دپارتمان پژوهشی سفیر

قیمت انجام پاورپوینت پایان نامه

قیمت انجام پاورپوینت پایان نامهReviewed by دپارتمان پژوهشی سفیر on Nov 27Rating: 3.5قیمت انجام پاورپوینت پایان نامهقیمت انجام پاورپوینت پایان نامه

قیمت انجام پاورپوینت پایان نامه چقدر است؟

دپارتمان پژوهشی سفیر  در زمینه ی ارائه پاورپوینت در جلسه دفاع از پایان نامه به دانشجویان خدمات سفارش پاورپوینت ، سفارش ساخت پاورپوینت ، سفارش انجام پاورپوینت ، سفارش پاورپوینت دفاع پایان نامه ارائه می دهد.

جهت ثبت سفارش کلیک کنید

همین حالا با ما تماس بگیرید و از مشاوره رایگان بهره مند شود.

شماره تماس۰۹۳۷۳۹۰۵۸۶۲

قیمت انجام پاورپوینت پایان نامه

برآیند تمامی تلاش دانشجویان کارشناسی ارشد و دکتری ، از طریق تز و پایان نامه آنها سنجیده می شود. معمولا پس از انجام پایان نامه نوبت به دفاع از پایان نامه می رسد و شما نیازمند به ارائه یک پرزنت خوب از پایان نامه خود خواهید بود. قاعدتا یک ارائه خوب از پایان نامه موجب یک دفاع مناسب شده و نمره پایان نامه خوبی را کسب خواهید کرد. پرزنت پایان نامه از طریق یک فایل پاورپوینت انجام می شود که خلاصه تمام قسمتهای مهم پایان نامه در آن ذکر شده است. خلاصه سازی پایان نامه یک تخصص است که فقط از عهده متخصص همان رشته دانشگاهی بر می آید.

نحوه محاسبه قیمت انجام پاورپوینت پایان نامه بدین صورت است که ابتدا متن پایان نامه توسط یک متخصص مطالعه و خلاصه سازی می شود و در مرحله بعد تبدیل پایان نامه به به پاورپوینت می شود. انجام پاورپوینت پایان نامه یک تخصص است و بنابراین جزو پلنهای تخصصی پاورپوینت محاسبه می شود.

معمولا هزینه خلاصه سازی پایان نامه به صورت جداگانه محاسبه و مورد توافق قرار می گیرد. بسته به اینکه تعداد صفحات پایان نامه شما چند صفحه می باشد ، اینکه از چه تعداد فرمول و نمودار در پایان نامه خود استفاده کرده باشید ، اینکه پایان نامه شما تا چه میزان تخصصی و نوآورانه می باشد نکاتی است که در محاسبه قیمت انجام پاورپوینت پایان نامه لحاظ می شود.

پس از خلاصه سازی پایان نامه ، نوبت به تهیه و ساخت پاورپوینت دفاع پایان نامه می رسد. ساخت پاورپوینت دفاع پایان نامه نیازمند به تسلط کامل بر امکانات پاورپوینت می باشد و بنابراین جزو ساخت پاورپوینت تخصصی محاسبه شده و قیمت انجام پاورپوینت پایان نامه ، جدا از خلاصه سازی بر اساس پلن ساخت پاورپوینت دفاع پایان نامه محاسبه می شود.

دانلود پاورپوینت پایان نامه

دانلود پاورپوینت پایان نامه

پارامترهای تاثیر گذار در قیمت پاورپوینت پایان نامه

  • مطالب پاورپوینت: در صورتی که مطالب مورد نظر شما جهت طراحی پاورپوینت حرفه ای مشخص باشد قیمت نسبت به حالتی که متن و تصویر مشخصی وجود نداشته باشد متفاوت خواهد بود.
  • حجم مطالب: بر خلاف بسیاری از موسسات که بدون خواندن مطالب ارسالی شما تنها با انتخاب چند تیتر و پاراگراف به صورت رندوم اقدام به طراحی پاورپوینت میکنند؛ وجدان کاری ما اجازه این کار نمی دهد. ما بر این باوریم که پاورپوینت یعنی ارائه گلچینی از بهترین مطالب در مدت زمان مشخص، که این کار جز با خواندن خط به خط مطالب ارسالی شما امکانپذیر نخواهد بود.
  • زبان ارائه: قیمت سفارش انجام پاورپوینت پایان نامه برای زبان های فارسی و انگلیسی متفاوت است.
  • تعداد اسلایدها: تعداد اسلایدها یکی دیگر از فاکتورهای مدنظر جهت قیمت گذاری انجام پاورپوینت حرفه ای است.

فرمت استاندارد تعداد اسلاید برای انجام پاورپوینت پایان نامه

منظور از فرمت استاندارد تعداد اسلاید مورد نیاز برای ارائه ی متناسب با تعداد صفحات پایان نامه می باشد اما تعداد اسلاید  متناسب با سلیقه ی دانشجو و نظر استاد راهنما تغییر می کند. به طور میانگین هزینه هر اسلاید حرفه ای برای پاورپوینت ۲۵۰۰  تومان می باشد.

تعداد اسلاید استاندارد متناسب با تعداد صفحات 

شماره تعداد صفحات پایان نامه تعداد اسلاید استاندارد کیفیت پاورپوینت اصلاحات  هزینه برای هر اسلاید (تومان)
۱ بین ۵۰ تا ۷۰ صفحه ۲۰ عالی دو بار ویرایش رایگان  ۲۵۰۰
۲ بین ۷۰ تا ۹۰ صفحه ۲۵ عالی دو بار ویرایش رایگان  ۲۵۰۰
۳ بین ۹۰ تا ۱۲۰ صفحه ۳۰ عالی دو بار ویرایش رایگان  ۲۵۰۰
۴ بین ۱۲۰ تا ۱۵۰ صفحه ۳۵ عالی دو بار ویرایش رایگان ۲۲۰۰
۵ بالاتر از ۱۵۰ صفحه ۴۰ عالی دو بار ویرایش رایگان ۲۰۰۰

چگونه هزینه ساخت پاورپوینت دفاع پایان نامه را پرداخت نمایم؟

نحوه پرداخت هزینه ساخت پاورپوینت دفاع پایان نامه بسیار مناسب شما دانشجویان گرامی مقاطع کارشناسی ارشد و دکتری می باشد. هزینه ساخت پاورپوینت دفاع پایان نامه در دو مرحله از شما عزیزان دریافت خواهد شد. پس از اینکه شما فایل پایان نامه خود را برای ما ارسال نمودید، ما پس از بررسی ، هزینه مورد نظر را به شما اعلام می نماییم. در صورت توافق مقداری از هزینه به عنوان بیعانه یا پیش پرداخت از شما عزیزان دریافت خواهد شد و سپس نسبت به خلاصه سازی و ساخت پاورپوینت دفاع پایان نامه شما اقدام خواهد شد.

پس از خلاصه سازی پایان نامه شما دانشجویان محترم کارشناسی ارشد و دکتری ، انجام پاورپوینت پایان نامه در دستور کار قرار خواهد گرفت و ساخت پاور تخصصی از روی پایان نامه به سرعت انجام خواهد پذیرفت. پس از ساخت پاورپوینت دفاع پایان نامه ، این موضوع به اطلاع شما دانشجویان محترم رسانیده خواهد شد تا نسبت به تسویه حساب نهایی و دریافت فایل پاورپوینت دفاع پایان نامه خود اقدام نمایید.

دانلود پاورپوینت پایان نامه

دانلود پاورپوینت پایان نامه

پس از پرداخت هزینه ساخت پاورپوینت دفاع پایان نامه کار من گارانتی دارد؟

خدمات پس از فروش ما را دست کم نگیرید. تمامی کارهای تحویل شده از طرف دپارتمان پژوهشی سفیر شامل گارانتی کیفیت و صحت می باشند. در صورتی که فایل پاورپوینت شما عزیزان نیاز به ویرایش و انجام اصلاحات داشت ، اگر این اصلاحات در چهارچوب توافق اولیه بوده باشد ، شامل گارانتی انجام اصلاحات به صورت رایگان شده و تمامی درخواستهای شما عزیزان بدون هزینه انجام و فایل نهایی تحویل شما خواهد شد. پس بدون نگرانی در مورد خدمات پس از فروش ، انجام پاورپوینت دفاع پایان نامه خود را به ما بسپارید.

سایر خدمات دپارتمان پژوهشی سفیر

  • دپارتمان پژوهشی سفیر، با بهره گیری از متخصصان خود، اقدام به ارائه خدمات تایپ و ویراستاری پایان نامه نموده است. در صورت نیاز به ویرایش پایان نامه خود ، می توانید خدمات انجام تایپ و فرمت بندی بر اساس فرمت و دستور العمل دانشگاه مورد نظر خود را نیز از ما بخواهید.
  • دپارتمان پژوهشی سفیر دارای کادری جهت ترجمه مقالات می باشد. بنابراین شما می توانید، ترجمه مقالات بیس پایان نامه خود را به ما بسپارید.
  • در صورتی که نیاز به ارائه پاورپوینت خود به زبان انگلیسی دارید، می توانید به خدمات ما در این زمینه اعتماد کنید.

جهت اطلاع دقیق از انجام پاورپوینت حرفه ای کافیست از طریق ثبت سفارش یا شماره تماس ۰۹۳۷۳۹۰۵۸۶۲ خواسته های خود را به طور دقیق بیان کنید . دپارتمان پژوهشی سفیر پس از دریافت سفارش شما بهترین پیشنهاد را در کمترین زمان ممکن برای شما ارسال می کند. 

safir

نوشته‌های مرتبط

دیدگاه‌ها

*
*