پروپوزال پیش بینی امکان بروز سرطان با استفاده از داده کاوی

پروپوزال پیش بینی امکان بروز سرطان با استفاده از داده کاویReviewed by پروپوزال پیش بینی امکان بروز سرطان با استفاده از داده کاوی on May 2Rating: 4.5پروپوزال پیش بینی امکان بروز سرطان با استفاده از داده کاویپروپوزال پیش بینی امکان بروز سرطان با استفاده از داده کاوی

پروپوزال پیش بینی امکان بروز سرطان با استفاده از داده کاوی

در این بخش به ارائه پروپوزال پیش بینی امکان بروز سرطان با استفاده از داده کاوی پرداخته می شود.  ایران تقریباً بالاترین رشد سرطان را در جهان دارد. دومین عامل مرگ و میر در ایران سرطان است.  به گفته های معاون مدیریت منابع  انسانی و توسعه وزارت بهداشت تخمین زده می شود که طی ۱۵ تا ۲۰ سال آینده موارد ابتلا به سرطان در کشور به دو برابر افزایش می یابد سرطان سینه به عنوان شایعترین نوع سرطان در بین زنان کشور میباشد و سن ابتلا به این بیماری در کشور ما بین ۴۰  تا ۵۰ سالگی می باشد، که از متوسط آمار جهانی یک دهه جوان تر است.

سرطان مانند ویروس یا باکتری، از خارج وارد بدن ما نمی شود.  این بیماری مانند ضربه و جراحت نیز نیست.  سرطان یک بیماری خودی است.  یعنی سلول‌های خود بدن تغییر کرده و به طرز خارج از کنترلی رشد می کنند.  به همین دلیل است که متوقف کردن رشد سلول‌های سرطانی در بسیاری از موارد بدون صدمه به سلول‌های سالم امکان‌پذیر نیست. از طرفی، پیشرفت‌های علمی هر روز ما را به یافتن راه‌های جدید که بتوان به کمک آنها به طور تخصصی تر فقط سلول‌های سرطانی را از بین برد، نزدیک و نزدیک تر می کنند.

پروپوزال پیش بینی سرطان

فرضیه ها یا پر سش ها (هر فرضیه به صورت یک جمله خبری نوشته شود.)

 

احتمال ابتلا به سرطان سینه در افرادی که بلوغ زودرس دارند بیشتر است.

احتمال ابتلا به سرطان سینه در زنان نابارور بیشتر است.

احتمال ابتلا به سرطان سینه در افرادی که الکلی هستند بیشتر است.

احتمال ابتلا به سرطان سینه در افرادی که دچار اعتیاد هستند بیشتر است.

احتمال ابتلا به سرطان سینه در افرادی که در سن بالایی یائسه میشوند  بیشتر است.

احتمال ابتلا به سرطان سینه در افرادی که بیش از سه بار زایمان داشته اند بیشتر است.

احتمال ابتلا به سرطان سینه در افرادی که تغذیه نامناسب دارند بیشتر است.

جهت مشاوره پروپوزال و پروپوزال نویسی در رشته های علوم پزشکی و مهندسی کامپیوتر از طریق تلگرام یا تماس با ما در ارتباط باشید.

safir

دیدگاه‌ها

*
*