دپارتمان پژوهشی سفیر

انجام پاورپوینت

سفارش ساخت پاورپوینت

جهت سفارش پاورپوینت حرفه ای آکادمیک ، کسب و کار (معرفی محصول، خدمات، و ..) ، کنفرانس به صورت کاملا حرفه ای توسط متخصصین دپارتمان پژوهشی سفیر با ما تماس بگیرید.

شماره تماس۰۹۳۷۳۹۰۵۸۶۲

اهمیت ارائه پاورپوینت در جلسه دفاع

بدون شک اتمام دفاعیه، نتیجه به ثمر رسیدن تلاش و زحمت شما با همکاری اساتید راهنما و مشاور در طی اجرای آن است که از اهمیت ویژه‌ای برخوردار است. در این مسیر، برای بسیاری از دانشجویان کارشناسی ارشد جلسه دفاع از دفاعیه شاید آخرین جلسه دفاعیه باشد. یکی از مواردی که در دفاع از دفاعیه حائز اهمیت فراوان می‌باشد، چگونگی ارائه آن است قواعد ارائه پاور برای دفاع از دفاعیه یکی از مسائلی است که دانشجویان با آن خیلی مواجه هستند. بدون شک یک پاورپوینت حرفه‌ای به ارائه هر چه بهتر شما کمک زیادی کرده و نشان دهنده دقت و حسن توجه شما خواهد بود.

همین حالا با ما تماس بگیرید و از مشاوره رایگان بهره مند شود.

شماره تماس۰۹۳۷۳۹۰۵۸۶۲

سفارش انجام ساخت پاورپوینت

در صورتی که موضوع خاصی برای انجام تحقیق دارید ولی فرصت کافی برای انجام تحقیق را ندارید یا نحوه سرچ مطالب در پایگاه‌های اینترنتی علمی را بلد نیستید، وب سایت طراحی پویا با داشتن کارشناسان عالی، می‌توانند کار شما را در کمترین زمان ممکن انجام دهند. نحوه تهیه مطالب برای تحقیق شما می‌تواند در سطح وب، مقالات داخلی، مقالات خارجی و کتاب باشد. جهت سفارش انجام تحقیق تماس حاصل فرمایید.

سفارش انجام ترجمه و تهیه پاورپوینت

در صورتی که فایل شما نیازمند ترجمه شدن است و یا مقالات مورد نظر برای تحقیق شما به زبان لاتین می‌باشد، دپارتمان پژوهشی سفیر با داشتن کادر مجرب ترجمه و با کمترین هزینه ممکن، فایل شما را ترجمه کرده و با در اختیار گذاشتن فایل ورد و پی دی اف فایل ترجمه شده، شما را کمک خواهد کرد تا مقاله یا کتاب مورد نظر خود را ترجمه کنید.

از طرفی در صورت لزوم و ساخت پاورپوینت، ما می‌توانیم علاوه بر انجام ترجمه، فایل را خلاصه کنیم و متناسب با زمان ارائه شما، یک پرزنت عالی و بیادماندنی را انجام دهیم.

آیا منطقی است شخص دیگری پاورپوینت من را برای ارائه بسازد؟

همه ما می‌دانیم که ارائه دادن در کلاس و یا کنفرانس ها به خصوص برای اولین بار بسیار استرس زاست. توصیه های پزشکی بسیاری هم برای کاهش استرس در حین سخنرانی وجود دارد با این حال این راهکارها در همه افراد پاسخگو نیست و این دقیقا همان جایی است که ما وارد عمل می شویم زمانی که شما سفارش انجام پاور خود را به ما میدهید، می‌توانید از کیفیت نتیجه مطمئن باشید. ما به شما اطمینان میدهیم با سفارش انجام پاورپوینت حرفه ای ما یکی از استرس زاترین لحظات زندگی شما را به یک ارائه به یاد ماندنی تبدیل خواهیم کرد. توجه داشته باشید که ساخت پاورپوینت دفاعیه یک تخصص است.

اهمیت ارائه پاورپوینت در جلسه دفاع

بدون شک اتمام دفاعیه، نتیجه به ثمر رسیدن تلاش و زحمت شما با همکاری اساتید راهنما و مشاور در طی اجرای آن است که از اهمیت ویژه‌ای برخوردار است. در این مسیر، برای بسیاری از دانشجویان کارشناسی ارشد جلسه دفاع از دفاعیه شاید آخرین جلسه دفاعیه باشد. یکی از مواردی که در دفاع از دفاعیه حائز اهمیت فراوان می‌باشد، چگونگی ارائه آن است قواعد ارائه پاور برای دفاع از دفاعیه یکی از مسائلی است که دانشجویان با آن خیلی مواجه هستند. بدون شک یک پاورپوینت حرفه‌ای به ارائه هر چه بهتر شما کمک زیادی کرده و نشان دهنده دقت و حسن توجه شما خواهد بود.

من با نحوه کار با نرم افزار پاورپوینت آشنایی دارم آیا نیاز است سفارش انجام پاورپوینت بدهم؟

همه ما با هر سنی کم و بیش با نحوه اسلاید سازی در پاور آشنا هستیم ولی نکته ای که باید به آن توجه داشت این است که پاورپوینت نه تنها به مهارت‌های خاص نیاز دارد بلکه خلاقیت نیز باید چاشنی پاورپوینتتان باشد.ممکن است سال ها بر روی دفاعیه خود تلاش کرده باشید ولی با یک پاورپوینت ضعیف نتوانید تمام کارهایی که در پژوهش خود انجام داده اید را به خوبی به رخ همگان بکشید. اهمیت این موضوع زمانی مشخص میشود که بدانید ۹۰ درصد کار شما در طول ارائه پاورپوینتان قضاوت میشود پس دانستن این نکته خالی از لطف نیست که بدانید یک پاور حرفه ای حتی میتواند یک دفاعیه ضعیف را بسیار عالی جلوه دهد!!

حتی اگر وقت انجام پاورپوینت خود را نیز دارید آن را به ما بسپارید!!

امروزه میتوانیم نمونه هایی از قالب پاور را رایگان دانلود کنیم اما بسیاری از آن ها ضعیف هستند و نمی توانند به عنوان یک مدل قابل اعتماد مورد استفاده قرار گیرند. بسیاری از موسسات در اینترنت به شما توصیه می کنند اگر وقت انجام پاور را ندارید آن را به ما بسپارید دلیل آن نیز بسیار واضح است آن ها واقعا نمی دانند پاورپوینت چیست و مشابه با نرم افزار ورد با آن رفتار میکنند تنها مطالبتان را از وردتان به پاور منتقل میکنند و اگر خیلی بخواهند خلاقیت نشان دهند افکت هایی برای جملاتتان قرار میدهند غافل از اینکه این افکت ها باید همچون نت های موسیقی با هارمونی خاصی بر دل مخاطب بنشیند و نمیتوان از هر افکتی برای هر ارائه ای استفاده کرد! اینکار را خود شما نیز میتوانستید انجام دهید.

نکاتی برای ارائه پاورپوینت در جلسه دفاع از دفاعیه

هرچند که ارائه پاورپوینت برای دفاع از دفاعیه در مجموع یک کار هنری و سلیقه‌ای است، اما ضوابط مشخصی برای آن وجود دارد که در زیر به آن‌ها اشاره می‌شود:

دانشجویان عزیز توجه داشته باشید که در ارائه پاور نیازی به توضیح مفصل وجود ندارد که مخاطبین بخواهند از روی آن بخوانند! تعداد خطوط هر اسلاید می‌تواند بین ۳ نهایت ۹ خط و هر خط حداکثر تا ۷ کلمه باشد . نکات مهم را در هر اسلاید به صورت برجسته و قابل دید بیان کنید. به قول یکی از اساتید، سعی کنید پاور درست کنید نه پاورتکست! (ارائه حاوی نکات اصلی باشد نه متن زیاد و حواشی).

هر دانشجو بین ۲۰ تا ۲۵ دقیقه فرصت دارد که کار خود را گزارش نماید و به سوالات حاضرین پاسخ دهد. بنابراین تعداد اسلایدها را می‌توان بر اساس این وقت تنظیم کرد. بهتر است تعداد اسلایدهای مربوط به ارایه بین حداقل ۱۰ و حداکثر ۱۵ اسلاید ‌باشد.

اسلایدها را شماره‌گذاری کنید تا اگر سوالی برای حاضرین پیش آمد، بتوانند شما را به شماره اسلاید ارجاع دهد.

جهت دانلود نمونه قالب کلیک کنید

ثبت سفارش پاورپوینت

سفارش انجام پاورپوینت دفاعیه، سمینار، ارائه کلاسی، پروپوزال دکتری و غیره

دپارتمان پژوهشی سفیر در کمترین زمان و با کمترین هزینه آماده ساخت کلیه پاورپوینت های حرفه ای سمینار، دفاعیه، پروژه های دانشگاهی و کلیه پاورپوینت های دیگر می باشد.

انجام پاورپوینت دفاع

تهیه پاورپوینت برای دفاع از دفاعیه (یا سمینار) در مجموع یک کار سلیقه ای است، اما ضوابط مشخصی برای آن وجود دارد که در ادامه به برخی از آن ها اشاره می شود:

 • در ارائه پاورپوینت نیازی به توضیح مفصل وجود ندارد که مخاطبین بخواهند از روی آن بخوانند! تعداد خطوط هر اسلاید می تواند بین ۳ نهایت ۹ خط و هر خط حداکثر تا ۱۰ کلمه باشد.
 • معمولاً هر دانشجو بین ۲۵ تا ۳۰ دقیقه فرصت دارد که کار خود را گزارش نماید و بین ۵ تا ۱۵ دقیقه به سوالات حاضرین پاسخ دهد. بنابراین تعداد اسلایدها را می توان بر اساس این وقت تنظیم کرد. معمولاً تعداد اسلایدهای مربوط به سخنرانی در این جلسات بین ۲۵ تا ۴۰ اسلاید می باشد.
 • اسلایدها را شماره گذاری کنید تا اگر سوالی برای حاضرین پیش آمد، بتوانند شما را به شماره اسلاید ارجاع دهد.
 • برای ارایه نحوه آماده سازی پاورپوینت برای جلسه دفاعیه ما بخش‌های مختلفی را آماده نموده‌ایم و رهنمودها را بر اساس اولویت و مرحله به مرحله ارایه خواهیم نمود.

مرحله قبل از طراحی پاورپوینت

در این مرحله در آغاز فصول ۱ تا ۵ را خلاصه کنید و بیشترین تاکید و دقت می‌بایست به فصول ۴ و ۵ که همان نتایج و بحث پیرامون نتایج است صورت گیرد. اگر قبلاً جلسه دفاعیه از پروپوزال خود داشته‌اید می‌توانید از آن استفاده کنید و با اعمال تغییرات و اضافه کردن فصول دیگر آن را کامل تر کنید.

مرحله انتخاب طرح و فرمت برای پاورپوینت

 • این مرحله بسیار مهم است، طرح و فورمت انتخابی برای پاورپوینت نباید به شکلی باشد که نیازمند صرف زمان زیادی باشد. معمولاً پاورپوینت باید شامل تعداد اسلاید و طرح و فونتی باشد که بتوان آن را در ۲۰ دقیقه و نهایتاً در ۳۰ دقیقه ارایه داد.
 • برای طراحی اسلایدهای پاورپوینت از پس زمینه‌ها و تم‌های محافظه‌کارانه استفاده نمایید. لازم نیست اسلاید شما دارای انیمیشن و یا صدا باشد. از پس زمینه خیلی ساده استفاده کنید و نیازی به طراحی پس زمینه‌های پیچیده و با رنگ آمیزی‌ وجود ندارد.
 • از فونتی استفاده کنید که همه بتوانند آن را بخوانند.
 • اسلایدها را پر از نوشته نکنید. بهترین اسلاید اسلایدی خواهد بود که شما مطلبی را خوانده‌اید و هسته اصلی ان را نهایتاً در دو یا سه خط بر روی اسلاید آورده‌اید. حتی اگر از نمودارها و جداول برای توضیح مفاهیم نیز استفاده کنید که بسیار عالی است.
 • بسیاری از مواقع مشاهده می‌شود که دانشجویان مطالب خلاصه شده را در پاورپوینت کپی پیست می‌کنند و از روی آن روخوانی می‌کنند. ضعیفترین نوع پاورپوینت می‌تواند همین پاورپوینت باشد. برای اینکه مثلاً بگویید “ رفتار منتج از سه منبع اساسی به نام شناخت، عواطف و هیجان است” می‌توانید نموداری بکشید و رفتار را در یک طرف و سع منبع اساسی را در طرف دیگر و با فلش بنویسید. این رشو قطعاً واضحتر و مشخصتر از ذکر یک جمله است.
 • بهتر است مفاهیم موجود در پاورپوینت را به جای ذکر انها در قالب جملات طولانی، تا حد امکان به شکل نمودار و جدول ارایه دهید. مطمئن باشید پاورپوینت شما در این صورت تحسین خواهد شد.

صفحه عنوان

صفحه اول اسلاید می‌بایست عنوان شما باشد (یک یا دو صفحه قبل از اسلاید عنوان می‌تواند جهت تشکر و قدردانی مورد استفاده قرار گیرد). عنوان می‌بایست دقیقاً همان عنوانی باشد که شما آن را تصویب نموده‌اید نه کمتر و نه بیشتر.

بیان مساله

در بیان مساله سعی کنید با استفاده بیشتر از نمودار سوال و دغدغه خود را در یک یا دو اسلاید ارایه دهید. گاهاً دیده شده است که دانشجویان بیان مساله را از دفاعیه بر روی اسلایدها به صورت کامل کپی می‌کنند که کاری بسیار اشتباه است.

اهمیت تحقیق

در این اسلاید سعی کنید به صورت بسیار مختصر و با استفاده از نمودار به سه سوال زیر پاسخ دهید:

الف) پژوهش شما چه تاثیری بر حیطه مورد مطالعه شما خواهد گذاشت؟

ب) پژوهش شما چه تاثیری کاربردی بر روی کار شما به عنوان یک حرفه خواهد داشت؟

ج) سایر اهمیت‌های پژوهش‌ شما چیستند؟ سفارش پاورپوینت

ادبیات تحقیق

در این اسلاید یا اسلایدها:

 • مهمترین بخش از ادیبات پژوهشی را ذکر کنید. ادبیات پژوهشی به سادگی می‌تواند در یک جدول و با جزییات تمام ذکر شود و نیازی نیست که شما برای ارایه آنها از متن و پاراگراف استفاده کنید.
 • در این اسلاید حتماً ار پژوهش‌هایی که از روش پژوهشی شما قبلاً استفاده کرده‌اند ذکر کنید. زیرا این پژوهش‌ها قویاً متد پژوهشی شما را حمایت خواهند نمود.

مطالعات پیشین

در این اسلاید یا اسلایدها:

  • جدیدترین مطالعات انجام شده براساس سال دسته بندی شده و نوآوری ها و یافته های بدست آمده توسط آن ها در یک جدول به ترتیب دسته بندی می شوند

روش تحقیق

 • در این بخش لازم است تا مشارکت‌کنندگان تحقیق و یا نمونه‌های خود را کاملاً شرح دهید و معرفی کنید. اینکه چگونه آنها را انتخاب نموده‌اید و چه ویژگی‌های جمعیت شناسی دارند.
 • روایی و پایایی ابزار اندازه‌گیری خود را شرح دهید.
 • روش جمع‌آوری اطلاعات را دقیق شرح دهید.
 • روش تحلیل داده‌ها را به جزییات و دقیق شرح دهید.
 • محدودیت‌های پژوهش را بازگو کنید.
 • احتمال دارد شما برای آماده کردن این بخش به چند اسلاید نیاز داشته باشید که طبیعی است.

نتایج

تمامی نتایجی که در فصل یافته‌های دفاعیه شما آمده هستند مهمند. اما برخی از جداول و نتایج مهمتر از بقیه هستند که در اصل پاسخ فرضیات شما می‌باشد. بهتر است این جداول بی‌کم وکاست ارایه گردد. اما برخی جداول و نتایج نیازی به ذکر در قالب پاورپوینت ندارند. بهتر است با افراد متخصص و یا استاد راهنمای خود در باب انتخاب جداول مهم مشورت کنید یا اگر خودتان توانایی تشخیص دارید این کار را انجام دهید. سفارش پاورپوینت

یکبار دیگر ذکر می‌کنیم که احتمالاً در این بخش نیز به اسلایدهای متعدد نیاز داشته باشد.

بحث و نتیجه‌گیری

در این بخش می‌بایست به این سوالات پاسخ دقیق و کوتاهی ارایه کنید:

 • از پژوهش چه چیزی یاد گرفتید؟
 • چگونه نتایج پژوهش شما به چارچوب مفهومی و ادبیات پژوهش شما ارتباط دارد (ذکر همسویی و عدم همسویی)
 • نقاط ضعف، قدرت و محدودیت‌های کار خود را بیان کنید.

پیشنهادات

در اسلایدهای بعدی شما می‌توانید به ترتیب کاربردها و پیشنهادات را ذکر کنید.

مراجع

در این اسلاید شما می‌توانید صرفاً لیست منابع احتمالی که در اسلایدها به آنها اشاره نموده‌اید را بیاورید.

تشکر و قدردانی

در این اسلاید که معمولاً آخرین اسلاید یک پاورپوینت میباشد، شما میتوانید از کادر علمی و حضار در جلسه دفاعیه شما تشکر و قدردانی نمایید.

اقدامات لازم برای جلسه دفاع

 1. ابزار و تجهیزات لازم برای ارائه را قبل از شروع سخنرانی کنترل کنید و از سالم بودن آن ها اطمینان حاصل کنید.
 2. شمرده سخن بگویید و ارتباط و هماهنگی بین گفتار و اسلایدهای مربوطه را حفظ کنید.
 3. برقراری ارتباط چشمی با حضار را فراموش نکنید و اعتماد به نفس خود را حفظ کنید.
 4. با روی باز و گشاده سخنرانی کنید.
 5. به سوالات حضار به روشنی پاسخ دهید و برای آن ها وقت بگذارید.
 6. از حضار به شکل مناسب در زمان مقرر خود پذیرایی کنید.

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *