندسی برق جایگاهی ویژه و درخود تقدیر در سطح جهانی است.

ترجمه تخصصی مهندسی برق در دپارتمان پژوهشی سفیر

دپارتمان پژوهشی سفیر، خدمات ترجمه تخصصی مهندسی برق را به کمک مترجم متخصص از بهترین دانشگاه‌های ایران ارائه می‌دهد. مترجمان فعال در زمینه ترجمه متون تخصصی مهندسی برق از بهترین دانشگاه‌های دولتی داخل کشور فارغ‌الحصیل شده‌اند و هم‌اکنون در حال فعالیت در زمینه ترجمه و ویراستاری متون برق هستند.

گرایش‌های مهندسی برق

ترجمه مقالات در زمینه‌های الکترونیک، مخابرات، قدرت و کنترل در سایت ترجمه تخصصی ترجمیک توسط فارغ‌التحصیلان رشته برق مسلط به زبان انگلیسی و به صورت تخصصی از فارسی به ‌انگلیسی و انگلیسی به فارسی انجام می‌شود. از جمله مهم ترین مزایای دپارتمان سفیر می توان به کیفیت مناسب ترجمه، سرعت تحویل بالا و قیمت مناسب اشاره کرد. در دپارتمان پژوهشی سفیر ترجمه تخصصصی برق توسط مترجم تخصصی برق صورت می‌گیرد. ترجمه متون تخصصی برق در قالب ترجمه مقاله فارسی به انگلیسی، ترجمه مقاله انگلیسی به فارسی، ترجمه کتاب تخصصی رشته برق ارائه می‌گردد.

ترجمه انگلیسی به فارسی و فارسی به انگلیسی متون تخصصی و دانشگاهی و مقالات ISI مهندسی برق-الکترونیک، مخابرات، قدرت، کنترل، مهندسی پزشکی و …
تحقیق و پژوهش انگلیسی و فارسی در زمینه های مختلف رشته برق و ارائه پاورپوینت
ترجمه تخصصی کتاب، بروشور، کاتالوگ، نامه و … مرتبط با مهندسی برق
هرگونه ترجمه انگلیسی به فارسی و بالعکس مربوط به گرایش های مختلف رشته برق

زمینه‌های تخصصی و گرایش‌های مختلف رشته مهندسی‌ برق جهت ارائه خدمات ترجمه تخصصی در ترجمیک صورت می‌گیرد.

خدمات ترجمه

ترجمه تخصصی برق – الکترونیک
ترجمه تخصصی برق – مخابرات
ترجمه تخصصی برق – قدرت
ترجمه تخصصی برق – کنترل
ترجمه تخصصی برق – بیوالکتریک

چرا دپارتمان پژوهشی سفیر

مترجمی تخصصی برق با توجه به دامنه گسترده‌ی گرایشات این رشته، نیازمند تخصص و آگاهی بالا (به صورت مشخص در زمینه‌ی متن در حال ترجمه) دارد. دپارتمان سفیر در ترجمه تخصصی برق بیشترین تعداد مترجم فعال و فارغ‌التحصیل در گرایشات مختلف برق را دارد. هم‌چنین بیشترین تعداد سفارش ترجمه متون برق مربوط به ترجمه تخصصی برق است. سفیر با همکاری مجموعه بزرگ و متخخصی از مترجمان فارغ‌التحصیل رشته مهندسی برق، در انواع خدمات ترجمه تخصصی برق از جمله ترجمه مقاله ISI، ترجمه فارسی به انگلیسی، ترجمه انگلیسی به فارسی، ترجمه کتاب آماده ارائه خدمات ترجمه تخصصی برق است.

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *