دپارتمان پژوهشی سفیر

مشاوره انجام پایان نامه مهندسی مکانیک

مشاوره انجام پایان نامه مهندسی مکانیکReviewed by دپارتمان پژوهشی سفیر on Aug 9Rating: 5.0 پروپوزال دپارتمان پژوهشی سفیر با داران بودن برترین دانشجویان دانشگاه های تهران در زمینه ی مشاوره انجام پایان نامه مهندسی مکانیک ، انجام پایان نامه تبدیل انرژی ، انجام پایان نامه جامدات ، انجام پایان نامه ساخت و تولید جهت افزایش سطع اموزشی دانشجویان فعالیت می کند.

مشاوره انجام پایان نامه مهندسی مکانیک

دپارتمان پژوهشی سفیر با داران بودن برترین دانشجویان دانشگاه های تهران در زمینه ی مشاوره انجام پایان نامه مهندسی مکانیک جهت افزایش سطع اموزشی دانشجویان فعالیت می کند.

مهندسی مکانیک رشته ای است که اصول مهندسی، فیزیک و مواد را برای طراحی، تجزیه و تحلیل. ساخت و نگهداری سیستم های مکانیکی اعمال می کند. این یکی از قدیمی ترین و گسترده ترین رشته های مهندسی است.

زمینه مهندسی مکانیک نیاز به درک زمینه های اصلی از جمله مکانیک، دینامیک، ترمودینامیک، علوم مواد، تجزیه و تحلیل ساختاری، و برق است.

علاوه بر این اصول هسته، مهندسین مکانیک از ابزارهایی نظیر طراحی کامپیوتری (CAD). تولید کامپیوتری (CAM) و مدیریت چرخه عمر محصول برای طراحی و تجزیه و تحلیل کارخانه های تولید. تجهیزات و ماشین آلات صنعتی، سیستم های گرمایش و خنککاری استفاده می کنند.

گرایش ها مهندسی مکانیک

دپارتمان پژوهشی سفیر در رشته مهندسی مکانیک تمامی  گرایش و رشته های خدمات مشاوره انجام پایان نامه خدمات ارائه می دهد. در ادامه به آنها اشاره می شود:

 • مشاوره انجام پایان نامه مهندسی مکانیک گرایش ساخت تولید (جامدات)
 •  مشاوره انجام پایان نامه مهندسی مکانیک گرایش طراحی کاربردی (جامدات)
 • مشاوره انجام پایان نامه مهندسی مکانیک گرایش تبدیل انرژی (سیالات)
 • مشاوره انجام پایان نامه مهندسی مکانیک گرایش سیستم محرکه خودرو (سیالات)
 • مشاوره انجام پایان نامه مهندسی مکانیک گرایش  سیستمهای دینامیکی خودرو (جامدات)
 • مشاوره انجام پایان نامه مهندسی مکانیک گرایش سازه بدنه خودرو (جامدات)

مشاوره انجام پایان نامه مهندسی مکانیک

موضوعات اساسی مهندسی مکانیک که می توان پایان نامه کارشناسی ارشد و رساله ی دکترا را در این موضوعات بیان کرد به شرح زیر می باشد.

پایان نامه مهندسی مکانیک در زمینه ی ریاضیات (به ویژه، محاسبات، معادلات دیفرانسیل و جبر خطی)
پایان نامه مهندسی مکانیک در زمینه علوم فیزیک پایه (از جمله فیزیک و شیمی)
پایان نامه مهندسی مکانیک در زمینه استاتیک و دینامیک
پایان نامه مهندسی مکانیک در زمینه مقاومت مواد و مکانیک جامد
پایان نامه مهندسی مکانیک در زمینه مهندسی مواد، کامپوزیت
پایان نامه مهندسی مکانیک در زمینه ترمودینامیک، انتقال حرارت، تبدیل انرژی و سیستم تهویه مطبوع

پایان نامه مهندسی مکانیک در زمینه سوخت، احتراق، موتور احتراق داخلی
پایان نامه مهندسی مکانیک در زمینه مکانیک سیالات (از جمله استاتیک مایع و دینامیک سیال)
پایان نامه مهندسی مکانیک در زمینه مکانیسم و طراحی ماشین (از جمله سینماتیک و دینامیک)
پایان نامه مهندسی مکانیک در زمینه ابزار دقیق و اندازه گیری
پایان نامه مهندسی مکانیک در زمینه مهندسی تولید، فناوری یا فرایندها
پایان نامه مهندسی مکانیک در زمینه لرزش، نظریه کنترل و مهندسی کنترل
پایان نامه مهندسی مکانیک در زمینه هیدرولیک و پنوماتیک

پایان نامه مهندسی مکانیک در زمینه مکاترونیک و رباتیک
پایان نامه مهندسی مکانیک در زمینه طراحی مهندسی و طراحی محصول
پایان نامه مهندسی مکانیک در زمینه تهیه پیش نویس، طراحی کامپیوتری (CAD) و تولید کامپیوتری CAM

انجام پایان نامه مهندسی مکانیک

انجام پایان نامه مهندسی مکانیک

موضوعات تحقیقاتی جدید و به روز جهت مشاوره انجام پایان نامه مهندسی مکانیک

مهندسان مکانیک به طور مداوم به مرزهای آنچه که از لحاظ جسمی امکان. تولید ماشین آلات امن تر، ارزان تر و کارآمد و سیستم های مکانیکی را می دهند، می کشد. بعضی از تکنولوژی ها در لبه برش مهندسی مکانیک که می توان برای انجام پایان نامه مهندسی مکانیک به انها اشاره کرد در زیر آمده اند .

مشاوره پایان نامه در زمینه ی سیستم های میکرو الکترومکانیکی (MEMS)

مواد مکانیکی در مقیاس میکرون، مانند چشمه ها، چرخ دنده ها، دستگاه های انتقال سیال و انتقال حرارت از انواع مواد زیر ساختی مانند سیلیکون، شیشه و پلیمرها مانند SU8 ساخته می شوند.

نمونه هایی از اجزای MEMS شتاب سنج هستند که به عنوان سنسورهای کیسه هوا. تلفن های همراه مدرن، ژیروسکوپ ها برای موقعیت دقیق و دستگاه های microfluidic مورد استفاده در کاربردهای پزشکی کاربرد دارند. این زمینه از تحقیقات همچنان به روز و نو می باشند و میتوان در این زمینه از موضوعات جهت مشاوره انجام پایان نامه مهندسی مکانیک  استفاده کرد.

مشاوره پایان نامه در زمینه ی  اصطکاک جوشکاری (FSW)

جوش اصطکاک جوشکاری، یک نوع جدید جوشکاری، در سال ۱۹۹۱ توسط موسسه جوش (TWI) کشف شد. روش نوآورانه حالت پایدار (غیر همجوشی) جوشکاری به مواد غیر قابل جوش پذیر تبدیل می شود، از جمله چندین آلومینیوم آلومینیوم. این نقش مهمی در ساخت هواپیماهای آینده ایفا می کند.

ادامه

به طور بالقوه جایگزین رباط ها می شود. استفاده های جاری از این فن آوری. تا به امروز شامل جوشکاری مخزن خارجی اصلی شاتل فضایی آلومینیوم، مقاله آزمایشی وسایل نقلیه اوریون، بوئینگ دلتا II و دالتا IV وسایل نقلیه پرتاب قابل استفاده و موشک SpaceX Falcon 1، تسلیحات زره پوش برای کشتی های طوفان دریایی و جوش بال و پانل های بدنه هواپیمای Eclipse 500 جدید از Eclipse Aviation را در بین استفاده های بکار می گیرد. ا

ین زمینه از تحقیقات همچنان به روز و نو می باشند و میتوان در این زمینه از موضوعات جهت مشاوره انجام پایان نامه مهندسی مکانیک  استفاده کرد.

مشاوره پایان نامه در زمینه ی کامپوزیت ها

کامپوزیت یا مواد کامپوزیت ترکیبی از مواد هستند که ویژگی های فیزیکی مختلفی را نسبت به هر ماده جداگانه ارائه می کنند.  تحقیقات مواد کامپوزیت در مهندسی مکانیک به طور خاص بر طراحی مواد سنگین تر یا سخت تر در تلاش برای کاهش وزن، حساسیت به خوردگی و سایر عوامل نامطلوب تمرکز می کند.

به عنوان مثال، کامپوزیت های تقویت شده از فیبر کربن در چنین کاربردهای متنوع مانند.  فضاپیماها و میله های ماهیگیری استفاده شده است. این زمینه از تحقیقات همچنان به روز و نو می باشند و میتوان در این زمینه از موضوعات جهت مشاوره انجام پایان نامه مهندسی مکانیک  استفاده کرد.

مشاوره پایان نامه در زمینه ی مکاترونیک

مکاترونیک ترکیب ترکیبی مهندسی مکانیک، مهندسی الکترونیک و مهندسی نرم افزار است. هدف از این رشته مهندسی بین رشته ای، مطالعه اتوماسیون از منظر مهندسی است و به اهداف کنترل سیستم های ترکیبی پیشرفته کمک می کند.

این زمینه از تحقیقات همچنان به روز و نو می باشند و میتوان در این زمینه از موضوعات جهت مشاوره انجام پایان نامه مهندسی مکانیک  استفاده کرد.

مشاوره پایان نامه در زمینه ی نانو تکنولوژی

در کوچکترین مقیاس، مهندسی مکانیک، فناوری نانو می شود.  یک هدف سودآور ایجاد یک مونتالور مولکولی برای ساخت مولکول ها و مواد از طریق مکانیسنتز است.  در حال حاضر این هدف در مهندسی اکتشافی قرار دارد.

محدوده تحقیقات مکانیک کنونی در فناوری نانو عبارتند از نانوفیلترها،  نانوفیلمها،  و نانوساختارها  در میان دیگران. این زمینه از تحقیقات همچنان به روز و نو می باشند و میتوان در این زمینه از موضوعات جهت مشاوره انجام پایان نامه مهندسی مکانیک  استفاده کرد.

مشاوره پایان نامه در زمینه ی تجزیه و تحلیل المان محدود

این زمینه جدید نیست، زیرا اساس تجزیه و تحلیل عناصر محدود (FEA) یا روش عنصر محدود (FEM) به سال ۱۹۴۱ باز می گردد.  اما تکامل کامپیوتر ها FEA / FEM را برای تحلیل مشکلات ساختاری ساخته است.

بسیاری از کدهای تجاری مانند ANSYS، NASTRAN و ABAQUS به طور گسترده ای. در صنعت برای تحقیق و طراحی اجزای سازنده استفاده می شود. این زمینه از تحقیقات همچنان به روز و نو می باشند و میتوان در این زمینه از موضوعات جهت مشاوره انجام پایان نامه مهندسی مکانیک  استفاده کرد.

مشاوره پایان نامه در زمینه ی بیومکانیک

بیومکانیک کاربرد اصول مکانیکی در سیستم های بیولوژیکی مانند انسان، حیوانات، گیاهان، اندام ها و سلول ها است.   بیومکانیک همچنین در ایجاد اندامهای مصنوعی و اندام های مصنوعی برای انسان کمک می کند.

در طی دهه گذشته، روش المان محدود (FEM) نیز وارد بخش زیست پزشکی شده است که جنبه های مهندسی بیشتر بیومکانیک را برجسته می کند. FEM از آن زمان خود را به عنوان جایگزینی برای ارزیابی جراحی in vivo تاسیس کرد و پذیرش گسترده دانشگاهی را به دست آورد. مزیت اصلی بیومکانیک محاسباتی بر توانایی آن در تعیین پاسخ آندو-آناتومیک آناتومی، بدون محدودیت اخلاقی است.

این مدل سازی FE را به سمت تبدیل شدن به همه جا در زمینه های مختلف بیومکانیک منجر شده است در حالیکه چندین پروژه حتی یک فلسفه منبع باز (به عنوان مثال BioSpine) را پذیرفته اند. این زمینه از تحقیقات همچنان به روز و نو می باشند و میتوان در این زمینه از موضوعات جهت مشاوره انجام پایان نامه مهندسی مکانیک  استفاده کرد.

مشاوره پایان نامهدر زمینه ی دینامیک سیالات محاسباتی

دینامیک سیالات محاسباتی، معمولا به صورت CFD نامیده می شود.  شاخه ای از مکانیک سیالات است که با استفاده از روش های عددی و الگوریتمی برای حل و تجزیه و تحلیل مشکلات که شامل جریان های مایع است.  رایانه ها برای انجام محاسبات مورد نیاز برای شبیه سازی تعامل مایع و گاز با سطوح تعریف شده توسط شرایط مرزی مورد استفاده قرار می گیرند.

با سوپر کامپیوترهای با سرعت بالا می توان راه حل های بهتر را به دست آورد.  این زمینه از تحقیقات همچنان به روز و نو می باشند و میتوان در این زمینه از موضوعات جهت مشاوره انجام پایان نامه مهندسی مکانیک  استفاده کرد.

جهت مشاوره در انجام پایان نامه مهندسی مکانیک تمامی گرایش ها می توانید با کلیک بر روی ثبت سفارش  سفارش خود را به متخصصین دپارتمان پژوهشی سفیر بسپارید.

ثبت سفارش

سایر خدمات دپارتمان پژوهشی سفیر جهت افزایش سطح اگاهی دانشجویان در تمامی زمینه های تحقیقاتی.

 خدمات دپارتمان پژوهشی سفیر

 • مشاوره و آموزش پایان نامه مهندسی مکانیک
 • مشاوره و آموزش پایان نامه مهندسی مکانیک
 • مشاوره و آموزش رایگان پایان نامه نویسی و پایان نامه نویسی
 • مشاوره جهت مدل سازی و شبیه سازی
 • آموزش نکات نگارش و تحلیل پایان نامه و مقاله و سمینار از طریق ارتباط مستقیم با مولف
 • مشاوره انجام پایان نامه
 • خدمات آموزش نگارش پایان نامه و پایان نامه و مقاله در رشته های فنی ومهندسی توسط افراد خبره
 • آموزش حرفه ای و تخصصی در زمینه های مختلف بهینه سازی و پیاده سازی مقالات و مدلهای ریاضی
 • مشاوره نگارش پایان نامه
 • آموزش ارائه راه حلهای جدید و بهینه در حوزه های هوش مصنوعی .
 • مشاوره انجام پایان نامه
 • آموزش مدل سازی و شبیه سازی
 • مشاوره و آموزش مقاله نویسی ISI، ISC، Scopus، علمی پژوهشی و isi
 • نگارش ومدلسازی وارائه و اکسپت مقاله در ژورنالهای معتبر داخلی و خارجی بر اساس لیست وزارت علوم
 • مشاوره و آموزش رایگان الگوریتم های بهینه سازی و کدنویسی
 • مشاوره نگارش پایان نامه
 • تبدیل پایان نامه و کارهای پژوهشی شما به کتاب با بهترین کیفیت محتوا و چاپ و کمترین هزینه
 • ترجمه متون مقالات و تحقیقات از انگلیسی به فارسی و فارسی به انگلیسی با بالاترین کیفیت و کمترین زمان
 • استخراج مقاله از پایان نامه
 • مشاوره و آموزش رایگان رساله نویسی و پایان نامه نویسی
 • کارگاه آموزشی پایان نامه نویسی
 • کارگاه آموزشی پایان نامه نویسی
 • کارگاه آموزشی رساله دکتری
 • مشاوره و آموزش رایگان مقاله نویسی
 • چاپ کتاب
 • ترجمه مقالات به انگلیسی
 • پایان نامه مهندسی مکانیک
 • مشاوره و آموزش رایگان تحلیل های آماری و نرم افزارهای آماری

safir

  نوشته‌های مرتبط

  دیدگاه‌ها

  *
  *